129
Double or Nothing
  • M.A.D.
    #129
    Bezony! Már jön is lefelé a kicsike! :)) 3CD. :(
  • Szabyka
    #128
    Megjelent a 3. rész is :)
  • antijedi
    #125
    hmm, nekem nem irta ki de majd megnezem, bar az nem csak akkor ha a megfelelo skill-t választod elején?
  • antijedi
    #123
    meg gvalahogy sokat töltöget ezert nem jacok vele tul sokat igy lassan haladok :P
  • antijedi
    #122
    amugy az a gaz ezzel a gameval hogy inkabb olyan mitn egy film nem mint egy game, mert ha nem PONTOSAN azt csinalod amit ők leprogramoztak ako az ma nemjo... :P
  • antijedi
    #121
    tanner letartoztatasahoz pontosan mik kelenek? (en a csizmara tipeltem, meg a ujlenyomatos fenykepre meg a kazira meg par valomasra de nem jo neki, szvsz itt is az lesz a gaz hogy csak azoik legyenek bent pontosan amik kellenek... :P)
  • neménvoltam
    #120
    oké :)
  • antijedi
    #119
    már megvan :P
  • antijedi
    #118
    e-mail viszafejtésnél mit kel csinálni? akármit noymok nem történik semi nem tok sehova behelyetesiteni semitse , vagy mire kell katogni??
  • neménvoltam
    #117
    Nyomozz utána a Research-ban (asszem) és a nyomozott aktát (ami a személy képe csak rá van bélyegezve, hogy research) mutasd meg neki.
  • traXion
    #116
    Én ott tartok hogy Brendát hallgatom ki éppen, mit kell neki mutatni? A CDn kívűl?

    És mi kell Martin letartóztatásához?
  • neménvoltam
    #115
    Mit kell csinálni a roncstelepen lévő autóval?
  • neménvoltam
    #113
    Most készülhetek az első tárgyalásra!!
  • neménvoltam
    #112
    Na továbbjutottam. Szóval hogy van az a dolog? Hogy kapom meg Brendától a kazit?
  • neménvoltam
    #111
    Még akkor sem?
  • neménvoltam
    #110
    És ha úgy mondom, hogy légy szíves?
  • neménvoltam
    #109
    K**** életbe mingyár kivágom ezt a szart az ablakon! Könyörgöm segítsen valaki!!
  • neménvoltam
    #108
    te már végignyomtad?
  • neménvoltam
    #107
    maj' megoldom talán :)
  • neménvoltam
    #105
    Brenda? Ki a rák az a Brenda? Azt írja, azt a Linda nevű csajszit házkutassam, de a papíron és a csajon (Shirley Cho) kívűl nincs bizonyíték. Tehát 3-ból 2 van meg. Mi vagy ki a harmadik?
  • neménvoltam
    #103
    sikerült! Na. Azt írja a duma, hogy a Tannernek jáccam le a kazettát. De nálam nincs is kazetta! Vagy kéne lennie?
  • neménvoltam
    #102
    köszi!
  • neménvoltam
    #100
    100
  • neménvoltam
    #99
    99
  • neménvoltam
    #98
    98
  • neménvoltam
    #97
    97
  • neménvoltam
    #96
    nemhátnem
  • neménvoltam
    #95
    senki?
  • neménvoltam
    #94
    valaki megfejtette már a kódolt e-mailt?
    Nagyon megköszönném, ha segítene!
  • fucko
    #93
    En meg mindig az elejen vagyok nincs ra idom sajnos:(De ha elkezdem le is nyomom egyben;)
  • neménvoltam
    #92
    az sikerült, de az e-mail kódolása az nem :((
  • neménvoltam
    #90
    na most vagyok szarban, itt jön az angoltudás hiánya, mert nem tudom a levelet megfejteni :((
    Tud valaki segíteni?
  • neménvoltam
    #89
    már sikerült
  • neménvoltam
    #88
    Na, sikerült! Rájöttem, hogy a házkutatáshoz csak négy személy neve kell semmi más!!! A nevek: Celira Ramos, Linda Keller, Philip Wright és Martin Tanner!
    Ha ezeket felhozzuk, engedélyezik. Most azon szarakodok, hogy a papírokat ragasztgatom össze a laborban. Egyelőre kevés sikerrel. Nincs kedve valakinek belőnie egy screenshotot? :)
  • neménvoltam
    #86
    egy kis segítség télleg jöhetne...
  • antijedi
    #85
    ja :(
  • neménvoltam
    #84
    még így sem megy...
    passz ://
  • antijedi
    #83
    hmm, hát én nem sokra mentem, vele aszongya kéne összehasonlitasi alap de az meg nemnagyon van...
    azert since és fucko ti is segithetnétek ti már elviel gtovábbjutottatok :PP
  • antijedi
    #82
    ok :D
  • neménvoltam
    #81
    Megvan a megoldás asszem! A hotel zuhanyzójában a lefolyót ha jobban megnézed, akkor szőke hajszálakat találsz, úgyhogy ezt most a laborba viszem!