723
SOUNDTRACKS és más
  • bazza
    #363
    Szabadság, szerelem zenéjére tud vki linket adni?
  • marcio mela
    #362
    A Mucha Lucha rajzfilm Flea's Fighting Fish c. részében volt egy zene amit rég szeretnék megtalálni.Nem tudom ki az előadó és mi a címe.Sehol se találom.A zene akkor hallható amikor Bolha visszaemlékszik miket csináltak együtt Maszkos Hallal amikor még együtt voltak (sakkoztak;bicigliztek;stb) és azzal ér véget ahogy Bolha lehúzza a wc-n.

  • Ryleh
    #361
    nagyon kárem hogy ha vki tud segiteni szoljon!!!!

    Way of the Gun/hullahegyek,fenegyerek c. film zenéje kellene....
    sehol nem lelem..a torrentek alszanak....dc-n sem látom.....help!!!!!!!!!!!
  • lecce2006
    #360
    filzenéket kersek magamnak letöltésre. föleg rajzfilek,desney,vigjáték.internet cimeket is ahonnan le lehet töltenni öket. elöre is köszönöm. bamse.
  • nímó333
    #359
    Resident Evil:A Kaptár című film végén amikor a csaj előveszi a shotgunt és a kamera távolodik tőle az egész várost bemutatva <------------- ez alatt mi megy?
    a szám címét előre is köszönöm
  • marcio mela
    #358
    Kösz.Ez az.
  • Sil78
    #357
    Google a barátunk. Nézd csak, itt említenek egy számot, nem ez az?
  • marcio mela
    #356
    Néztem itt és
    itt is de nem találtam rá az előadóra.
  • marcio mela
    #355
    A helyszínelők (C.S.I.: Crime Scene Investigation) amerikai-kanadai akciófilm-sorozat, 65. részében volt egy dal kb. a 15. percben.Hogyan tudhatom meg a címének meg az előadójának a nevét?
  • Ryleh
    #354
    javitás----mindent le lehet szedni,konvertálni..azt offline-ban hallgatni ,nézni...(igaz,elég low quality a minőség)
  • Viktorio
    #353
    Sziasztok!

    Én már nagyon régóta keresgélem az Out of time (Időzavarban) című film 1-2 számát!
    A címüket is tudom, de sehol nem találom őket h le tudjam tölteni!
    Ezért arra kérnélek titeket ha esetleg megvolna v vmi hasznos infóval tudok szolgálni akkor jelezzetek már vmi módon!

    Elsősorban ezeket keresném (szellemi atyjuk: Graeme Revell)
    1.Out Of Time Them
    2.Out Of Time Theme (Guitar Mix)
    3.Out Of Time Theme (Trumpet Mix)

    Előre is hálás köszönet!
  • skoos
    #352
    Tudom nem "film" vagy ilyesmi...de a minap láttam részeket a

    "az univerzum évezrede"

    című sorozatból és minden epizód egy nagyon kellemes dallammal indul, MI ENNEK A CÍME?? Nem tudja valaki?

    Tökre örülnék! Köszike
  • WOLF3x6
    #351
    Az Angyalbőrben című sorozatban hallható a Moho Sapiens együttes néhány száma, ami nagyon megtetszett, és beleőrülök ha hetente csak egyszer hallhatom a TV-ben, ezért szeretném valahonnan letölteni. Segítsetek ebben plz!
  • zolo15
    #350
    csá
    A Tokió Driftben amikor Han a műhelyében odaadja a srácnak a Lancert akkor milyen zene szól?
    úgy értem mi a címe?
  • ipse
    #349
    ki nek van meg a tokioi hajsza zenéji aki tud az vegyen fel msn re !!
    mns.:[email protected]
  • kilyking
    #348
    Hi All!
    Valkai nem tudja honnan lehet leszedni A vér kötelez zenéjét(nem a Travoltás).Az album Bill Conti-Blodd in Blood out.Találtam oldalt csak az a baj hogy fizetős.
  • Wreck86
    #347
    Hali mindenki!
    Keresek :Enemy at the gates(ellenség a kapuknál) című film soundtrackjét,találtam de 96,5%-nál megakadt és nem jön kb 1 éve:( Légyszi hatudtok egy torrentet ahonnan letölthetném,kérlek segítsetek!

