6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Serpa
    #2245
    de ez volt a plakáton is ...
  • Alien
    #2244
    Az előzetesben is ezt mondta az orákulum :)
    Everything that has a beginning has an end vagyis mindennek aminek kezdete van, van vége is :)
  • Serpa
    #2243
    plakáton ez volt, persze magyarul.
    :)
  • Alien
    #2242
    Orákulum
  • Alien
    #2241
    Talált, süllyedt
  • Tuvok #2240
    Hitler ?
  • Serpa
    #2239
    Mr. Anderson
  • Alien
    #2238
    Örülök, hogy tetszik

    Majd összegyűjtök egy kis csokrot az első szezonnal kapcsolatban is még a mai nap során:)
  • Alien
    #2237
    Everything that has a beginning has an end


    (na honnan van az idézet, ki tudja?:))
  • Alien
    #2236
    Úgy bizony :)
  • Alien
    #2235
    De bizony vele :)
  • Serpa
    #2234
    nem rossz ötlet ...
  • akyyy
    #2233
    oszt holnap véget ér
  • DonQl
    #2232
    Kiba jó volt a tegnapi rész!:)
    Már 4x-re látom, de bejön!:D
    Az egész X-Akták egy királyság!;)
  • Serpa
    #2231
    de.
  • akyyy
    #2230
    erről jut eszembe, mikro még az m1-en ment x akták vagyis most a viasaton hétköznap, volt egy informátor, egy néger emberke......

    nos......múlt héten vasárnap a börtönbe mulder nem vele "beszélt" ?????????????????
  • Alien
    #2229
    A tegnapi rész érdekességai:

    A GAZDA


    Először hallhatunk X-ről, a Deep Throat-ot felváltó titokzatos kormányzati informátorról. Amikor telefonál Mulder-nek, nem az őt alakító színész (Steven Williams) beszél, de az ő hangja hallatszik – ezt utólag keverték hozzá a filmhez.

    Eredetileg úgy tervezték, hogy X-et egy nő fogja játszani, Natalia Novilage, de aztán az utolsó pillanatban mégis férfit választottak helyette.

    A Féregembert alakító Darin Morgan a forgatókönyvíró, Glen Morgan testvére. Darin később maga is írt forgatókönyveket a sorozat részére.
  • Alien
    #2228
    :D Bennem régebbről nagyon megmaradt az a rész, emlékszem, amikor múltkor adták a viasaton akkor nagyon vártam.
  • Tuvok #2227
    Tegnapi érdekes volt, 5x majdnem elhánytam magam
  • Alien
    #2226
  • akyyy
    #2225


    vasárnap vááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • Alien
    #2224
    Sajna ez csak most jutott az eszembe, így az első szezonról lemaradtak a dolgok, persze elolvashatjátok azért az oldalon, de úgy jobb, hogyha frissen láttuk a részeket.

    No tehát a tegnapi rész érdekességei:

    KICSI ZÖLD EMBERKÉK

    Mulder jelszava a számítógépéhez „ne bízz senkiben” (trustno1), ezek voltak Deep Throat utolsó szavai.

    Az ebben az epizódban megjelenő Richard Matheson szenátor, egy létező Richard Matheson után kapta a nevét, akinek írásai inspirálták a Kolchak: The Night Stalker című sorozatot. Ez a tévésorozat pedig Chris Carter-t inspirálta az X-akták elkészítésére.

    Ebben a részben láthatjuk, miképp rabolták el az idegenek Samantha-t és ez a verzió különbözik Mulder korábban elmesélt változatával. Fox szerint az ágyából vitték el a húgát, míg a filmben a nappaliból rabolják el.

    Scully az egyik jelenetben végignézi egy repülőgép utaslistáját, Mulder után kutatva. A listán szereplő nevek a sorozat rajongóinak nevei.
  • Alien
    #2223
    Gondoltam újítok egy kicsit, és ezentúl mindig egy kis érdekességet írok be az előző részről. (Ha van róla info)

    (az írások az x-aktak.hu-ról lesznek)
  • Alien
    #2222
    23:20 X-Akták - A Gazda

    Egy orosz hajón az egyik hajós, Dmitri a WC csészét tisztítja, de hirtelen valami behúzza a csatornába. Legközelebb a szárazföldön, valahol Newarkban kerül elő a holtteste félig megrágva...
  • Alien
    #2221
  • Serpa
    #2220
    jó kis része ez is ...
  • petesilver
    #2219
    azt nem szabad. olyankor szokott jönni egy olyan rész, ami tele van kiábrándító hülyeségekkel! :)
  • Alien
    #2218
    De igen. Második szezon első része. A múltkor a harmadik szezonnak ahogy vége lett, ismét az elsőtől kezdték el vetíteni.
  • Sil3nt
    #2217
    ejj-ejj-ejj de mennyire várom már a vasárnap estét...hajjahh
  • petesilver
    #2216
    ez nem pár hónappal ezelőtt volt véletlen?
  • skristof
    #2215
    (forum bug, h néha nem irja ki, h pl ebben a topikban 5 uj üzi van?!?!)
  • Alien
    #2214
    Bizony :)
  • Serpa
    #2213
    áá.
    ma is idegenes rész lesz.
    :)
  • Alien
    #2212
    Igen, jó rész volt! Nekem is tetszett.
  • Alien
    #2211
    22:55 X-Akták - Apró Zöld Emberkék

    A Puerto Rico-i Arecibo, Ionoszféra megfigyelő állomás poros, pókhálós műszaki berendezései hirtelen, minden látható erőtől függetlenül, bekapcsolódnak...

  • Tuvok #2210
    Na, a tegnapi király volt
    Azért szeretem, és régóta a kedvenc részem, mert Deep Throat(?) részletesen elmagyarázza a dolgokat, hibridekről, földönkívüliekről, stb, sokkal racionálisabb, és érthetőbb, mint a The Truth ...
  • skristof
    #2209
    [URL=http://www.extra.hu/mikingx/]höh [/URL]
  • Alien
    #2208
  • Tuvok #2207
    Jóvan, ezt még akkor láttam, mikor MTV-n adták először anno 1200 éve, szal tuti csak én nem emlékszek ilyesmire :)
  • Alien
    #2206
    Trust Me!

    (Bár X-akták szerint Trust No One, de most Trust Me :D)