623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • Kenez Adam
    #459
    JL:::www.fws.atw.hu:::JL

    Innen le lehet szedni.
  • MrTressy
    #458
    Isohuntról letudod torrentezni
  • ricsi00
    #457
    hello az a link ami a 438-as hsz-ben van nem jó azt írja hogy a file nem található van másik link?
  • dav
    #456
    Emberek, én ma végre kivégeztem a teljes programot. Teljesítettem az összes feladatot, aztán megcsináltam a végső tesztet, szóval megvan a virtuális jogosítványom :) A francia feladatokkal nagyon sokat szenvedtem, mert egy csomó helyen alig lehet rájönni, hogy merre kéne menni. Ehhez képest a vizsga semmiség volt, mert az Gobesdorfban volt.
  • dav
    #455
    Ott a 438-as hozzászólásban a teljes verzió linkje.
    16-ot kellett volna visszaolvasnod.
  • adambese
    #454
    Sziasztok Honnan lehet letöltenia 3D Driving School demóját??
    Adtok linket?
  • Zsolti9014
    #453
    Ha vki elküldi a fordítandó szöveget pl. txt-ben, megcsinálom a fordítást 1 hónap alatt kb.
  • HiPPoNaX
    #452
    Nincs, de nem mondanam bonyolultnak a nyelvezetet...
  • Balazs15
    #451
    nincs magyarpsitás a gamhez?:'(
  • thomasthomas
    #450
    már van 5.0-ás is, de még nincs warez.....
  • Teflon Mike
    #449
    ja azok nekem is kellene.........
  • thomasthomas
    #448
    Hi!

    valaki feltenné a legújabb verziót, és a legújabb service packot valahova?most 3.1 van meg 3a-s service packal, de a 4.5-öset és a 3c-t sehol nem találom..

    előre is kösz.
  • Teflon Mike
    #447
    jan nincs warez verzijó
  • AlieN911
    #446
    Ez ugyan ilyen lesz mint ez? Mikor tölthetö,vehető? Több infot nem tudsz?:)
  • bandy83
    #445
    Autósiskola-szimulátor bemutató Szentendrén!

    2006 január 31-én a gyártó személyesen is bemutatatta azt az Autósiskola-szimulátort, amelyet egyedi igények figyelembevételével is ki lehet alakítani. A gyártó a bemutató során válaszol az érdeklődők kérdéseire.

    Bemutatásra kerül az első, Magyarországon már működő magyar nyelvű szimulátor is.

    Na ez se lehet túl rossz :)
  • Zsolti9014
    #444
    nincs, itt éppen tervben van.
  • Streetlife
    #443
    ha egyáltalán van hozzá magyar nyelv
  • Streetlife
    #442
    nekem megvan a játék, csak nem tudom hogyan lehet beállítani a magyar-t
  • tcs007
    #441
    én a szöveg magyaritásában segitenék...
  • baggu
    #440
    Nem
  • MEDVESZ
    #439
    és ez magyar?
  • neoplan
    #438
    Csá Georgey!
    Innen letöltheted a 3d Driving School+service Packs European Edition-t!
    Part 2
    Part 1

    Password: Clutch
  • Zsolti9014
    #437
    próbáld meg a mininova.org, vagy meganova.org torrentes oldalakról, torrent kliens (pl. uTorrent) szükséges. Azt hiszem nekem is innen van, vagy itt vhol volt 1 link. Aztán csak fel kell törni, pl. crackkel v seriallal
  • Georgey
    #436
    Tudja valaki, hogy hol lehet letölteni a 3D Driving-School teljes verzióját. Köszönöm
  • dzsozefo
    #435
    igy van! aki tud segitsen! :P
  • Zsolti9014
    #434
    nem tudom. de jó lenne pl. magyar utak, Magyarországon elterjedt autók, stb. elkészítése, persze a magyar nyelv és hang mellett! :D
  • dzsozefo
    #433
    és hol találok partnert erre aki segitene magyarositani? hol lehet elkezdeni?
  • Zsolti9014
    #432
    sztem jó lenne
  • ScarY MAN
    #431
    Nagy rá az igény
  • dzsozefo
    #430
  • dzsozefo
    #429
    up! vélemény?
  • dzsozefo
    #428
    nagyon jó a game! de kár hogy a magyarok iet nem csinálnak! mi lenne ha egy kis csapat elkezdené magyarositani a game-t? illetve egy kis m.o -i feelinget bele vinni? lehetetlen? vélemények? :D....
  • zoli122
    #427
    HÁHÁH eez nem ide tartozik de holnapo nyit a kori pálya XD
  • torque12
    #426
    majd kiprobálom
  • Speedbreaker
    #425
    nm
  • zoli122
    #424
    ahh ertem köszi!!!
  • Speedbreaker
    #423
    így külön nem lehet egykerekezeni :PPP
    Én úgy csináltam hogy a motor nyomatékosságát felnyomtam maxra, és a legalsó csúszkát levettem a legalacsonyabbra (50% asszem) Ekkor már eleve úgy fog menni a motor mintha turbós lenne :D. Úgy egykerekeztem, hogy az egyik autópályakijáratnál van egy hosszú lefelé lejtő, aztán egyből fel, és egyből le meredeken. (Ha jól tom berlin felé) az "aztán egyből fel" -nek a végén, majd beraktam üresbe, full gáz, és beraktam 1-be. aztán így a lejtőtől kerózott végig a Berlin tábláig :D
  • [HUN]FaTaL
    #422
    játékban lehet de életről beszéltem:D
  • zoli122
    #421
    Fatal ezért mert en mar jartam ugy hogy elnéztem jobbra balra és elment az autó balról és ki mennék aztán hirtelen nekem jon jobbról egy autó XD ugy a semmíből jonnek elő :S és ezért kell szét nézni, ja és nekem is a 3.1 van emg és nálam nem lehet egy kerekezni a motorral :S vagy én nem tudok! megmondanád hogy lehet egy kerekezni? Ez már Speedbreaker nek szólt!!!
  • Speedbreaker
    #420
    ja, meg sokat kell várni hogy jöjjenek. Élőbe alászedném azt jönnék ki.
    Motorral kikanyarodnék azt egykerék. Kár hogy ilyen nincs benne. Motort sim-et is csinálhatnának :(