6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #2885
    ijj

    [sajnálja Tuvokaot]
  • Serpa
    #2884
    én kb 8.30.
    de má 11 előtt aludtam.
  • Tuvok #2883
    én fél 6-kor ...
  • Alien
    #2882
    7:00-7:15 felé
  • Alien
    #2881
    Nem ebben nem lesz asszem :)
  • Tuvok #2880
    És mikor keltél ?
  • Serpa
    #2879
    egy újabb gumiember ?!
    :)
  • Alien
    #2878
    Érdekességek:

    SZÓRT FÉNY


    Scully ebben az epizódban kétségbe vonja az öngyulladás jelenségét, a 6. szezon Trevor című részében viszont maga hozakodik elő vele, mint lehetséges magyarázattal, sőt azt állítja, számos jól dokumentált eset létezik.

    Amikor a hotelben azt keresik, hol juthatott be a gyilkos, Scully alaposan szemügyre veszi a szűk fűtőrácsot, mivel emlékszik Tooms-ra, a gumiemberre.
  • Alien
    #2877
    22:40 X-Akták - Szórt fény

    Az ügynököket egy richmondi hotelbe hívja Kelly Ryan detektív, aki az akadémián Scully tanítványa volt. Ryan, akinek ez az első saját ügye, több ember eltűnésével kapcsolatban vezet nyomozást. A legutóbbi áldozat Patrick Newirth, aki a hotelszobájából tűnt el nyomtalanul. Az egyetlen támpont az szobaajtó belső felén, a szőnyegbe égett furcsa mintázat. Mulder észreveszi, hogy a folyosón lévő villanykörtét valaki kilazította. Elküldi az izzót ujjlenyomat vizsgálatra...
  • Alien
    #2876
    Én néztem :)
  • Alien
    #2875
  • Alien
    #2874
    Jaja, én birom az ilyen virusos részeket :)
  • Tuvok #2873
    Tegnap nem néztem meg, 11-kor bealudtam ...
  • Serpa
    #2872
    aha.
  • Ombika
    #2871
    Tegnapi resz nagyon de nagyon isten volt! :)
  • Alien
    #2870
    Érdekességek:

    A JÁRVÁNY

    Ebben a részben is van egy nagy visszatérő, Jenny-Lynn Hutchenson. Feltűnik a Papírszívek című epizódban, majd az Igéző szemek-ben is.

    Az eredeti angol cím, F. Emasculata, utalás egy létező fertőző betegségre, a Faciphaga emasculata-ra.

    Ugyanebben az időben került a mozikba a Dustin Hoffman nevével fémjelzett Vírus című alkotás és a FOX stúdió emiatt el akarta halasztani ennek a résznek a vetítését, ám később úgy gondolták, meg fogja állni a helyét.

  • Alien
    #2869
    23:40 X-Akták - A járvány (basszus de későn van)

    Bobby Torence, a Cumberland megyei fegyház rabja, egy titokzatos csomagot kap, benne egy disznólábbal. Nem sokkal a csomag felbontása után a férfi nyakán és arcán golyvaszerű pattanások jelennek meg. Áthelyezik a börtönkórházba, ahol két orvos, Auerbach és Osborne doktorok kezelik. A celláját kitakarítja két rab, Paul és Steve, akik kapva a váratlan lehetőségen, megszöknek a szennyeskocsival...
  • Alien
    #2868
  • Alien
    #2867
    Amikor kiűzik belőle az ördögöt? :)
  • Alien
    #2866
    Szegény kicsin jól átment
  • Alien
    #2865
  • Alien
    #2864
  • Tuvok #2863
    télleg románul beszéltek, ezt-azt még értettem is :)
  • Serpa
    #2862
    bizzarr ...
  • Tuvok #2861
    durvás, télleg nem láttam
    na bej, mentem vízágyból nézni :)
  • Serpa
    #2860
    kisvasút ...
    :)
  • Tuvok #2859
    2 percen belül !
  • Lee732
    #2858
    Fogják valaha folytatni a sorozatot?
  • Tuvok #2857
    Écáh, csak ne kezdenék olyan későn, ha utána meg fél 6-kor kelek :/
  • Alien
    #2856
    Na akkor most betudod pótolni
  • Tuvok #2855

    Asszem ezt a részt elaludtam
  • Serpa
    #2854
    ghost ...
    :)
  • Alien
    #2853
    CALUSARI


    Amikor Charlie a nagymamája fölött áll annak halálakor, románul mond valamit. „Túl késő, hogy megállíts bennünket” – hangzik a fordítás
  • Alien
    #2852
    22:40 X-Akták - Calusari

    Mulder és Scully Teddy Hovley, egy kétéves kisfiú, halálának ügyében nyomoz. Teddy egy repülő léggömböt kergetett egy vidámparkban, miközben elgázolta a kisvonat. Mivel fényképek is készültek az esetről ( számos videókamerás és fényképezőgépes szülő jóvoltából ), Mulderék elemzik a felvételeket. Kiderül, hogy a léggömb nem magától repült, hanem egy torz szellemalak mozgatta és egyenesen a vonat kerekei alá csalta a kisfiút. Mulder szerint poltergeistről van szó...
  • Alien
    #2851
    Season 1. Disc 1 van jelenleg, vagyis az első négy rész.
  • skristof
    #2850
    van már lezuzhato dvd full? :)

    #rég jártam itt
  • Alien
    #2849
    jó kép :)
  • Alien
    #2848
    22:00 X-Akták - Ellopott Lelkek II

    ...(az előző rész folytatása) Mulder farkasszemet néz Doggett-el és Gibson kihasználva az alkalmat, kiszabadul és elfut. Fox hátrálni kezd és pár lépés után lezuhan egy szakadékba. Ügynökök rohannak oda és Doggett elmondja mi történt. A mélyben fekvő Mulder felköhög és kinyitja a szemét.
  • Random_
    #2847

  • Alien
    #2846
    Na akkor megvárjuk a flash-es bannert :)