65
HP 610c - Nem nyomtat Windows alol
  • Emmegki
    #25
    Segítsetek!

    Van egy Canon S200 nyomtatóm. Régen nyomtattam vele színesen, és ma meglepődtem, hogy alig nyomtat, csak a kék festékből jött vmi kis tinta, vékony csíkokban. Vagy 10x csináltam fokozott tisztítást, most a sárga jön rendesen, a kék meg sehogy se. Gondolom beszáradt a tinta. Mit kezdjek vele?
  • Csimoku
    #24
    Megint én vok.
    Szal próbáltam olyat is hgy szépen letöröltem és újra AKARTAM telepíteni. Igenám de kiírta hogy telepítési hiba. Tágranyílt szemmel ültem a monitor előtt.... Újra próbáltam. Akkor meg legelősször azt írta ki hogy nem kompatibilis XP-re. Hmmm... számomra ez új volt mert ezelőtt nyomtattam már vele.
    Továbbra is elére köszönöm a segítséget.
  • Csimoku
    #23
    Hy All!
    Van egy kis problémám. Nemrég van XP-m és egy régi típusú Hp Deskjet 610C típusú nyomtótam van. A lényeg az hogy elkezdtem nyomtatni egy több oldalas szöveget. Az 1. oldalt kinyomtatta a lehető legszebben. Utánna jöttek a problémák. 3 lapot összefogott és egy oldalnyi szöveget nyomtatott arra a 3 lapra. Gondoltam ez még nem nagy bajh biztos csak rossz lapokat raktam bele. Utánna jöt a még nagyobb baj. Behülyült a nyomtató és ki-be kapcsolódott. Ezután CSAK szimbólumokat!!!! Lövésem sincs mi a problematica..
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Anee
    #22
    Ez standard utángyártott patron hiba, megoldása roppant egyszerű
    Lefordítod a patront, elé teszel egy pzs-t ahol a tinta kijön s lehetőleg az udvaron egy bő rántással lejjebb hozod a szivacsot, ennyi, legalábbis nállam a Canon utángyártottaknál ennyi
    Azért ne szobába csináld mert a multkor egy hiperfolyós fos öccsebaszta a szőnyegemet, átütött egy pzsn
  • Roll
    #21
    Vettem utángyártott patronokat, sárgát már nyomtat, de pirosat nem. Mi lehet a gond?
    Eddig töltött patront használtam.
  • Roll
    #20
    A problémám a következő:
    Van egy Epson Stylus cx5200 nyomtatóm, utántöltött patronokkal, a gép azt jelzi hogy több mint félig van,
    de sárgát és pirosat valamiért nem nyomtat.
    Egy ideig működtek. Ez mitől van?
  • Roll
    #19
    Van egy Panasonic Kx-p1150-es nyomtatóm, a gépen xp van, és ha én netán valamiért meg akarom szakítani a nyomtatást, nem sikerül. A várólistáról se lehet törölni.Miért?
  • fm
    #18
    thx..nem volt friss driver,vajon miért?? mert az xp-ben alapon benne van a 690c driver. thx mégegyszer,az oldalon találtam segítséget..
  • Atus01
    #17
    Itt próbáld:
    http://h20015.www2.hp.com/en/softwareCategory.jhtml?lc=en&pagetype=software&prodId=dj690c&sw_lang=en&cc=us
  • fm
    #15
    működnek a nyomtatók,de néha hibába ütköznek,és a nyomtatandó doksit nem lehet törölni a listáról. a nyomtató meg összevissza megy.

    hp deskjet 690C eredeti cd-jén lévő driver installnál azt írja ki,hogy az nem jó xp-hez. nem is találok hozzá. ilyenkor mi van?

    plz hlp #14,#15 thx..
  • fm
    #14
    hogy célszerű xp-s gépre két nyomtatót kötni,hogy egyszerű legyen köztük váltani?
    most egy data-switchre vannak rádugva,az meg az LPT1-re. de problémáznak gyakran,most pl nem tudtam felrakni egy új deskjet690c-t..meghülyült.
    az xp vmi parallel device miatt is kérkedik,telepítsem,de nem tudom.
  • gz8
    #13
    Az ilyen sajna előfordul...
  • sumi
    #12
    Gratula.Ügyi vagy......Ja,használd egészséggel....
  • Stann
    #11
    Áááá! Gyanus volt ez nekem, és megnéztem a kábel végét, belül 3zsinor nem érintkezett, leszakadt a csatlakozóról. Vettem egy uj nyomtatókábelt, és elsőre ment minden!
    De még mindig gyanús, h. a Windows felismerte, és ugy látta, h. nincs benne papir!
  • sumi
    #10
    hááááát nem usb-s......ügyi....
  • mikike
    #9
    és az alaplapi nyomtató milyen?
  • sumi
    #8
    xp-n.
    start,
    beáll,
    vezpult alatt,nyomtatók és faxok.klikk erre!!elvileg 1 db ikon található ott/hp ... üzemkész/klikk/

    feljön 1 kocka.ott
    nyomtató/tulajd...
    nyomtatási beáll...
    valahol itt keresd a papir adagolásos részt...

  • sumi
    #7
    alaplapira gondoltam.most akkor jó??
  • Stann
    #6
    A patron nem hiszem, h. kifogyott, mivel próbaoldalt kinyomtatja.(A felső gomb arra való, ugye?)
    Pontosan az automatikus lapadagolást nem találtam meg, csak a "Paper type: Automatically selecet"-et.
    Xp-ben az merre van?

  • mikike
    #5
    milyen a soros portos nyomtató?
  • sumi
    #4
    ez soros portos,és xp alatt ragyogóan nyomtat.nálam müxik.
  • fm
    #3
    havernak van ilyen epson nyomtatója,az istennek se akar működni win98alatt. usb-re rákötve,telepítve minden frankó,win jelzi pipával. de nem lehet nyomtatni vele. a patronokat se jelzi(üres/teli stb)

    mi lehet a gond?
  • sumi
    #2
    hp 610c??most raktam fel a szekrény tetejére.nem azét mert nem jó,csak frissitettem./epson stylus c42sx-re/
    a hibajelenség oka/nálam ez volt/kifogyott a patron.tlajdonságainál autómata lapadagolás...mennie kell.amugy engem kiszolgált!!szupi kis nyomtató,de már kiöregedtek..
  • Stann
    #1
    Szereztem egy HP-610-es tintasugaras nyomtatót (tudom, nem mai darab),
    aminek az elején van 2gomb: egy bekapcs és egy másik, ami szerintem
    a tesztoldal nyomtatására szolgál. Szóval a sima tesztoldalt kinyomtatja
    (akár gép nélkül is), de a gépről egyszerűen nem tudok nyomtatni.
    Vár 1-2 percet, majd kiirja, h. nincs papir(?).
    Párhuzamos portra van kötve, és az XP magától felismerte, igy
    szerintem nem a kábel a ludas.
    Mi lehet a teendő?