723
SOUNDTRACKS és más
  • Gangxters
    #243
    A Horrorra akadva 3-ben volt egy zene mikor a 3 csaj verekszik a nyomorék kezűvel ez a zene nagyon kéne. Ha valakinek megvan lécci küldje el ide: [email protected]

    Kösz
  • Gangxters
    #242
    Sziasztok!

    Érdekelne az Underworld című film zenéje nem vagyok benne biztos hogy ennek a filmnek a zenéje-e, de a bemutatójában ez ment. A filmben nem hallottam, ha valakinek meglenne megköszönném ha elküldeni ide: [email protected]

    Thx
  • o.san
    #241
    chili con carne ost-t keresnék!
    plz help!
    örök hála!
  • akyyy
    #240
    mi akés alattnak a főcimzenéjénke acime?
  • Zacsy
    #239
    kösz! de nem az. már megtaláltam.
  • BADE
    #238
    A titkos ablak filmzenéjét már régóta keresem mindhiába.Nem tudja valaki honnan lehetne leszedni?(Világok Harca filmzene is jöhet)
  • directorius
    #237
    Vagy nem tudjatok mi a cime_?
  • directorius
    #236
    Kinek van meg a Blade2-nek a zeneje???
  • akyyy
    #235
    scatman-scatman's world
  • Zacsy
    #234
    az nekem is kéne + a BadBoys 1
  • akyyy
    #233
    Vki megtudná mondai mi afilmzenéjénke acime a Nekem 8-ban?
  • Kingsley
    #232
    Hell Vki megtudná mondani mi annak a számnak a címe ami az átkozott boszorkák végén megy?:O (furulya féleség) :D
  • Aspyrin
    #231
    Köszöntem
  • desdi
    #230
    Nikkfurie-The a la menthe
  • Aspyrin
    #229
    Izéö, valaki megtudná mondnani az Ocean's twelve című filmben amikor a francia a lézerek között tornázik milyen zene hallható?
  • STREEX
    #228
    Figyeljetek.Szinte minden filmvégén az összes számot és előadóját kiírják a stáblista legvégén.Ezeket a listákat hol lehet megtalálni?Mert ha az imdb-n rámegyek a full cast and crew -ra akkor még mindíg nem tudja megmutatni.
  • Hessian
    #227
    Az Oscar című filmben volt egy boogie. Nem tudja véletlen valaki, hogy mi a zene címe?
  • Cicero
    #226
    Senki semmit?
  • Cicero
    #225
    Volt "Az egyetlen" című filmben amikor verekednek egy gyárban, nah az a zene kéne :)))
  • fakeuser
    #224
    Sziasztok! Tegnap volt a Kontroll az HBO-n, es megneztem sokadszorra :-)
    Van a film vege fele a metro buli, ahol tancolnak sokan. Na, az a zene erdekelne engem. NEM, nem, a Neo albumon nincs rajta, ez valami mas lehet, de nem tudom, mi. Elore is koszi.
  • Bandew
    #223
    Nekem megvan az a zene. Még DC-n találtam.
  • akyyy
    #222
    Track - 1
  • szacsi
    #221
    dümdüdümdümláláláláláááá
  • woody
    #220
    taxi főcímdal zenéjének mi címe vagy tud valaki egy linket ahonnan lelehet tölteni
  • szacsi
    #219
    a kör 2 zenéje...esetleg...
  • akyyy
    #218
    Most kezdőtött RTL-n a leselkedő, és a főcimdala nagyon teccik, nem tudja valaki a cimét vagy esetleg letölenivalót?
  • vki
    #217
    Csá!
    Megtudja valaki mondani, hogy mi a címe a Citroen C4-es reklámban szóló számnak?
    Tudom, hogy ez nem film, de szorosan kapcsolódik hozzájuk (sajnos)
  • uv
    #216
    lehet, igazábol nem láttam az RTL-es bemutatót csak tippeltem...

    #203 és #198 esetleg
  • TANKboy
    #215
    Dehogyis! Tutkó nem az Uruk-Hai, kívűlről fújom a GYU zenéket, szal ziher, hogy nem az.
    Más 5let?
  • uv
    #214
    Uruk-hai
  • TANKboy
    #213
    Ki tudja mi a címe annak a számnak, amit most az RTL Klub-on A Gyűrűk Ura bemutatója alatt nyomnak? Segítsetek plz
  • CLINT EASTWOOD9
    #212
    Aha
  • Fboy
    #211
    kösz már megtaláltam, egyébként ez volt: Audioslave - Shadow of the sun
  • winsuck
    #210
    Nemtom pontosan, sztem hallgass bele a számokba (a Soundtrack CD-n hátha rajta van) az amazon.com-on...
  • Fboy
    #209
    A Collateral - A halál záloga című filmben van 1 szám aminek nem tudom a címét. A 73. perc körül kezdődik. Nem tudja vki a címét?
  • nick név
    #208
    köszi szépen!
  • uv
    #207
    Ha mázlid van Game Audio Player-el ki tudod szedni a gaméból
  • nick név
    #206
    hi all

    engem a fifa 2000 soundtrackjeinek a cimei kellenének, ugyan nem filmzene, de remélem valaki segít :)
  • uv
    #205
    a generálos?
  • CLINT EASTWOOD9
    #204
    az Utánam Srácok soundtrack-je láttátok az interneten valahol?
    vagy kinek van meg és megtudná-e osztani dc-n?