    köszönöm.
  • manettino
    #346
    köszi a segitséget. igy már sikerült megtalálni. a címe misirlou. gondoltam leirom hátha másnak is kell.
  • Ryleh
    #345
    youtube.com itt minden megvan,no letölt...de hallgat,info,stb
  • Hackman
    #344
    Sziasztok szeretném ha segitenétek !
    Nem ismeri valaki a Amerikai Pite 4 nek a zenéjét !
    Ha ismeri valaki akkor jolenne ha megirná a cimét !
    Azt a rockosat amikor a Stifler utazik a zenetáborba !
    [email protected]
  • Piko888
    #343
    Ha jól tudom akkor az a szám van a Ponyvaregényben, de sajna a címét nem tudom.
  • manettino
    #342
    üdv. nem tudja véletlenül valaki annak a számnak a cimét, amit a taxi filmben játszanak. nagyon nem tudom elmondani milyen, de pl most megy a tvben a film reklája, és ott pont azt játszák be. amugy a legsmertebb dallamma a filmnek. elöre is kösti
  • MaggotCorpse
    #341
    Sziasztok!a Dead Men Walking-nak a zenéit keresem!egy Subtance D nevü banda csinálta a zenéjét de sehol se találom!létszi segitsetek!elöre is thx
  • Szimistyle
    #340
    Sziasztok, Klaus Badelt - The Promise albumát keresem 320-ban. Tud valaki segíteni?

    Köszi: Szimi
  • SitatiS
    #339
    Shrek!:))))
  • SitatiS
    #338
    Üdv!:)
    Gotthard - anytime, anywhere,a viasaton induló sorozat(az osztag)zenéje:)))ez kellene nekem nagyon...
  • Ryleh
    #337
    http://www.torrentz.com/torrent_107014.html

    itt a sorozaT.........go,go ,go...aztán a zenét kiszeded...vagy tovább keresel:)))
  • timcsi2222
    #336
    Sziasztok nem tudná valaki megmondani a Pasik és Csajok című filmben, amikor Jennifer és Ryan lefekszik egymással, ott azt a szép lassú számot ki énekli és mi a címe? Anyukámnak az a kedvence, persze szerintem is jó szám. Előre is köszönöm.
  • Piko888
    #335
    Engem a Túl közeli rokon c. film utolsó számának a címe érdekelne. Amiben brrrrrrrrrr van. Köcce
  • Solya
    #334
    Ez nem a Brimstone (Pokoli szolgálat) volt?....csak mondjuk annak más volt a története: ott az ördög küldte vissza a nyomozót, hogy küldje vissza a pokolra a megszökött lelkeket.
  • Mincsi
    #333
    Még pontosabban a sorozatra nem emléxel?
  • GozHuszar
    #332
    Sziasztok!
    Emlékszik közületek valaki egy 3-4 éve futott tévésorozatra, amiben a főhősnek (ffi) az a feladata, hogy az előző életében elkövetett dolgokat jóvá tegye, s akkor eltûnik a testéről az adott eset tetoválása?
    Ennek a sorozatnak a zenéjét keresem vadul, de nem emlékszem már a sorozat címére sem :(((

    Remélem, valakinek rémlik valami a fenti halandzsa alapján...
    :)

    Köszi:
    GH
  • peete
    #331
    Jah arra gondlok. Tudod milyen szám megy alatta?
  • Zadeus
    #330
    texxik az a film;)
    Peete a mitsubishi lancer re gondolsz ?
  • Roxana
    #329
    Én az utcai tánc egyik zenéjére lennék kiváncsi amikor a srác kosarazik alatta megy egy für elise szám feldolgozva:Snemtudja valaki honnan tudnám megszerezni?
  • peete
    #328
    Hy all!
    Nem tudja valaki h a Halálos iramban: Tokiói hajsza című filmben mikor a főszereplő megkapja az új piros veredáját a garázsban akkor az allat milyen zene megy?
    Kössz előre is
  • Mr Qtya
    #327
    meg van valakinek a cobra11 zenéje? magyarszöveggel és szöveg nélkül is érdekel.
    ha meg van msnen küldje el címem: [email protected]
    Ui: a TIR című film zenéje is kellene.
    ELÖRE IS KÖSZI!!!
  • Fülüke
    #326
    Nemtudja valaki hogy mia neve vagy honan tudnám megszerezni azt a zenét amia terminátor 3vgén megy ( nem a stáblistán).
  • rvn
    #325
    I'd Do Anything For Love ez meik film zenéje egyébként a Meat Loaf a szerzö! VAlkmi ötlet?
  • Zadeus
    #324
    NIncs meg vkinek a Csodacsibe filmzenéje???