6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #2405
    De azért ti is nézitek tovább ahogy eddig ugye? Mert én igen.
  • Alien
    #2404
    Majd meglátom még :) Csak elég borsos ára van az összes szezonnak :)
  • Alien
    #2403
    Nem
  • Tuvok #2402
    Na megvolt a csalódás ?
  • Serpa
    #2401
    köszi.

    rendeld meg külföldről, ha itthon nem kapható.
    :)
  • Alien
    #2400
    Nem érdekel, hogy hogy de majd megkell szereznem DVD-n a sorozatot. :D
  • Alien
    #2399
    Persze :) Ha rajta lesz akkor igen :D Bár DVDrip, szal elvileg rajta kell lennie :)
  • Serpa
    #2398
    kitaláltad mit szeretnék.
    :)

    Bush -t részét kivágod nekem ?
  • Alien
    #2397
    Hát öö, attól függ milyen szinten :) Ha mondjuk kikéne vágni egy részletet az menne szerintem :)
  • Serpa
    #2396
    tudsz videót vágni ?
  • Alien
    #2395
    "kiváncsi lennék a színészi képességeire.
    :D"

    :DDD

    Ööö na most a rész leírásánál meg December 22-t :)

    Úgyis letöltöm ma , majd meglátjuk :)
  • Serpa
    #2394
    Bush részt megnézném.

    kiváncsi lennék a színészi képességeire.
    :D


    dec 23. -át írnak ?
  • Alien
    #2393
    Na de ma is lesz ám X-akták :) Második szezon harmadik rész

    22:40 X-akták - Vér

    A Pennsylvania-i Franklin város Postahivatalának egyik alkalmazottja, Ed Funsch, névtelen levelet kap. Nem sokkal később a főnöke elbocsátja. Hirtelen az egyik gép digitális számlapján egy pirosan pulzáló feliratot pillant meg: “Ölj, öld meg őket. Öld meg mindet.”
  • Alien
    #2392
    jaja :)
  • Alien
    #2391
    Ma letöltöm azért az Igazság c. részt egyben, hogy legyen azért meg :) Aztán majd valahogy megkéne szereznem dvd-n az összes évadot :D
  • Serpa
    #2390
    villogás se rossz, de ha megoldható lenne, akkor a visszaszámlálás jobban nézzne ki.
  • Alien
    #2389
    AZ IGAZSÁG című rész apróbb érdekességei:


    David Duchovny neve és Mulder igazolványa ismét látható a főcím során.

    Ez egy dupla epizód és egyben a sorozat befejező darabja.

    2012. december 23. a maja naptár vége, szerintük ekkor lesz a világvége.

    A tévében bemutatott epizód és a DVD-n megjelent epizód között különbség van. A DVD-n a végén tájékoztatják Bush elnököt Mulder tevékenységéről, de ő azt mondja: „Az amerikaiak már tudják az igazságot, de nem hiszik el.”

    Ezt a részt végül kivágták, mert Chris Carter és Frank Spotnitz úgy gondolták, tönkreteszi azt a hangulatos befejezést, hogy Mulder és Scully összeölelkezve állnak.

    David Duchovny, Gillian Anderson és William B. Davis (a Cigarettázó Férfi) egyaránt láthatóak ebben és a legelső epizódban.

    A végső képsorok visszakapcsolódnak az első epizódhoz (Sebhelyek), amikor Mulder először beszél húga elrablásról.
  • Alien
    #2388
    Jaja :)) Majd szólni kell valakinek. Amse például egész jó bannereket szokott csinálni, majd lehet, hogy írok neki privit. Bár ez a visszaszámlálós dolog nem tudom emnnyire megoldható, még olyan se lenne rossz ha csak simán villogna az a dátum vagy nem tudom :)
  • Alien
    #2387
    Szerintem a cigarettázó volt inkább a célpont , meg az épület, bár ott az egész környéken lehettek ilyen mágnesek, szal azokat nem pusztították el mind.
  • Serpa
    #2386
    szereplők mellett, jól mutatna egy "countdown".
  • Alien
    #2385
    Basszus tényleg, hogy-hogy nincs bannerünk????????
  • BaLeeX
    #2384
    Na meg arról nem is beszélve, hogy a heliket azért küldték hogy nyírják ki Mulderéket. Nem tűnt fel a pilótának, hogy nem volt kocsi a rom közelében? Pedig nem gyalog jöttek odáig...
  • Alien
    #2383
    Szerintem sem volt annyira gáz. Nekem felemásak az érzéseim az utolsó résszel kapcsolatban, de összességében nekem tetszett.

