6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #2565
    22:45 X-Akták - Tűzjáró

    Adam Pierce, a kaliforniai vulkánkutató intézet technikusa, egy rejtélyes eset kapcsán keresi fel Muldert és Scullyt. Elmondja, hogy az Avalon-hegyen egy tudóscsoport dolgozik, akik nemrégen vészjelek küldtek és azonnali elszállítást kértek. Miután megszakadt velük a kapcsolat, a technikusok aktiválták a Tűzjáró névre keresztelt automatikus robotot. A robot arra készült, hogy behatoljon a vulkán belsejébe és onnan képeket közvetítsen. A kamerák képei, amelyeket Pierce bemutat a két ügynöknek is, meglehetősen furcsa dolgokról árulkodtak. A felvételen a vulkán forró belseje látszik, az előtérben egy éppen elhamvadó holttesttel, a vezető szeizmológus, Phil Erikson tetemével. Ami viszont ennél is érdekesebb az az, hogy egy árnyalak halad el a kamera előtt. Pierce szerint ez képtelenség, hiszen legalább 400 fok van odabent. Pierca gyanítja, hogy a rejtélyekhez köze van az egyik kutatónak, Daniel Trepkos-nak is...

    Ha jól emlékszem, ez jó rész :)
  • Alien
    #2564
    Szia, bocsi, de sajna ezzel kapcsolatban nem tudok segíteni. Talán Morpheus tud vmi publikus linket adni vagy valamit. Nézz körül addig DC-n pl.
  • Alien
    #2563
    Nem vagy egyedül :D
  • cse978
    #2562
    Alien

    kaphatok a bemutató lemezhez elérési utvonalat?
    eM?, torimori:-) ?, döcö:-) ?

    köszi előre is
  • Ombika
    #2561
    Imadom X aktakat :)
  • Alien
    #2560
  • Morpheus
    #2559
    Na megnéztem BSplayer-el. Azzal minden ok. Fasza.:) Nekem a 6.0-ás PowerDVD van.
  • Alien
    #2558
    Nekem is, csak ilyen van még belőle, ez a bemutató lemezük.
  • Morpheus
    #2557
    Mi a release neve pontosan? The.X-Files.Season1.Disc1.Prev.1993.PAL.DVDR.HunDub.HunSub-Beginning. Nekem ilyen néven van.
  • Alien
    #2556
    Nekem is PowerDVD van pedig. 5.0 azt hiszem.
  • Morpheus
    #2555
    Hát ez érdekes. Nekem a gépen is remeg a kép. Van egy-két dvd lent, de ez az egyetlen ilyen. Nem tudom mi lehet a probléma. Power DVD-vel nézem...
  • Alien
    #2554
    Bár tv-n még nem néztem bele, mert nem írtam még ki, de a gépen egyáltalán nem remeg a kép.
  • Morpheus
    #2553
    Sziasztok!

    Nem olyan rég írtam, hogy egy release csapat elkezdi lassan DVD-n kiadni a sorozatot. Leszedtem az első két részt, amit ők bemutatónak szántak. Hát... A menü jó lett, de a két rész élvezthetetlen. A kép folyamatosan remeg, nagyon zavaró. A hang tökéletes,de ez ugye kevés...

    Szóval egyenlőre ne szedjétek le. Remélem a tényleges kiadás jobb minőségű lesz.

    Üdv:

    Morpheus
  • Alien
    #2552
    Ez lesz ma, csak 22:35-kor :)
  • akyyy
    #2551
    oksi :)
  • BaLeeX
    #2550
    Mivel kimaradtak, elolvastam ennek a kettőnek a tartalmát az x-aktak.hu-n és az alapján a következő rész nagyon jónak ígérkezik!
    Szóval azt ne hagyjátok ki. :)
  • Sil3nt
    #2549
    ahogy látom az e heti vasárnapi rész lesz még "új", utána már régiek ismétlése lesz....
  • akyyy
    #2548
    nem volt jó:(
  • skristof
    #2547
    lemarattam
    báz
  • repro
    #2546
    UNDERNEATH
    9.szezon 12. epizód
  • Alien
    #2545
    Csak kár, hogy nem rendesen adták le, sorrend szerint, de mindegy, öröljünk ennek is :)

    [megy nézni]
  • Tuvok #2544
  • Alien
    #2543
    Kilencedik szezon, 12-ik rész
  • Alien
    #2542
    :P
  • Alien
    #2541
    Ez az egyik kimaradt rész
  • Tuvok #2540
    na AVP nyögjed, melyik rész ez ?! :)
  • Tuvok #2539
    :)
  • akyyy
    #2538
    merevedési zavar, ez jobb mint a Melegítő...
  • Alien
    #2537
    nem tudom, mindjárt kiderül
  • akyyy
    #2536
  • akyyy
    #2535
    úramisten mingyá kezdődik :SSS
  • petesilver
    #2534
    hja, egész héten ment a vakítás az új részes szöveggel, mert nincs több új rész. Még pár évig keringetik gondolom a meglévő részeket:(
  • akyyy
    #2533
  • Serpa
    #2532
    akkor vasárnap a hétköznapit folytatják ?
  • Alien
    #2531
    az jó szám
  • Alien
    #2530
    ezt csak poénból írta, nincs is ilyen rész.
  • Alien
    #2529
    Elvileg volt minden évad. Vagy nem? Nem tudom, de ha sorban haladnak, a hétköznapi szerint, akkor az a rész jön, amit írtam.
  • Tuvok #2528
    no diggity !
  • akyyy
    #2527
    Yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
    Yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore,...
  • akyyy
    #2526
    jaja