723
SOUNDTRACKS és más
  • Monoton
    #563
    nagyon jo ... ha ráakadok irok
  • carterx
    #562
    na és milyen? fasza mi??
    közbe megtaláltam 320-ban multiplyn.

    kicsit jobb,majdcsak előkerül wav-ban valahonnan.
    ha neked akad előbb kezedbe privizz rám!

    Üdv
  • Monoton
    #561
    ezt már kerestem énis csak erről azt hittem hogy ilyen hangoskönyv féleség :D
  • Monoton
    #560
    huzom :DD karib tengert hallgatok 3 napja :DD
  • carterx
    #559
    kapd le és halgass bele,megéri szerintem nagyon jó zenék,igazi filmzenék.
    az a stílus ami a szikla vagy a karibtenger filmek alatt megy.
  • Monoton
    #558
    ez micsoda amugy?
  • carterx
    #557
    Sziasztok.

    A Transformers c.film zenéjét keresem,lehetőleg 320kb/s hangzással.
    De nem azt ami lentebb már linkelésre került a #490-es hsz.ben.
    Az kellene amin azok a szimfoníkus zenék vannak!

    Tracklist:

    1. Autobots
    2. Decepticons
    3. The All Spark
    4. Deciphering The Signal
    5. Frenzy
    6. Optimus
    7. Bumblebee
    8. Soccent Attack
    9. Sam At The Lake
    10. Skorpinok
    11. Cybertron
    12. Arrival To Earth
    13. Whitwicky
    14. Downtown Battle
    15. Sector 7
    16. Bumblebee Captured
    17. You're A Soldier Now
    18. Sam On The Roof
    19. Optimus Vs. Megatron
    20. No Sacrifice, No Victory

    És ha ez nem elég,innen le is töltheted és halgass bele miről beszélek.
    Ennek az a baja hogy csak 128kb/s a minősége és a 100ezres hifin úgy szól mint egy szokol rádió.Lécci valaki segítsen.

    LETÖLTÉS

    Köszi Üdv
  • Monoton
    #556
    thx
  • Wreck86
    #555
    csak a 2-ét találom,bocsi.
  • Wreck86
    #554
    http://www.soundtrack.estranky.cz/clanky/a-b/american-pie-1_-2_-3_-4

    itt mind a 4-nek megvan a tracklistje.
  • Monoton
    #553
    hali


    keresem az amerikai pite 3 zenéit vagy egy tracklistát


    thx
  • RUSSIANBOY
    #552
    kisradai>> szerintem az a House of Pain-Jump Arround amugy megvan ha kell átküldöm
  • RUSSIANBOY
    #551
    sziasztok nincs meg valakinek a Tökéletes Katona(Universal Soldier) filmzenéi?Az első rész zenéit keresem nem a The Return-t.Köszönöm.Sziasztok.
  • exTrem
    #550
    igazából az Evolóció végén va na szám ami kellene, amikor a vége elott elindul a szám és bemondják a head and shoulders reklámot és utána még folytatódik ... Ha vki látta a filmet vagy megnézné és tudna segíteni azt nagyon megköszönném.
  • zdlr
    #549
    A Cypress Hill klasszikus, "insane In The Brain"!
    http://www.youtube.com/watch?v=iK33KD7j_nc
  • kisradai
    #548
    Sziasztok!A horrora akadva 2-ben amikor Kurta fjét felnyitják,akkor megszolal egy zene és egy nagyfogú srác van a fejében.Na nekem a szám címe kellene!kösz aki tud segiteni
  • Baktanya
    #547
    Sziasztok!
    A Lökd a ritmust c. film soundtrack-je kellene, de az összes zene ami a filmben szerepel, mert sajnos nem mindegyik van benne(pl. a végén a párbajnál, amikor a farkasok táncolnak az nincs benne).Aki tud, kérem segítsen.E-mail: [email protected]
    Előre is köszönöm.
  • exTrem
    #546
    Sziasztok. Az Evolúció filmzenéje kellene, de sehol nem találom :(. VAlaki tudna segíteni ?
  • Wreck86
    #545
    megvan:)

