6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • flashX
    #3005
    ;)
  • Tuvok #3004
    gondolom mert nagyított kép, majd mondom, hogy kicsinytsen rajta, vagy tegyen rá antialiast
  • flashX
    #3003
    Nekem az volt. :(
  • Tuvok #3002
    csak egy strigulával :P
  • Serpa
    #3001
    ezzel több lettél ?
  • Tuvok #3000
    3k
  • Tuvok #2999
    izé
  • Tuvok #2998
    ja igen, a pontot is mondom
  • Tuvok #2997
    sztem nem feltűnő
  • Serpa
    #2996
    gondolom mert még béta.

    "the truth is out there" végére nem kellene pont.
    egyébként van a filmben?
  • flashX
    #2995
    Csak az a jobboldali kép nagyon szemcsés.
  • Serpa
    #2994
    naa.
    jó lesz ez.
  • Tuvok #2993
    nekem nagyon bejött, még annyit fogok kérni, hogy a szöveg x-aktás betűtípussal legyen, amúgy sztem nagyon jó
  • Tuvok #2992
    uraim !

    béta verziós banner megtekinthető itt !
  • Jimmyke
    #2991
    Hali!

    Eddig nem írtam ide, pedig rendszeresen nézem :) Lenne egy kérdésem: Honnan tudnám leszedni a 4. évad feliratait? Mert angolul megvan, azt le kéne fordítani, de lusta dög vagyok :D
  • Tuvok #2990
    megvolt, készül
    egyebet nemtudok mondani, kérem kaccsojja ki ...
  • Alien
    #2989
    Tuvok érdeklődj majd légyszi, hogy mi van a bannerral. :)
  • Alien
    #2988
    Érdekességek:

    SAKÁLOK

    A forgatókönyvíró Vince Gilligan az epizód címét (unruhe) egy tömeggyilkosról, Howard Unruh-tól kölcsönözte. Mellesleg a német „unruhe” szó „nyugtalanság”-ot jelent és Gilligan nagyon érdekesnek találta, hogy egy gyilkos neve egybecsengjen ezzel a jelentéssel.

    Egészen eddig az egyes epizódok péntek esténként kerültek adásba, ez volt az első, amely vasárnap este ment le és ettől kezdve minden részt ebben az időpontban sugároztak.
  • Alien
    #2987
    22:55 X-Akták - Sakálok

    Észak Michigan állam. Mary LaFante-t, egy fiatal lányt, elrabolják és a barátját a helyszínen megölik. A pillanatokkal korábban készült polaroid fényképeken nem az elvárható mosolygós lányarc látszik, hanem egy halálra rémült tinédzser, körülötte ijesztő démonarcokkal...
  • Alien
    #2986
  • Serpa
    #2985
    de ma igen.
    ^-^
  • Alien
    #2984
    Ma sincs
  • Alien
    #2983
    Meghaltak.
  • Lee732
    #2982
    Egy kérdés foglalkoztat az utolsó rész óta. Most akkor a Magányos Harcosok meghaltak? A filmben úgy tünik csak látomás volt a felbukkanásuk, az x-aktak.hu viszont így ír a tartalmáról: "a halottnak hitt Magányos Harcosok ..."
  • Alien
    #2981
    dettó
  • Serpa
    #2980
    nekem egyből beugrott a múlt hét pénteki rész.
    ^-^
  • Alien
    #2979
    jaja láttam én is :)

    A csaj megállt...
  • Tuvok #2978
    ;)
  • Serpa
    #2977
    gúgli.
    éreztem.
    ^-^
  • Tuvok #2976
    nincs, csak egy rövid leírásom, de neten biztos van vhol
    "google is your friend" :)
  • Serpa
    #2975
    van egy gyűjteményed?
  • Tuvok #2974
    szó - navahó szó - navahó jelentés
    lovasság - 'Lin-yea-nal-dai-hi' - lovas
    tüzérség - 'Be-el-ton-tso-quodi' - rövidcsövű puska
    repülő - 'Tsidi' - madár
  • Tuvok #2973
    navahó természetesen, de úgy tudom több indián nyelvet is használtak a japcsik ellen
  • Serpa
    #2972
    tegnap Vágó feltett egy frappáns kérdést.^^

    Melyik nép nyelvét használta az amerikai haderő a II VH alatt a kódrendszeréhez?

    A. maják
    B. eszkimók
    C. hawaii őslakosok
    D.navahók

    naa?
    ki tudja ?
  • Alien
    #2971
    Ma és holnap foci van :(((( Pedig most végre negyedik szonzon van :) Na mindegy :)
  • Alien
    #2970
    A tegnapi rész érdekességei, így utólag:

    MINDEN MEGHAL

    Ebben az epizódban lép színre Mulder harmadik informátora, Marita Covarrubias, miután X meghalt.

    Az eredeti epizódcím „herrenvolk”, amely német szó és azt jelenti „felsőbbrendű faj”. Adolf Hitler a II. Világháború során hívta életre ezt a programot, hogy szőke és kék szemű árja harcosokat hozzon létre.

    A Samantha Mulder-t alakító színésznőt, Vanessa Morley-t, megcsípte egy méh a forgatás során, amikor a méhkaptárba léptek be.
  • Alien
    #2969
    Nincs mit :)
  • BaLeeX
    #2968
    Kösz Alien a privátüzit.

    Szóval akkor tegnaptól 4. szezon! Sajna egy részről már így is lemaradtam de a többiről remélem nem fogok. :)
    (gondolom eléggé visszaesett a nézettség amikor 3. után újrakezdték és a szinkronnal meg elkészültek így kihagyták a 3. évadot és folytatják ahol abbahagyták)
  • RelakSfromhome
    #2967
    mi a fene? Fejlesztett fejvadász?!
  • RelakSfromhome
    #2966
    Ezek a szemetek ezt csinálják a StarTrekkel is...