    A Néger bíró (vagyis a Kersh) azért segített nekik, mert amikor a Mulder az utolsó szó jogán (amikor kérdezte tőle, hogy van-e valamit felhozni a mentségére) akkor amit ott mondott, azon gondolkozott el, és azért segített neki.
  • Serpa
    #2382
    bannerba be lehetne rakni.
    :)
  • Alien
    #2381
  • BaLeeX
    #2380
    Szerintem nem volt annyira gáz ez az utlsó két rész.

    Két elég nagy hülyeség tűnt fel nekem:
    - Egyik, hogy mint már ti is írtátok, Mulder egész életében az igazságot kereste és amikor megtudta akkor miért titkolta mindenki előtt? Egyik oka esetleg, hogy nem akart pánikot kelteni de eddig sem hitt neki senki, miért pont most hittek volna neki. Na meg azért vannak előnyei ha az ember pontosan tudja mikor szállják meg az UFO-k a földet. :))
    - Az nagyon nem volt életszerű, hogy a Néger bíró a szökésnél segített nekik. Egész idáig ellenük volt, utálta őket, amikor meg elérte a célját hirtelen megszólalt a lelkiismerete?
  • Alien
    #2379
    Itt sem lehet offolni
  • Alien
    #2378
    Csak az a gáz, hogy semmi info a második mozifilmről, már az imdb-n sincs rajta pedig volt linkje, de most nincs :( De azért remélem, hogy lesz második mozifilm, én bízom benne.
  • Alien
    #2377
    Az baromság volt amit mondott a végén, hogy lesz folytatás. A hülye viasat elfelejtette levenni a szöveget. Nem lesznek új részek, hisz ez volt az utolsó.
  • Alien
    #2376
    Jaja, hogy nézett ki :))
  • Alien
    #2375
    44 új üzenet?????
  • Serpa
    #2374
    nem kéne csinálni egy visszaszámlálót ?!
    2012.12.22 --> A Föld végső megszállása az idegenek által.

  • gazo
    #2373
    na igen, de akkor nem is lenne dokufilm, csak valami kitalált scifi
  • Sil3nt
    #2372
    sszzz ennyi lenne....hát valahogy többre vártam pl. amikor a mulder a végén megforul az ágyba akkor ott van a tarkóján az idegenek pecsétje..nahh az megdöbbentő lett volna
  • gazo
    #2371
    hát annyi, hogy 2012. december 22-én kezdődik a globális alien invázió (persze nem olyan Alien Nation féle módon), és mehetünk rábszolgának. Meg hogy Mulder szerint még van remény, szerintem viszont nincs...
  • Sil3nt
    #2370
    hát én istenbizony nem értettem...most akkor mi az a fene nagy igazság? hogy léteznek sz.katonák vagy idegenek? én ennyit szűrtem le, de ezt már hónapok óta lehet tudni...ennyi lett volna a híres uccsó rész?
  • akyyy
    #2369
    idén leszek, de nem Paj, lehet kérkedni, hogy mindenki csak kis nyomi előttem
  • skristof
    #2368
    jaja
    nekem is hiányzik... csak párszánz pínz goj testvírem :DD

    nah OFF vég(r)e tényleg :P
  • DonQl
    #2367
    Na nem offolok már ennyit!:DDD
    Télleg csás, holnap kecie suli!
  • DonQl
    #2366
    Hiányzik ez az üzi visszavonós izé!:D

    Faq: kár, hogy sárga az első:(

    idegen, hüle, sötét, köcsög, meleg