451
Szal...
  • CHEAPBOY
    #331
    Igaz:) En jelenleg eppen ezert kuzdok...:)
  • musha
    #330
    ilyen sms-sel fizetős oldalakra nem nagyon raknak fel ps2 játékokat, ugye?
  • musha
    #329
    nem tud esetleg valaki letöltőhelyet a PAL verzióhoz?

    amúgy azt nem értem, hogy az nforce-on még nem is létezik PAL-os FFX-2. pedig tudom, hogy létezik.
  • Devla
    #328
    Nem, ez ket kulon hely, igaz ugyanabban a varosban vannak.

    Zenek kozul szerintem semmit sem hoztak at FFXbol, mar csak azert sem mert az X2 zenejet nem Nobuo Uematsu szerezte, hanem valaki mas japcsi. Mondanom se kell kozelebe se er a Finalokban megszokott minoseghez.
  • aabyssx
    #327
    Köszi!

    BTW "via infinito" nem a via purifico? És ha az, akkor a zenéje megmaradt a FFX via purifico zenéje (mert az zseniális és még ott nem játram a X2-ben)?!?
  • Devla
    #326
    Van egy PR kuldi ami mind az ot epizodot atoleli, embereket kell rabeszelni hogy menjenek szorakozni a calm landre es pontokat kapsz erte, ha epizod 5re osszeszedtel bizonyos szamu pontot akkor valami jutalmat adnak talan garment grid.
    Viszont lehet pontokat gyujteni azzal is, ha direkt veszitesz a jatekokon es tomod oket credittel. Persze mindig annal kell jatszani, akitol felvetted a kuldit.

    Annyi ertelme van meg, hogy asszem 500 creditert lehet venni charm bracer accot, ami kiiktatja az osszes random encountert (kiveve azokat amik via infinitoban vannak). Mondjuk jatszani ehez se kell mert siman vehetsz 500 creditet 5000 penzert...
  • aabyssx
    #325
    No! Senki? /:|
  • aabyssx
    #324
    Calm Land-en van értelme p*csölni azokkal a ~mindjártfejbelövömmagamat játékokkal? Lesz valami eredménye?
  • aabyssx
    #323
    Aki guide-al nyomja, az láma...
    ...miért veszitek el az élvezetet magatoktól? /:|
    Én ilyen hülyeségekbe akkor szoktam belenézni, amikor már majdnem polcra teszek egy játékot.
  • Sephi
    #322
    A fene.... nekem eddig csak Good Endingem volt ... de csalodtam :)
  • Devla
    #321
    En meg utalom kihagyni a legjobb reszeket a jatekbol, de elsore mindig leiras nelkul viszem vegig, aztan masodszorra teljesen kivesezve :)

    Elvileg a perfect ending egyenlo a normal ending + good ending + perfect ending egymas utani lejatszasaval. Van A es B valtozata mind a normal es a good endingnek is, de ezekrol nem tudok reszleteket biztos le van irva valahol gamefaqson.
  • Sephi
    #320
    Hmm hat o utal lairasokat hasznalni mint en is... szal akkor neked lehet igazad... bocs.

    De latom akkor mar elvbol nem csinalod meg jol. Mert a good ending nem egynelo a perfekt endingel... vagy igen?
  • Devla
    #319
    Amit irtam az a hivatalos kb 250 oldalas guide-bol van, tovabba a gamefaqs.com siteon talalhato leirasok szerint is igaz, peldanak itt egy ami csak ezzel a temaval foglalkozik:
    http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/final_fantasy_x_2_100_story.txt
  • Sephi
    #318
    Nos nekem van egy maniakus ismerosom es alitasa szerint tuti nem lehet azt megcsinalni amit te mondasz :(

    En nem akarlak teged meghazutolni lehet o a hulye....
  • Devla
    #317
    Persze, hogy jatszottam, ha youth leaguet valasztod akkor lehet csak elsore 100%ot csinalni, new yewonnal ha mindent megcsinalsz csak 99.2%. Tovabba ha new game+al mindket fel utjat vegigjarod, akkor elvileg 100% fole lehet menni, amit ugyan nem ir ki de egyeb dolgokat kihagyhatsz a jatekbol aprosagokat amik nyelik a %ot de nehez eszrevenni, es megis 100%od lesz.
  • Sephi
    #316
    Nem nem fijam te vagy barom es nem az en irasom.

    Jacotad te ezt a jatekot valaha is?

    Nem baj hogy egyszer ugy kell vegig tolni hogy Yevonista vagy maskor meg Youth League? Csak akkor lesz 100% te nagyokos.
  • Devla
    #315
    Ez baromsag, elsore meg lehet csinalni 100% story levelre az egesz jatekot, nem kell hozza new game +.
  • Sephi
    #314
    Orommel ertesitelek hogy akkor nem vitet vegig rendesen mert elso vegijacasra pedig ez kellet volna legyen.

    Kezdheted elorol bogaram mert igy Normal endinged volt es elsore Good Ending kellet volna majd masodszorra Perfekt Ending.
  • aabyssx
    #313
    SPOILER b+! >:(
  • Sugam
    #312
    nekem ilyan volt hogy yuna meg tidus smár azt csá
  • aabyssx
    #311
    SPOILER rulez... >:(

    Nem, nekem valami más endingem volt.
  • Sephi
    #310
    De varja' ma... neked kijott Tidus a vizbol a vegen?
  • aabyssx
    #309
    Nem. Nem vártam semmit, és azt is kaptam.

