723
SOUNDTRACKS és más
  • Magoo
    #483
    De...NCIS main theme :D
    de komolyan...mi más lenne? a sorozathoz komponálták...ha esetleg kidobnak egy OST-t akkor rajta lesz.
  • nesto
    #482
    heló. szőke kóla legvégén énekel valami roma gyerek. valaki nem tudná megmondani a szám címét? köszi
  • adios
    #481
    hello!
    Nem tudjátok véletlenül mi aZ NCIS főcímdalának címe?
  • Natashababy
    #480
    hali mindenkinek:) nem tudnátok nekem megmondani hogy honnan tudnám leszedni szolnoki pétertől a szilaj magyar betétdalait? tudom hülyén hangzik ne röhögjetek ki, de imádom:) vagy ha el tudnátok küldeni itt a cimem: [email protected] előre is köszönöm
  • Suncipunci
    #479
    Sziasztok!
    Ha vkinek megvan a Desperado cimű film betétdala az legyen szíves elküldeni erre az e-mail cimre: [email protected].
  • TCelica
    #478
    nagyon szépen köszike.
  • ddomi87
    #477
    R. Kelly - I Believe I Can Fly
  • TCelica
    #476
    Halika mindenki.
    Nekem is az a lassú szám kellene ami a film elején és végén van.
    Ha jól tudom R-Kelly az előadó, de valaki a címet is elárulhatná, mert azt sajn a nem tudom.
    Köszike, pá. :)
  • iguanodon
    #475
    Szevasztok megköszönné ha valaki tudna segíteni.
    Nagyon régóta vadászom erre a filmzenére, sehol nem találom.
    Ezeken a neveken ment a film, Van Dam szerepelt benne, a sivatagban akcióztak (Inferno, Desert Heat,Coyote Moon).
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • rcstuning
    #474
    Írd be a google-ba, hogy: Failure to lunch OST
    majd a tracklistából már tudod a címeket. Aztán az eMule progival (DC++ hoz hasonló) megkeresed és letöltöd. Én így csinálnám...
  • jackson77
    #473
    Halika.
    A barátnőmnek a zűr a zűrben című filmből kellene a lassú szám.
    Nagyon szereti és jó lenne megszerezni, csak sajna sem az előadót sem a szám címét nem tudjuk.
    Ha valakinek megvan vagy tudja a címet ill. előadók légyszi jelezze már.
    Előre is Köszike.
    Halika.
    Kellemes ünnepeket. :))
  • Lonestarr
    #472
    Hello skacok! Nem tudjátok honnan szedhetném le az anyám nyakán c. film zenéit? angol cim: Failure to lunch, előre is kösz!
  • Viktorio
    #471
    Még annyit mondanék az előző hozzászólásom kapcsán, hogy nem a Ments meg szerelem című számra gondoltam, mert attól már a hideg ráz ki(elnézést ha vkinek az érzelmi világát megrengettem ezzel), hanem arra amelyik a videón 45msp-nél szólal meg!!!
    A segítségeteket ugyancsak előre köszönöm!
  • Viktorio
    #470
    Sziasztok!

