81
hogy lehet weblaot csinálni?
  • matyig7
    #81
    Én NVU-t hazsnálom magyar mozillások csinálták de sztem jó!
  • roli613
    #80
    Én yahoo site builderrel csinálom az oldalam,egyszerű a kezelése de angol nyelvtudás nem árt!
  • Kokler69
    #79
    en a jo oreg Front Page-nel maradok;) az a legjobb
  • nesto
    #77
    incomedia website x5 -> http://jimbeam.extra.hu/
    nem nehéz vele de gubancok mindenhol vannak :)
  • doxadmin
    #76
    Na mindegy, megoldódott a problámám, csak én voltam figyelmetlen! Nos az igaz hogy jobb a kódban turlálni, de annyira még nem értek hozzá! jobban szeretem megtervezni, és utána meg a fölösleget kiszedni a kódsorból
  • Dj Faustus #75
    Valószínűleg nincs.
    Itt találhatsz magyar nyelvű grafikus webszerkesztőprogramokat is.

    Megjegyzem: minél inkább belemélyedsz a dolgokba, annál inkább el fogod hagyni a grafikus webszerkesztőprogramokat (és kódszerkesztő programot fogsz használni, vagy kódszerkesztő nézetet), és annál inkább szükséged lesz az angol nyelv ismeretére (a jobb leírások angolul érhetőek el).
  • doxadmin
    #74
    nincs valami magyarításféle a namo 2006-ra???
  • doxadmin
    #73
    Ja iegn ezt éán is használtam!

    Nos leszedtam amit mondtam, de nincs hozzá semmi! Nos honnan tudom hogy teljes e???

    Mondjuk indításkor nem adja föl hogy csak 30 napig lehet használni!
  • Salty
    #72
    Nem ismerem, de láttam pár képet róla, nem rossz. Én akkor is a PutraWriter-t használom, magyar progi, de nincs vizuális ablak, kizárólag csak kód. Link
  • doxadmin
    #71
    Ja, ismerem a problémát, régebben én is dreamweawerrel szerkesztettem az oldalam, egy darabig szépen nézett ki aztán meg szétcsúszott az egész!

    Mos valahogy megtetszett a namo, ezért is szerettem volna valahonnan megszerezni!
  • Salty
    #70
    Sziasztok.
    Kb. 3 éve, hogy otthagytam a Dreamweaver-t. Szerintem sokkal élvezetesebb megírni egy weboldalat forráskód alapján. A Dreamweaver úgy tudom nem biztosít teljes mértékű kompatibilitást a weboldallal kapcsolatban ez alatt a felbontás-t értem meg a böngészőket, ha meg nem szerzel hozzá cr.ackot akkor meg csupa pénzkidobás.
  • doxadmin
    #69
    Ezeken az oldalakon mindenféle szar lejön csak crack nem! most találtam egy rapshide oldalt, onnan szedem, azt mondták van hozzá crack is!

    Szerintetek melyik jobb szerkesztő a dereamweawer 8 vagy a namo Webeditor???
  • Dj Faustus #68
    Itt megveheted.
    "crackot hozzá" pedig keresel a Google-vel (astalavista.box.sk-val) - de az illegális (illetve veszélyes - a "crackhoz" vírus/spyware is kerülhet) cselekedetet eredményez, lebeszélnélek róla.
    Inkább használj alternatív megoldásokat: NVU, Amaya. Mindkettő tud magyarul, ingyenesen letölthetőek.
  • doxadmin
    #67
    Hali

    Valaki tudna nekem mondani egy weboldalt ahonnan le lehetne tölteni a teljes namo web editor 5.5-öt, vagy a 2006-ot esetleg megvenni, vagy crackot hozzá???
  • nesto
    #66
    Heló. Nemtudom jó helyre írom-e, de hátha segít valaki. Csináltam egy weblapot (jimbeam.atw.hu) A problémám az, hogy a felül látható flash kép, ahol az rajzolódik ki hog Jim Beam's Page nem látszik mindenkinél. Több ismerősöm írta hogy neki semmit nem mutat ott. Mi lehet a gond? köszi előre is
  • nesto
    #65
    Heló

    Incomedia WebSite X5-öt használok, a programmal megszerkesztettem a honlapomot lépésről lépésre minden kész, a végén utolsó pontba feltöltöm de ennek ellenére beírom a honlapcímet az explorerbe és "error 404"...Tudtátok segíteni? /Aki ismeri a programot jó lenne ha írna/
  • ITM
    #64
    Hi all !!

