723
SOUNDTRACKS és más
  • Pepppppe
    #323
    valaki nem tudja megszerezni az ötödik elem zenéjét??
  • Zadeus
    #322
    hy valaki nem tudja h az irigy hónalj mirigy csillagok háborognak ban az utolsó számnak (amikor a műhelyben vannak ) mi a cime ???
  • szavy
    #321
    valaki meg tudná írni az Átjáró (Devour) című film főcímdalát?
  • tréj
    #320
    valakinek nincs meg a shrek 1 föcimdala?
  • nick név
    #319
    dc-n biztos fenn van
  • tréj
    #318
    nem tudja valaki honan lehet letölteni a Smash Mouth - Allstar
  • Eddmegleves
    #317
    Jah ha lahet irjátok már meg a címet és előadot... ide vagy e-mailbe ([email protected]) vagy msn-en ([email protected]). Akár közvetlen link is jo lenne ahonnan letölthetem:) Tudom sokat kérek de sajna nagyon kell. Mégyegyszer thx!
  • Eddmegleves
    #316
    Csokika srácok. Lenne egy nagy kérésem. kb 3 honapja keresem a narancsvidék című sorozat zenéjét. Na már most kb 70 számot töltöttem le...és egyik se az amit akarok:) A viasaton szokott menni nem is tudom melyik évad mostanában és nekem az a zene kellene ami a végén vana sorozatnak. Remélem itt tudtok segíteni. Előre is thx. Peace
  • Brutus13
    #315
    Azt hiszem megvan a Pokoljáratban hallható zenének a címe!
    Apparat - It's gonna be a long walk
    Ha valakinek megvan ez a szám, az légyszíves írjon! Köszönöm!
  • niptuck
    #314
    Sziasztok,
    nekem az lenne a kérdésem, hogy van-e köztünk olyan szerencsés ember, akinek megvan az Amerikába Jöttem (Coming To America) című Eddie Murphy film zenéje, illetve a Hajlakk(Hairspray) című FILM, kiemelve, hogy film, tehát nem a Broadway változat zenéje? Vagy lenne itt köztünk valami nagyon bátor és segítőkész filmzene fan válalkozó, aki letudná szedni nekem ezeket,(vagy akár csak az egyiket) valami okos letöltőprogival? Csak mert nekem az isten kedvéért sem sikerült leszednem. A kisegítőmnek jószívvel feltudok ajánlani cserébe más filmzenét: Leírom mi van meg CD-n: Örömapa 2,La Bamba, Mrs Doubtfire, Bridget Jones Naplójának első részéhez tartozó mindkét lemez, Zoolander, Bad Boys 2,PleasantVille,The Faculty(Az invázium),Az Órák, Chicago, X-files, Taxi 3, Szezon,Szívedbe Zárva,Vörös Sárkány,Apádra Ütök 1, Nagyon Nagy Ő, Batman(1. rész), Amerikában(In America).Gépen megvannak: Észvesztő, Ég velünk!(Keeping The Faith), Ötödik elem,Apácashow,Kés/alatt, Dirty Dancing 2, Hannibál,Ocean's Twelve, Terminál,Az éhség, Mátrix egyike.Illetve vannak olyan zenéim is, amelyek csak részlegesen vannak meg, de a lényeg megvan: Bazi nagy Görög Lagzi, Barátnők, Macskajaj,American Pie-The Wedding,Home Alone...a részlegesekből ezeket sorolom, mert ezek olyanok, hogy majdnem végig megvannak, mert letöltöttek, vagy félig felrakottak.
    Szóval a segítőmnek ezt tudom felajánlani cserébe a Hairspray filmzenéjéért, vagy az Amerikába jöttem(Coming to America) filmzenéjéért. Előre is köszönöm az érdeklődöknek kiirom ide is a cimet amelyen lehet érdeklődni, egyezkedni nálam, hátha nem irja ki magától a cucc: [email protected] erre írjon aki szeretne, mert ezt nézem meg gyakrabban. Azt még hozzáfűzném, hogy az elküldési módról is egyezkedhetünk majd, MSN, vagy akármi más ötlet ha van.Azoknak akik más filmzenéket keresnek ajánlom, hogy derítség ki, mondjuk a port.hu segítségével a filmjük angol cimét, azt írják be az amazon.com oldalra hogy vmiakármi OST kiadja az albumot és elég gyakran azokba bele is lehet hallgatni..nekem ez sokszor segített már, ha egy konkrét dalt kerestem, aztán úgy szedtem le, ha letudtam. Másik pedig , hogy érdemes figyelni a filmek végén a filmzenék listáját, mert ott olyanokat is kiirnak esetleg, amelyek a filmzene albumra már nem kerültek rá(feltéve ha jelent meg album belőle)
  • Brutus13
    #313
    Hali mindenki!
    A Pokoljárat(Check-in to Disaster) filmzenéje kéne nekem, ha valaki tudna segíteni....
    Rainer Oleak a zeneszerző, és van bennt a filmben egy szám, ami többször megszólal. Na az kéne nekem, ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném
  • Diamond500
    #312
    Én már nagyon régen vadászom arra a dallamra nem sok sikerrel. :(
  • Apophis82
    #311
    Hy! Valaki meg tudná nekem mondani honnan tudom megszerezni a Hajó a vége c. film zenéit??
    Kösz
  • repvez
    #310
    Hali!Nem tudja valaki, hogy a die hard3-ban mi annak a számnak a cime ami akkor hallhato amikor a dömpereket üldözik a felüljáronál, az a fütyülös.Remélem rá lehet jönni hogy mire gondolok.Igy nem tudom hogyan keressek rá.
    köszi
  • Fülüke
    #309
    Nem tud valaki egy oldalt ahonnan sejtelmes zenéket, tudjátok ilyen háttér zenéket lehet letölteni? kéne egy rakás belőle
  • Fülüke
    #308
    És hány mega? Mert akkor elküldhetnéd csatolt fájlként az E-mail címemre.
  • REALista
    #307
    Megvan de már megszünt az oldal ahonnan leszedtem!
  • Rees
    #306
    Sziasztok!
    Rám privizne az aki tudja hogy hol lehet megszerezni az Átkozott Boszorkák zenéjét?!
    Köszi
  • Fülüke
    #305
    Helósztok.Nekem az eredeti Vissza a jövőbe zenéje kéne.
  • Izual
    #304
    hi all
    valaki +tudja szerezni a csontdarálók fizlmzenéjét?
  • nesto
    #303
    Itt van ha erre gondolsz
  • Precious
    #302
    Kárhozottak Királynője Film se semmi,de a zene még jobb:)))
  • csuhi
    #301
    Hali!

