723
SOUNDTRACKS és más
  • betétes
    #283
    Szia!
    Igen.Volt egy kis technikai malőr,de már megy.Próbáld újra!
  • gyorgy
    #282
    Szia betétes!Sajnos az "ide" alatti oldalt nem találja /http://papucsbolt.fw.hu/zene ha tudnál valami közelebit megköszöném nagyon:Köszi.
  • betétes
    #281
    Egy hétre felteszem az oldalamra ide
  • Malbeth
    #280
    Pár napja vettem meg a Narnia Krónikái c. film zenéjét,és állíthatom ez egy igazi
    színfóniku csoda...!Mindenkinek csak ajánlani tudom!Egyszerűen gyönyörű.
  • gyorgy
    #279
    Helló Mindenki!Keresem az "egy szoknya,egy nadrág" számot szeretném letölteni.Ha valaki tud segítsen.Köszi,
  • Tyson
    #278
    Hi all, amerika pite 4 ben van 1 rész amikor a stifler öcsi letörli a winyoról a videoakt, nah ott megy 1 nagyon szép szám, v ki esetleg a cimét , v honnan lehet leszedni ??

    thx
  • Tom911
    #277
    Sziasztok, az én nagy kérdésem az lenne, hogy honnan tudnám megszerezni a Palimadár című film zenéjét mert a végén lévő szám nagyon megtetszett. Anyit már tudok, hogy Hans Zimmer a zeneszerző de nem találtam sehol olyan albumot amiben benne vannak a film zenéi, olyan oldalt meg pláne nem ahol Hans zenéit le lehetne tölteni, légyszi segítsetek vagy küldjetek privit ahol van Hans és majd mind letöltöm, valamelyikben talán megtalálom.
  • ZsirosKenyer
    #276
    A szállító 2-t nem láttam, de a Sin City Trailerének zenéje: The Servant - Cells
  • chriis
    #275
    sziasztok,

    viszont én is szeretném a segítségeteket kérni. A szállító 2. részében van egy betétdal, ami nincs rajta a film filmzenei CD-jén. Annál a résznél van, amikor a méreg el kezd hatni. Egyébként ez volt a Sin City bemutatója alatt is. Valami instrumentális, de nemtom ki az előadó és mi a szám címe. Megnéztem mind a szállító 2 OST és a Sin City OST ben is, de nincs. Légyszíves dobjatok egy mailt a [email protected] -ra, ha valakinek van valami ötlete...

    köszi,
    chriis
  • chriis
    #274
    sziasztok,

    sztornó az elöbbi hozzászólásom!

    by
    chriis
  • chriis
    #273
    szia,

    nekem meg van. dobj egy mailt a [email protected] címre...
  • Tünde21
    #272
    És kellene még a Minisztár cd-nek is a borítoja
  • Tünde21
    #271
    Sziasztok!
    Kérnék egy kis segítséget. A Florencia c. cd-nek kereske borítot.
    Ha tud valaki akkor küldje el a bartalostunde@freemail címre.
    Köszi
  • Zoli007
    #270
    Nem tudja valaki, hogy milyen zene van a Vadaszat a voros oktoberre elejen ill. a vegen? Az amiben oroszul enekelnek.
  • Oli1984
    #269
    Sziasztok!

    Keresem a Micsoda Nő ez a férfi filmzenét
    Vagy legalább ezt a számot: Oroszlán Szonja feat Bebe.....
    Vagy ahonnan le tudnám tölteni... Segít valaki?
  • gabeszg
    #268
    Hellósztok lenne 2 nagyon fontos kérdésem és már régóta keresem etz a számot remélem itt tudnak rá válaszolni az első
    1,: A viasztestekben van amikor Paris Hilton a vetkőzős számját adja elő:P de az a szám nagyon bejön és sajnos nem tudom, hogy mi a cime.
    2,A keresztapusnak a ezenéje ien olasz és nagyon jo és ha pl a bemutatoja volt a tvbe midnig avval adták.
    Hát nemtudom hogy igy tudtok e valameikre valaszolni de bárkinek bármi otlete van azt légyszi mondja.Előre is köszi.GabeszG
  • Thadius #267
    A "Jelek" zenéjét nem tudjátok honnan tudom megszerezni?
  • smalldave777
    #266
    Hi All!!!!!!


    Nagyon keresek egy számot:

    A rettegés arénája cimu filmben van egy amerikai himnusz ami dobos stilusú (a stadion felrobbanása előtt)!!!
    Nincs meg valakinek esetleg ez a szám???
    Vagy nem tudja esetlega szám címét???

    Köszi!