    Sőt, Yuna a monológja utolsó néhány mondatával még helyre is tette egy kicsit. Tehát, még kielégítőnek is mondanám.
  • Sephi
    #308
    Ha most jaccod masodszorra ... nem lepet kicsit meg a vege?
  • aabyssx
    #307
    A moogle lény nagyon stílusos találmánya a FF csapatnak.
  • Jinchuu
    #306
    Na ja, nem egyszerű az a rész, amikor Mog jelmezben mászkál Yuna. A hangok és maga a mozgás is olyan idétlen, hogy az már aranyos! :D Én is majd padlót fogtam az ilyen kis hülyeségektől, de szvsz ez adja is a hangulatot legjobban, én kedvelem az ilyen komolytalan idétlenségeket! :D
  • aabyssx
    #305
    Isaaru. ;)

    BTW én elég sokat fogtam a fejemet, hogy ~úristenezdeb*zisvoltésmérkellettbele, de SZVSZ ennek az X-2-nek is vannak egész komoly pillanatai. Én még ember és társadalom kritikának is fel tudom fogni (milyen volt a harcok idején és milyen most).


    BTW a lélekkitöréseket (limit, overdrive stb.) nagyon hiányolom.
  • Dzson
    #304
    Nah szombaton én is elkezdtem ffx-2 gamézni. Kicsit olyan, mintha MGS-t megcsinálnák arcade ugrálós csapkpodósba. Tényleg hülyeség, hogy ugyanazzal a fegyverrel ugyanazt sebzem a legtöbb lényre, maximum a material módosítók számítanak (ice, fire, stb).

    Nekem az jutott róla eszembe, hogy olyan ez, mint a mai Japán. Régen mindennek megvolt a stílusa és helye, tisztelet övezett egy csomó dolgot. Aztán jött a nyugat, és egy ninja mester leáll bohóckodni pár turistával (lásd Big beszámoló). Ez tiszta olyan, mint az a High Summoner, aki a templom romoknál ijesztgetett és kérte a jelszót (monkey). Most nem ugrik be a neve hajnalban...
  • Sephi
    #303
    Nagy fenet..
  • aabyssx
    #302
    SPOILER

    Most kezdtem el másodszorra és (mivel most szépen bejárok mindent és nem csak futok előre) voltam azonnal Luca-ban és kiderült, hogy Yuna moogle-nek (!!!) öltözve osont be a koncert előtt. Áááh! Ez annyira durva! Szét röhögtem az agyamat rajta. Ráadásul a lépéseinél idétlen hagot is adott. Nagyon ott van! És lufit árultam! Áááh!

    BTW a mog-ok annyira jól eltalált, idétlen hülyeségek!

    SPOILER vége

    Ha lesz FFX-3, azt is megveszem, mer' egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy még mi a túrót lehet kitalálni.
    BTW minél többet játszok vele, annál jobban tudom illeszteni a FFX-hez, pedig állati nagy kontraszt van közöttük. Jól kifejezi, hogy mennyit jelent egy kis elnyomó erő (Sin).
  • Sephi
    #301
    Szvsz utos lesz! tuti utos mert eroen dogoznak rajta! Es nem lesz olyan hirtelen kiadott minta FFx2.

    Szerintetek lesz Ps2-re?
  • Banyapapa
    #300
    http://www.ffxiionline.com/main.php?ffxii=news.html

    Itt vannak érdekeségek róla ha érdekel.
  • Jinchuu
    #299
    FF11-el min játszol, ps2-n? Tuti jó lehet, neten nyomulni vele!
    Nállam is az FF7 a legjobb, utána FF10, FF9, FF8. Viszont ezt az új rész már nagyon várom és a trailer-ek alapján már most bejön, tuti befutó nállam! :D
  • Sephi
    #298
    FF1-6 rulz
    FF7 - Isten kiraly!
    FF8 - egyszer ketszer de tobbe soha
    FF9 - egyszer es eleg volt
    FF10 - 5 szot es a FF7 utan az egyik legjobb
    FF10-2 - egyszer eleg volt es soha tobbe.
    FF11 - fuges 1000-el.
    FF12 - majd elvalik....
  • Jinchuu
    #297
    Ez sajna így van!
    Pl. legtöbb ember szerint az FF9 a legrosszabb rész ps-re, így sajna az én véleményem a legtöbb emberrel nem egyezik meg! :D Nekem nagyon tetszett az a rész is, összességében inkább az FF8-at már kicsit túl cybernek tartottam, de ott meg a videok jöttek be de nagyon, igaz azt a részt még nem vittem végig! Na de majd egyszer belekezdek újra, hátha akkor már sikerülni fog!
  • Sephi
    #296
    En tisztelem a te velemnyedet. Izlesek es pofonok!
  • Jinchuu
    #295
    Tulajdonképpen mi az a Square feeling?
    Visszanézve szerinted minden RBBSrpg. Na de a Square miért csináljon csak rpg gamekat?
    Bár ha már így rákérdeztél szvsz, az ffx2-ben tökéletesen megtalálható ez a feeling, az már más kérdés, hogy az neked nem jön be! :(
    A drakengard pedig nagyon is jó game, de mivel nem rpg gondolom abban nehezen találod meg azt a bizonyos érzést!
  • Sephi
    #294
    Jaj... bazz....

    Szerinted meg van bennuk a Square fiiling?
  • Jinchuu
    #293
    Szvsz, az FFX2-vel és a Drakengard-al semmi baj sincs!
    Sőt ez a sárkányos hent game egészen jó, nekem legalábbis nagyon bejön!
  • Sheltem
    #292
    NEm az a lényeg, hogy melyik a legjobb hanem hogy mi az amivel még elmegy...Látok 30 rugó körül is ps2ket...azokkal nem megyen?