    Meg tudná nekem valaki mondani, hogy mi a címe és ki az előadója annak a számnak amit az SOS Szerelem című filmben Csányi Sándor és Ulmann Mónika együtt énekel?
    A segítséget előre is köszönöm!
  • RUSSIANBOY
    #469
    sebaj azért köszi hogy utánanéztél:)
  • Wreck86
    #468
    bocsi,zene nincs,csak videót találtam.
  • RUSSIANBOY
    #467
    Universal Soldier
  • Wreck86
    #466
    angol megfelelője a címnek?
  • RUSSIANBOY
    #465
    nekem erre azt irja ki mikor ki akarok rakni egy zenét vagy elinditani hogy a Part2 kötet szükséges
  • RUSSIANBOY
    #464
    Sziasztok.Nem tudja valaki a Tökéletes Katona filmzenéjére hol találhatnék rá?Olyan netes oldal is jo ahol fent van és bele lehet hallgatni DE VÉGIG.Olyan oldalon már voltam ahol bele lehet hallgatni de ha most megszerezni nemtudom akkor legalább olyan oldalt tud valaki ajánlani ahol fent vannak a zenék és mindegyikbe bele lehet hallgatni VÉGIG?Segitségeteket előre is köszönöm:):)
  • rcstuning
    #463
    Régen volt a családi mozidélután a Disney-vel sorozatban a "Suli" (Hull High). 9 részt vetítettek és a másodikban volt egy tuti zene. Hogy tudnám azt megszerezni? Ötlet?
  • lampard99
    #462
    hello az OCEANE'S TWELVE zenéje kellene ha lehetne az összes szám amit lehetett hallani a filmben thx
  • Reach Co Dee
    #461
    Sziasztok!
    A Ford Fairlane című filmben amikor a rádiós csávót kinyirják, utána Ford a tengerparton tüzeli el a cuccait bevágja a dobverőt, és elkezd gitározni, erről kellene nekem infó, mi a szám címe, és hogy ki játsza.
    Köszi a segítséget.
    üdv: RCD
  • Kit--Kat
    #460
    Köszi!:)
  • Pheaper
    #459
    itt bele tudsz hallgatni sztem köztük van a számod
  • Kit--Kat
    #458
    Helló. Ebből az előzetesből az 1:45től kezdődő számot valaki nem ismeri?
  • Z406
    #457
    Sziasztok! Elég sok helyen kérdeztem már, de hátha Ti tudjátok! A Blade (penge) első részében tudja valaki annak a számnak az előadóját/címét, amit Frost hallgat, miközben fordítja a Vámpírbibliát? Remélem, jól írtma körbe! Köszi!
  • ronihun
    #456
    Morpheus-ról szedtem le...
  • adios
    #455
    linkeld már be honnan szedted!Nekem a 4 perces is jó lenne!Kösz
  • ronihun
    #454
    én leszedtem de ebből nekem hiányzik az a vége amikor már vna alatta egy basszus és úgy megy...Tehát nekem az 5 perces kéne de csak a 4 perces van meg...ha az a zene ez amiről ti beszéltek...
  • adios
    #453
    Nektek sikerült valahonnan leszedni ingyen?Mert én egyszerűen nem találok olyat ami ingyenes lenne és lelehetne szedni
  • ronihun
    #452
    énis ugyanezt a zenét keresem...nemtalálom sehol pedig nagyon kéne!:(
  • Wreck86
    #451
    020 Chi mai (secondo - violins solo).mp3 vagy
    Ennio Morricone - Le Professionnel.mp3
  • Dead Deiler
    #450
    Császtok valaki mondja + pls hogy mi a profi cimű filmnek a zenéje?
  • ddomi87
    #449
    itt hallgasd végig a számokat hátha valamelyik...
  • Magoo
    #448
    Naneeeee senki sem tudja? :(
    Kár...marhára keresem :(
  • Magoo
    #447
    VAlaki segítsen nekem! :)
    Keresem azt a zenét ami az Öld Meg Rómeót - Romeo Must Die DVD verziójának menüje alatt hallható! Kérem aki tudja a zene címét mondja meg! Előre is köszi!!!
  • bazsiapuli
    #446
    Halihó! Én egy öregedő rocker vagyok és nem is igazán tudom melyik billentyű mire való.Megígértem a lányomnak, hogy megkeresem a 1-800 MISSING c. film főcímdalát de nem boldogulok sehol.Ez magyarul az Eltűntnek nyilvánítva c. sorozat lenne.ELŐRE IS KÖSZÖNÖM ha valaki szán rám néhány percet.
  • Zalcsi
    #445
    Sziasztok!

    Lenne egy igen nehéz kérdésem.Ismeri-e valaki a Piedone-A zsaru filmben hallható zenék egyik-másikát.Kerestem már,de csak a film betétdalát találtam.Pl ezen zene előadójára lennék kíváncsi,és persze a többire is.
    Ha valaki tud róla,kérem segítsen.Előre is köszi!!!!
  • Xtra99
    #444
    Hali



    www.musicbite.net