6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Serpa
    #2845
    meggyőztél.
  • Tuvok #2844
    Hogy kár eltökölni 1 kép bannerrá alakításával, mikor néhány nap múlva lesz flash .
    Ha x évet kibírt a topik banner nélkül, akkor csak kibír még pár napot, nem ?
    De ti tudjátok, tőlem lehet benn még 8 banner is a flash-ig ...
  • Serpa
    #2843
    én nem érzem annak.
    ha meglesz a másik, le lesz cserélve arra.

    ebben mi a logikátlan ?

  • Tuvok #2842
    Be, csak illogikus lenne
  • Serpa
    #2841
    csak be lehet rakni addig ?!
    :)
  • Tuvok #2840
    Hát azt sztem nemtudom :)
    De pár napot mondott a srác, már csinálja, kérdezgeti a részleteket .
    Csak kibírjátok már :)
  • Serpa
    #2839
    mikor lesz kész a flash -es ?
  • Tuvok #2838
    Kár lenne erre a kevés(?) időre .
  • Serpa
    #2837
    addig.
  • Tuvok #2836
    Miért ? Készül a flash .
  • Alien
    #2835
    Ja és a Sliders képeket se felejtettem el, ami késik nem múlik :) Majd az ottani topicban jelzem, ha van valami :)
  • Serpa
    #2834
    akko' intézd el szépen, ne mondjam harmadjára is.
  • Alien
    #2833
    Ja tényleg :)
    De igazából nem felejtettem el, csak azt hittem, hogy készül a flash-es banner. Tuvok készül? Vagy berakjuk addig ezt?

    (csak még mindig nem kotortam elő a photoshopot :D)
  • Serpa
    #2832
    meg tudnád nagyobbítani és a kék keretet leszedni, valamint berakni bannernek ?


    alien elfelejtette.
    :)



  • Tuvok #2831
    *súlyos
  • Tuvok #2830
    Megtalálták őket 1 órával a hajó elsüllyedése előtt, és kórházba kerültek, a fiatalodásról nem esett szó, csak a súlyós kiszáradásról, Scully naplója alapján kezelték őket .
  • Serpa
    #2829
    "A hajó" -s részt végét elaludtam.
    hogy fiatalodtak vissza ?

    ismertetőben nincs róla szó, csak annyi, hoy az orvosoknak köszönhetően sikerült.
  • flashX
    #2828
    Jó kis rész volt.
  • flashX
    #2827
    Jók.
  • Alien
    #2826
    Érdekességek (van bőven:)

    SZEMFÉNYVESZTÉS


    Gillian Anderson a valóságban is megevett egy élő tücsköt, Jim Rose akrobata buzdítására. Kész volt ezt a kamerák előtt is megismételni, de addigra a stáb drága pénzen megvett számára egy csokoládéból készült tücsköt.

    Scully külön pénzt fizet az egyik látványosság megtekintéséért, ami valójában egy üres láda volt. Ez a trükk a valódi Barnum-cirkuszból lett átvéve. Itt is volt egy ajtó, amelyen a kijárat felirat állt (amit senki nem hitt el és azt remélte, újabb csodákat talál mögötte), ám amikor valaki belépett, tényleg kint találta magát a sátorból és ismét belépődíjat kellett fizetnie, ha vissza kart menni a kiállításra.

    A lakókocsi park neve Gulf Breeze, amely egy floridai város, ahol akkoriban valóságos UFO-invázió zajlott.

    Amikor az ügynökök először találkoznak Hamilton seriffel egy étteremben, eredetileg egy félig férfi-félig nő pincér szolgálta volna ki őket, de ezt később megváltozatták.

    A forgatókönyvíró Darin Morgan (a Gazda című epizód Féregembere) végig részt vett a forgatáson, hogy megbizonyosodjon róla, minden az eredeti elképzelései alapján kerül a filmszalagra.

    Az epizódban szereplő város, Gibsontown, egy létező floridai város, ahol valóban deformált emberek élnek, köztük a leghíresebb a Rák Fiú, akit 1992 novemberében meggyilkoltak.


  • Alien
    #2825
    23:15 X-Akták - Szemfényvesztés

    Mulder egy 28 éve tartó sorozatgyilkosságról mesél Scullynak, amely szerte az országban történik. Az legutolsó áldozat Jerald Glazebrook, aki az Alligátorember művésznéven cirkuszokban lépett fel. Az ügynökök Gibsontownba utaznak, hogy részt vegyenek Glazebrook temetésén. Kiderül, hogy a kisváros minden lakója szenved valamilyen testi deformációt és legtöbbjük Glazebrook-hoz hasonlóan cirkuszokban és varietékben szerepelnek. Mulder felfigyel egy étlapon található ábrázolásra, mire Hamilton serif a helyi múzeumba irányítja őt, Hepcat Helm-hez. Helm elmondja, hogy a kép egy sellőt ábrázol, a neves Barnum cirkusz egyik szereplője volt. Mulder szerint a sellő valóban létezik...

  • flashX
    #2824
    Nem emlékeztem rá pontosan.
  • Tuvok #2823
    áz
  • Tuvok #2822
    Nem sok idegen volt benne ;)
  • Alien
    #2821
    Jó rész volt, ezt szerintem régen nem láttam még egyben
  • Alien
    #2820
  • Serpa
    #2819
    kaparjátok már a falat ?!
  • flashX
    #2818
    Háát, lehet repül arra egy-pár csésze.
    [Már annyira nem emlékszik. De arra biztosan emlékszik, hogy izgalmas rész.]
  • Serpa
    #2817
    idegenek által ?
  • flashX
    #2816
    Ezt a részt már láttam, nagyon jó! A hajón érdekes jelenségek történnek!
  • Alien
    #2815
  • Tuvok #2814
    Úgy mosolyogsz, mint egy hormonzavaros vadalma :)))
  • Alien
    #2813
  • Alien
    #2812
    A HAJÓ

    Az epizód eredeti címe – Dod Kalm, a „dead calm” (holtnyugodt) szavak idegenes akcentussal kiejtett változata.
  • Alien
    #2811
    22:50 X-Akták - A hajó

    Mulder információt kap egy amerikai hadihajó, az U.S.S. Ardent eltűnéséről. Egy kanadai teherhajó ugyan felvett tizennyolc menekültet, de csak az egyikük, Richard Harper hadnagy, maradt életben közülük. Harpert a Bethesda Katonai Kórházba szállították és szigorú őrizetben tartják. Scully bebocsátást nyer a kórházba és meglepve tapasztalja, hogy a 28 éves tiszt úgy néz ki, mint egy százéves öregember...

  • Serpa
    #2810
    ma má lesz ...
  • Alien
    #2809
    [rosszul érzi magát, súlyos x-akták hiánya van]
  • flashX
    #2808
    [Ő is.]
    Hogy r*h*dn* meg az egész foci ott ahol van.
  • Rafaelo
    #2807
    nemkapod vááááá
  • Tuvok #2806
    Követelem a mai részt !!

    [egyre betegebb]