    Stealth 2005/Lopakodó filmzenéje vki esteleg?
  • Wreck86
    #544
    Das Boot OST-je megvan vkinek?
  • Wreck86
    #543
    Katt ide. Ez az album,talán benen van:)
  • debussy
    #542
    Ha szeretitek a komolyzenét, akkor a Zongorista című filmet nézzétek meg nagyon jó a zenéje. pl. Chopin
  • szandruska0919
    #541
    Sziasztok!! Valaki nem tudná nekem megmondani, hogy mi annak a számnak az előadója és címe amit a hajrá csajok 2-ben játszanak? A cramping résznél! Ha v.ki tudja, írjon! Köszönöm
  • Vari Gery
    #540
    Helló mindenkinek! Meg tudná vki mondani, h a "Faterok motoron" c. filmben
    mi az egyik szám címe és előadója? Ez a szám akkor megy amikor a sátorból kikelnek jön a buzi motoros... majd meglátják azt a kurva sok motorost (a dvd-n ez a szám megy amikor menüben). Előre is köszi!
  • Tom Leftiger
    #539
    Sziasztok!

    A Stom The Yard c. filmben a 3. Tracket keresem. Az a jelenet, mikor az elején a két csapat csatázik egymással. Először lemegy egy szám az első csatára. Kis szünet következik, a két testvér vitázik egyet. Jön a dupla vagy semmi, a visszavágó. És akkor elkezdődik az a Track amit keresek. Nincs benne semmi szöveg. Amúgy a soundtarckek Nekem is megvannak, és azok között nincs.

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Rockynhooo
    #538
    na ezt már megtaláltam:)

    és ennek a sorozatnak a főcímdalát nem vágja vki?
    http://www.youtube.com/watch?v=vEY4tJ7Xo2s
  • Rockynhooo
    #537
    A huligánok című filmből érdekelne az a zene ami akkor megy , amikor az utolsó bunyóra mennek, a film legvége szinte! ha vki tudja a címét írja már le, HTX!
  • Jaffa 2843
    #536
    torrent
  • sjucus
    #535
    Sziasztok!

    Keresem az Egyiptom hercege mese filmzenéjét. Ha valaki tud segítsen honnan tudnám letölteni!
    Köszi!
  • Tomalak
    #534
    Hali, valaki nem tudja a véletlenül mi az a szám ami most a viasat3 Coctail filmajánlójában van? Előre is köszönöm ha valai tud segíteni! Üdv
  • hodyland
    #533
    hali nem tudja valaki hogy a fantasztikus 4-ben mi a címe annak a számnak ami akkor szól amikor a Johny siel a csajjal.

    LÉCCCCCCCCI
  • Magoo
    #532
    Elvileg ma jelent meg a Transformers score albuma. Valami ötlet hol lehet M.o-n megvenni már ma? :)
    néhány media Marktban érdeklődtem, de még semmi, csak a régi VA soundtrack.
  • Rockynhooo
    #531
    tom h nem ide valo! de a legutóbbi kézi VB zenéjének tudja vki mi a címe?
  • Svindler
    #530
    Sziasztok!

    A The Unite sorozat főcímdala engem is nagyon érdekelne, ha valaki tud esetleg egy elérhetőséget a zenének az linkeljen pls! Ezer thx!
  • Jaffa 2843
    #529
    tessék
    nemnéztem meg hogy fake-e sztem nem mert a jericho forumba valaki ennek örült hogy letöltötte
    torrent
  • netcool
    #528
    Sziasztok!
    Jericho filmzenei csomag letöltéséhez tudna valaki valamilyen linket dobni?Nagyon kéne!PLS
  • estheeke
    #527
    Sziasztok!Cobra 11 főcímdal valakinek?
  • viizo
    #526
    aki tudja hogy a Rounders (pókerarcok) OST-t merre találhatnám meg, plz privizzen már rám! thx!
  • papainlineteam
    #525
    Hali. Nem tudja valaki a DareDevil filmzenéjét honnan lehet leszedni? Előre is THX!
  • ProGabe #524
    de mire várjunk(nekem is kéne)?már réges-régen bemutatták és tényleg egy büdös szó nincs az OST-ről :\ lehet az amcsi bemutató után lesz csak?annak mi értelme lenne?meg persze az is lehet,hogy már ott is vetítik