    Én valami jó kis Weblapszerkesztő programot keresek...Írjátok le, mit használtok, thx.
    Üdv, Zsolti
  • Guillotine
    #63
    Igen.
    Köszönöm a segítséget.
  • Dj Faustus #62
    "Hiába töltöttem fel a web szolgáltató tárhelyére onnan csak 0kb-kén jön le."
    Nálam a honlapodon található linkek működnek.
  • Guillotine
    #61
    Köszönöm!!
    Már csak az lenne a kérdésem,hogy milyen tárhelyre tudnám feltölteni,hogy mindenki hozzá férhessen.
    Legalább is letöltés szempontjából.
    Hiába töltöttem fel a web szolgáltató tárhelyére onnan csak 0kb-kén jön le.
  • Dj Faustus #60
    Egyszerűen belinkeled - mintha csak egy html file-ra hivatkoznál:
    <a href="oneletrajz.doc">Innen letöltheted az önéletrajtomat</a>
    A fenti esetben a link a linket tartalmazó HTML állománnyal megegyező könyvtárban levő oneletrajz.doc file-ra mutat (tehát ugyanabba a könyvtárba töltötted fel az oneletrajz.doc-ot mint a linket tartalmazó HTML file-t).

    <a href="doksik/oneletrajz.doc">Innen letöltheted az önéletrajtomat</a>
    Ebben az esetben az oneletrajz.doc egy doksik könyvtárban található.

    Ezeket neveztük relatív linkelésnek.

    <a href="ftp://ftp.externet.hu/pub/mirror/sac/utilmisc/mmeter.zip">Mouse Meter v1.101 for Win95/98 - Shows run of the mouse</a>
    Ez pedig egy honlapon kívüli file-ra hivatkozik. Ezt nevezik abszolult hivatkozásnak.

    További olvasgatásra javaslom:
    Itt ajánlom figyelmedbe a hiperlinkekről szóló részt.
    Ez pedig a linkek létrhozására szolgáló <a> elem magyar nyelvű ismertetője...
  • Guillotine
    #59
    Sziasztok!
    Hogyan lehet saját honlapon beállítani,hogy a linkelt file-kat le lehesen tölteni.Mi kell hozzá?Vagy milyen beállítást kell használni?
  • Risu Führer
    #58
    nem baj azért köszz
  • heystumafly
    #57
    pura writer!
  • chicco
    #56
    én a namo val csináltam 1xű mint 1 word
  • Yo Lord
    #55
    sztem ahhoz nicsen én is azt használok és én nem tudok róla!.....
  • Risu Führer
    #54
    nem tudd valaki a web page makerhez magyaritast?
  • blackgamer
    #53
    magyar nyelvű HTML szerkesztők
  • Mike at home
    #52
    nincs
    tanulj meg angolul
  • pemi
    #51
    nincs vkinek magyarosítása a Namo WebEditor 5.5-hoz?????
  • dikki*yysw
    #50
    Hogy lehet webloált csinálni?
  • rish
    #49
    én is ilyenre gondoltam. köszi!
  • RelakSfromhome
    #48
    smilies

    Itt van annyi frém, amennyit akarsz :)
  • rish
    #47
    belinkelnétek nekem egy frame-es oldalt, hogy megnézzem a kódját?
  • Mike at home
    #46
    valamibol csak kell lakas meg kocsi :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #45
    ez neked üzletpolitika? :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #44
    már most méér neee ? :P
  • Instict
    #43
    pár perc azt megyek én is :)
  • tomsolo
    #42
    chatelek buzgón!!!!!!!!!!!!! és te?????????????
  • Instict
    #41
    ne ijeszd el! :DD