    Valaki tudja hol lehet megtalálni a Bad Boys 1 főcímzenéjét?
    Ami épp akkor megy a filmben, amikor kiírják a zeneszerzőt: Mark Mancina

    de sehol nem találom meg...
  • Fülüke
    #300
    Nekem az eredeti Vissza a jövőbe zenéje kéne.
  • 404error
    #299
    valaki el tudná árulni a HONEY zenéjét????????????10000000000000X kösz
  • Viktorio
    #298
    Szaiasztok!

    Nagyon hálás lennék annak a valakinek aki tudna nekem segíteni!

    So én az Out of Time (időzavarban Denzel Washington, Eva Mendez)) filmnek a zenéjét keresném!Ami a filmben kb ugy 12percnél megy!(éppen szeretkeznek közben)!

    Előre is köszönöm!
  • Dragonwilson
    #297
    Sziasztok! Én új vagyok itt. Kérnék szépen 1 kis segítséget.Nagyon kellene nekem a Smokey és a bandita c. film filmzenéje. kérlek titeket, ha tudtok segítsetek. Köszönöm.
  • Mincsi
    #296
    Mi van vele?
  • bali1992
    #295
    Taxi
  • Mincsi
    #294
    Akkor segíts másokon...
    Csak kérnek..
  • WALacky
    #293
    Úgyláccik ez ety halott phórum. Kár.
  • nagy chris
    #292
    hy vki meg tudná mondani mi annak a számnak a cime ami a Sex csajok ibizában van , a film legvégén van akkor jáccák mikor a végén csinálnak egy bulit , csak nem tom mi a szám cime , vki help pls
  • WALacky
    #291
    Sziasztok,
    szükségem volna a MacKenna's Gold (Quincy Jones) és az On the streets of San Francisco filmek bevezető zenéire.
    Van valakinek ötlete, honnan tudnám megszerezni?

    W. A.
  • Thadius #290
    torrent,dc++ stb
  • beast1983
    #289
    Sziasztok!

    Próbáltam megkeresni de nem találtam meg a Ravasz az agy... filmzenéjét azt ami film legelején szól

    Ha tudtok, segítsetek, köszi
  • sztanky
    #288
    Sziasztok !
    Megvan valakinek a Gyűrűk ura - A Gyűrű szövetségének filmzenéje ? Vagy esetleg tudja honnan lehet letölteni ?? Köszi !! Sztanky
  • chriis
    #287
    sziasztok,

    megtaláltam, edonkeyről leszedtem a The Servant - Cells instrumental verziót. Király! Egyébként tudom ajánlani, hogy a imdb.com-ról megnézitek a film soundtrack listing opció alatt, hogy milyen számok vannan, majd megnézitek file cserélők alatt, hogy meg van-e valahol. Sajnos ez nem müködik pl a Betépve (sorted) című filmnél, legalábbis én nem találtam. Ha valakinek megvolna az OST ehez a filmhez, ugy legyen szíves szóljon...

    köszi
    chriis
  • SzauronUr
    #286
    SZIASZTOK!
    A "Requiem For A Dream" c. film zenéjét keresem, mert úgy tudom a LotR - The Two Towers trailer-je alatt is ebből szól egy részlet, ami nekem nagyon bejön! Tud erről valaki valamit, vagy megvan esetleg valakinek?
    Köszi, és BÚÉK!
  • betétes
    #285
    Szia!
    Ezekben nem tudok segíteni.A honfoglalást mintha láttam volna a neten valahol
    a Demjén Rózsitól.Van valahol egy filmzene oldal,még a szomszédok főcímzenéje is
    fent van.De a címre már nem emlékszem.Nézd meg itt
  • gyorgy
    #284
    Kellene: Ghost, Pear Harbor, Ryan közlegény megmentése, Honfoglalás, Macskajaj, filmek zenéi. Ha tudsz, segíts!!!