623
3D-Driving-School / 3D-Fahrschule
  • zsombor1969
    #623
    Ezeket a lineket mondjuk nem kéne leszednni.
  • zsombor1969
    #622
    A 10 elinditás lejárt nálam.Segitség!
  • kérdő58
    #621
    valaki magyosítást privibe küldje el!!!!!!!! légyszíí
  • haydn99
    #620
    Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó?
  • haydn99
    #619
    Van itt valaki?
  • kérdő58
    #618
    valaki tud valamit license ellen?
  • SirAlo
    #617
    Es mostmar ha elinditom csak egy weboldal jon be :( help pls
  • SirAlo
    #616
    Nekem is ilyen problemam van, nem tudjatok mi okozza?
  • vik15
    #615
    Hy nekem letelt a licensz be szeretnék lépni de ki dob az asztalra mit tegyek?
  • John Angel
    #614
    Egy kicsit nehezen megy nekem beállítani a játékot.
    Hogy lehet beállítani, hogy a gáz és a fékpedált is megfelelően kezelje?
    Nekem vagy csak a gázt vagy csak a féket engedi kipipálni.
  • kérdő58
    #613
    Szerintem tommy125 túl kicsi a képernyő felbontásod próbáld a 3.1
  • kérdő58
    #612
    Sziasztok nekem a 3d driving school license error-hoz kéne valami elháritó program vagy valami ilyesmi de lehetőleg minél hamarabb előre is megköszönném!
  • tommy125
    #611
    sziasztok tudna nekem valaki segíteni felraktam a 5.1verziót és mikor betölt a játék csak kék az egész nem lehet semmit sem látni ilyenkor mi a teendő segítsen valaki légyszi
  • adams22
    #610
    Sziasztok!Nekem az 5.1-es verzió van meg és kb fél perc elteltével hogy elkezdek játszani újra indítja a gépet.Nem tudja valaki hogy mi lehet ez vagy mitől lép ki?
    köszi.
  • MerlinW
    #609
    Fenéket néztél körül, google első oldala tele van vele
  • Ármány
    #608
    Én is körül néztem, de én sem találtam. Nem tudok segíteni.
  • kokajo0123
    #607
    De nem találom sehol egyik torrent oldalon sincs fent aki tud az segítsen köszi!
  • Ármány
    #606
    szia! torrent oldalakon körülnézni...
  • kokajo0123
    #605
    sziasztok! nem tudjátok véletlenül honnan tudnám letölteni a
    3d driving instructor nevű játékot?
    köszi!
  • Ármány
    #604
    sziasztok. Engem is érdekelne a magyarosítás... honnan lehet letölteni?
  • v43 001
    #603
    nekem is kéne magyarosítás!
  • haydn99
    #602
    Bocs, egy kicsit lemaradtam. Én is a Driving School magyarosítást akarom, de most már nem engedi letölteni. Lécci külld el: [email protected]
  • MerlinW
    #601
    5.1
  • zolika217336
    #600
    Valakinek 6.0-hoz magyarosítás?
  • Shifter
    #599
    hali ennek mi a legújabb verziója? :D nekem a 3.1 van meg
  • kukorica
    #598
    Nekem meg az a baj hogy telepítettem az 5-ös verziót, és eleinte jól ment, kicsit később nem reagált a megszokott billentyűre, ha nyomtam az "A" betűt akkor nem indult be a motor meg ha "ENTERT" nyomtam akkor mindig újra kezdte a játékot, már mint a pályán úja előről kezdte a játékot.

    A 3.-as verzióban az a rossz, hogy ha megyek az autópályán mindig oda kerülök vissza ahonnan elindultam, nincsenek városok az autópálya után, csak mindig körbe, De viszont az 5-ös verzióba van egy új város éjszakai menettel"MADRID" Ezeket a sorozatokat ki programozta????? Le lehet Budapest utcáit is programozni vele, és a " S T O P !" feliratot kivenni a játékból.
  • kukorica
    #597
    Nekem a legújabb 3D Driving School van meg, és némelyik opció hiányzik, pl. nem lehet csak kb. 4 autóval vezetni, 2 blokkolva van, és azt szeretném megkérdezni, hogy a legújabb verziónál nincs valami patch???? Néztem a weboldalt és nincs. Torrenten sincs?
  • kukorica
    #596
    valaki tud segíteni. Nem lehet utat szerkeszteni? Mit jelent az 5-ös verziónál az Editor? Mit lehet vele szerkeszteni?
  • kukorica
    #595
    De van, csak nem tudnátok egy olyan honosítási linket adni, ami legalább az oroszt lefordítja angolra???????????????????????? Magyar van, de milyen programmal írtátok át????
  • zsumo1992
    #594
    tud vki magyarositast?ha tud kuldje el lecci privaton
  • Cs0k1
    #593
    nah szóval
    sikerült megoldanom a problémát
    kitöröltem mindent a registry-ből ami a 3d-fah...-al volt kapcsolatos
    restartoltam felraktam újra és már jó :)
  • Cs0k1
    #592
    üdv
    nekem az a problémám hogy régebben fent volt asszem az 5-ös verzió csak lejárt a licensz a 15x játszhatóság letöröltem, most leszedtem az 5.1-et a jelszó ehez valami "Lichthupe" betölti a játékot bent vagyok a menüben de azt írja ki a sarokba piros vastag betűkkel hogy:
    "License Error - terminating program... (Code:4003-30)"
    majd kb 15mp múlva kilép a játékból
    valaki segítsen vagy valami crack jó lenne
    előre is kösz
  • Sordoran
    #591
    semmit, hallom ahogy mennek az autók, még a sofőröket is mutatja, és én is megyek, de az egész egy nagy kékség:
  • simoradik95
    #590
    nem irt ki hibát?
  • Sordoran
    #589
    Felraktam a játékot, elindul, menü bejön, de amikor betölt, nincs textúra, kék az egész, de látni lehet h csak a textúra hiányzik, minden tárgynak megvan a formája! Ötlet?
  • meta3
    #588
    itt A KÓD! Lichthupe
  • kata0128
    #587
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná mondani a játék telepítő kódját?
    ide írhat: [email protected]
    Köszönöm!
  • krisztianp16
    #586
    Nem tudom nállam mi gond lehet.
  • MaSzKa
    #585
    nekem ez megy
  • krisztianp16
    #584
    Igysem enged nexttelni letöltöm mégegyszer szerintem rosszul szedtele a torrent.