6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #2645
    A mai rész érdekességei:

    AZ ELLENÁLLHATATLAN


    A temetőben az egyik sírkövön a Soames név áll. Ez az a Ray Soames, akit a Sebhelyek című epizódban exhumáltat Mulder és Scully.

    Amikor Donnie Pfaster a börtönben beszélget az egyik rabtárásával és megemlíti neki Scully nevét, az felidézi egy baseball-kommentátor nevét. A kérdéses személy Vin Scully, akiről Chris Carter az ügynöknőt elnevezte.

    Pfaster a 7. szezonban visszatér, az Imádság című epizódban.

    Van egy másik visszatérő szereplő, Christine Willes (Karen Kossoff szerepét játssza), aki majd a Calusari és az Elégia című epizódokban tűnik fel.

    Carter eredetileg egy nekrofil gyilkost akart megformázni, de a tévéstúdió ezt túlzásnak tartotta, ezért átíratta valami „szalonképesebbre”, egy fétistára.
  • Alien
    #2644
    22:40 X-Akták - Az ellenállhatatlan

    Donnie Pfaster elveszíti az állását a helybéli temetkezési vállalkozónál, mert az rajtakapja, amint egy fiatal lány holttestéről hajat vág le. Nem sokkal Pfaster elbocsátása után, Moe Bocks FBI ügynököt értesítik, hogy valaki több hullát is kiásott a temetőben és megcsonkította őket. Azt gyanítva, hogy az esetnek kapcsolata lehet az UFO-khoz Bocks értesíti Muldert és Scullyt. Mulder azonban inkább egy fétisimádó elkövetőre gyanakszik, aki a halottak maradványait gyűjti. Scully több éves kórboncnoki tapasztalattal a háta mögött, majdnem rosszul lesz a megcsonkított tetemektől. A hajukat lenyírták, a körmeiket kitépték. Danát olyannyira megviseli a dolog, hogy rémálmaiban magát látja áldozatként...

  • Alien
    #2643
    Nem lehet, hogy a félelmei keltek végül is életre? És először tudat alatt vagy nem tudom, de nem félt tőlük, csak egy idő után.
  • Alien
    #2642
    Ehh, szal lehet, hogy nyolcadik lesz vasárnaponként (mondjuk vannak ott is jó részek)

    A negyediknek még lehet, hogy nincs kész az új szinkronja.

    Most, hogy vége a kilencedik szezonnak én vasárnap is úgy adnám a részeket, ahogy hétköznap mennek.
  • Tuvok #2641
    Jó, csak azt megértettem, hogy a gyerek csinálta, de azt nem mondták véletlen, hogy hogyan ?? Mer 1 dolog, hogy fantáziája, vagy képzelete kicsit túltengett, de ha ő idézte elő a bogarakat, akkor miért félt tőlük ?
  • Alien
    #2640
  • Alien
    #2639
    jaja :DDD
  • Alien
    #2638
    Jó volt a tegnapi rész :)
  • cse978
    #2637
    e hét vasárnapra mindenhol (port.hu, via web) a 8. évad van írva :-(

    szánalmas, reméltem hogy a 4. lesz.
  • DonQl
    #2636
    Jah!:DDD
  • DonQl
    #2635
    Ezt a részt még nem láttam...
  • akyyy
    #2634
    hát, hogy ha uncsizom, majd megnézek egy részt, de nagy valószinüséggel már láttam.....majd a második film alkalmából visszajövök:P
  • akyyy
    #2633
    :D:D:D:D
    humor rész..

    csak tul régi, scullynak már mincs gyereke
  • RelakSfromhome
    #2632
    bazeg ezt a kötényt meg ezt a szöveget :D:D:D:D:D
  • skristof
    #2631
    nm
  • DonQl
    #2630
    Thx!
  • skristof
    #2629
    nah 22:00kor lesz valami....
  • Alien
    #2628
    Ne már, és mi lesz a hétköznapi részekkel? Illetve majd a vasárnapokkal?
  • Alien
    #2627
    A szellemes dolgot én sem értettem :S
  • Alien
    #2626
    ja és bocsi a késésért :)
  • Alien
    #2625
    Elvileg ma ez lesz:

    22:00 X-Akták - Scary Monsters (rémisztő szörnyek)

    A 8 éves Tommy Conlon ébren fekszik az ágyában, a pennsylvaniai Fairhope városában. Hirtelen recsegő hangot hall az ágya alól, mire apjáért kiált. Jeffrey Conlon körbenéz az ágy alatt és habár lát valami mozgást a padlón, nem szól a fiának. Tommy megint hallja a furcsa hangot és ezúttal ki akar szaladni a szobából, de Jeffrey a másik oldalról erősen tartja a kilincset, nehogy Tommy ki tudja nyitni az ajtót...
  • Sil3nt
    #2624
    valahogy úgy.....
  • petesilver
    #2623
    Akkor ma mi is lesz? Az utolsó sorozat egy elmaradt rész?
  • Cucu13
    #2622
  • Cucu13
    #2621
    A mait tuti nézem
  • akyyy
    #2620
    hajjaj...lehet utolsó hétvégémet töltöm ebbea topicba?:(
    a holnapi számomra utsó rész, aztán hébehóba nézegetem x aktákat mint mostanság startreket
  • Cucu13
    #2619
    ÍÍÍÍÍÍÍÍÍ az jóó lehetett
  • ugot2know
    #2618
    egy gyilkos,aki szerette belevésni az áldozatokba,hogy brother és sister
  • Serpa
    #2617
    csüt -i rész nem tiszta.
    először is az atropint nem közvetlenül a szívbe kell adni ?
    másik, hogy azok a szellemek végül is kik voltak ?
  • Cucu13
    #2616
    Mi vót benne?
  • ugot2know
    #2615
    na vége lett a mai résznek is...
  • Alien
    #2614
    htx :D
  • Tuvok #2613
    úgy kell neked :P
  • Alien
    #2612
    ezekszerint te :) engem a jelentkezési lapok kitöltése fárasztott le (A és B lap, a felsőoktatási intézményekbe) eszméletlen, hogy az egyik azt a kér a másik ezt, ilyen fénymásolat, olyan fénymásolat, az egyik kézzel írt önéletrajzot kér a másik nyomtatottat stb stb stb....... :)
  • Tuvok #2611
    Jóvammá, melyikönk húzott le ma 8 órát, hm ? :)
  • Alien
    #2610
    Az Aubrey c. rész érdekességei:

    Az epizódban felbukkanó Terry O’Quinn címszerepet játszott Chris Carter Millennium című tévésorozatában, mint Peter Watts. Szintén szerepet kapott az X-akták mozifilmben (ő volt Darius Michaud ügynök), amely alapos zavart okozott a két sorozat rajongói között, mert Watts-ként azonosították.

    O’Quinn azonban a 9. szezonban is visszatért, ő a titokzatos Árnyékember.
  • Alien
    #2609
    Na ebből is látszik, hogy fáradt vagyok, kéne használni a válasz gombot. Szal ez a #2603-ra ment.
  • Alien
    #2608
    23:15 X-Akták - Aubrey

    A Missouri állambeli Aubrey városában B. J. Morrow nyomozónőnek furcsa, ijesztő látomása támad. Lelki szemei előtt egy férfit lát, aki éppen eltemet egy hullát. Morrow felismeri a helyszínt és azonnal odasiet egy lapáttal és megtalálja a holttestet...
  • Alien
    #2607
    Én teljesen levagyok fáradva, úgyhogy se erőm se türelmem elmagyarázni, sorry :D viszont jön a mai tartalom mindjárt...
  • Tuvok #2606
    ki az a murder ??