    Dave ([email protected])
  • Piko888
    #265
    Bocsi hogy nem a témában írok, de nem akarok eg újabb témát nyitni : Nem tudja valaki milyen zene megy a Mobil című film végén (amikor a szereplőket írják ki)? Elöre is köszi
  • Danecay
    #264
    Engem a Viharzóna (Perfect Storm) címdalának a előadója és címe érdekelne. Tudjátok a film legvégén is az szól amikor a csaj hajózik ki a kikötőből, a világítótorony mellett, és olyan megható :) Egyébként maga a szám megvan nekem csak nem tudom a címét és nem tudok rákeresni az MP3-as katalógusomban. Már megnéztem a kiadott filmzene CD tracklist-jét de hiába kerestem rá bármelyik számra nem hozott rá találatot a WhereIsIt :(

    Ja és egy nem teljesen idetartozó zene, de ha már itt vagyok :) Az RTL Klub Találkozások műsorában szokott néha szólni aláfestőzeneként. Kis pittyegő zene, hasonló hangzással mit pl a Filterheadz - Yimanya c. számban halható. El tudnám képzelni ezt a zenét pl. egy csillagászatról szóló dokumentumfilmben is :) Bár lehet így ez kevés infó lesz.
  • Gladiator
    #263
    ok, megtaláltam.

    amúgy ajánlom mindenkinek, aki külföldi film címét keresi, hogy menjen el a www.amazon.com-ra, ahol meghalgathat a film zenéiből 30 mp előzetest, aztán abból csak felismered, megnézed a címét, aztán DC++
  • Gladiator
    #262
    nekem az a film kéne ami az ünneprontók ünnepébn az elején, a torta felvágásakor, meg amikor a csajok rádőlnek az ágyra résznél van.
  • csn tamás
    #261
    Sziasztok!!Keresem a csudafilm zenéjét!!!de nem a zséda számot hanem ami a film alatt megy zene,konkrétabban a végén az a lassú szám.kérlek segítsetek!!!
  • Gorvik #260
    Az utolsó mohikán zenéjét keresem. Főleg azt a szám érdekelne, ami akkor megy, mikor a filmben az utolsó mohikán végre tényleg az utolsó lesz...
    Nem reménykedem, de ha valakinek megvan, help plíz
  • Compulsory
    #259
    Hello! Egy 1997-es filmből szeretném megtudni egy szám énekesét, és címét (ha egyáltalán létezik). A film címe Bajkeverők.
  • Yoz
    #258
    Sziasztok, szeretném megszerezni a Csudafilm filmzenéjét.
    Ez ügyben kérem segítsetek nekem...
    Honnan tudnám esetleg letölteni...
  • Nuki
    #257
    végre a vissza a jövőbe film zenéjét: a 'The power of Love' -t sikerült megszerezni. Szerintem elég jó kis szám:)
  • blaci1966
    #256
    a választ privibe kérném [email protected] - ra
  • blaci1966
    #255
    megvan valakinek az egy szoknya egy nadrág c. film zenéje ?
  • skristof
    #254
    up!
    vki pls
  • skristof
    #253
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, h nem tudja e vki, a Viasztestek (House of Wax) c. filmben annak a számnak a címét és az előadóját, ami az alatt a jelenet alatt megy, amikor Paris Hilton a néger faszinak kezd el táncolni és vetközni?
    nagyon kéne az a szám

    előre is htx
  • csn tamás
    #252
    Sziasztok!!MEgtudnátok nekem mondani honnan tudom letölteni a Forró rágógumi című film zenéjét????Elég lenne ha a szám címeket tudnám!!!!!
    Köszi
  • vki
    #251
    Csá!

    Kellene nekem a Macskajaj filmzenéinek a címei.

    Köszi!
  • shaba23 #250
    vót, de elveszett
  • akyyy
    #249

    Lost - eltüntek OST létezik?
  • Punkerwork
    #248
    linket tudsz adni? esetleg ICQ-n átküldeni? :)
  • uv
    #247
    nekem megvan - ennyit tudok róla
  • Punkerwork
    #246
    Némó nyomában OST-re tipp?
  • akyyy
    #245
    pff!!!
  • csonkahuga
    #244
    csőke! hallottátok már a Madagascar- filmzenéjét???? az vmi kegyetlen :az énekesnek Feket Páko-s hangja van, és cak azt mondja,h. :
    RISSZÁLLOMM UGYIS UGYIS
    RISSZÁLOD UGYISUGYIS
    RISSZÁJJA UGYISUGYIS
    RISSZÁJJUK UGYIS!!!!!!!!!!!!