6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Iwant2Belive
    #3085
    én sem. 2 durva rész volt azért benne. mikor a srác fejét pépessé verik és kiszedik belöle a férget ill. mikor Szkálli nyakábol ugyanezt.
  • Serpa
    #3084
    "Ez az egyik legerőszakosabb és legvéresebb epizód a kilenc szezon során"

    én nem éreztem annak.
  • Iwant2Belive
    #3083
    magyarul egyet értek veled:)
  • Iwant2Belive
    #3082
    ez ugyan az amit én irtam 2-3 kommentel lejebb:

    "maga az epizód télleg elég jó volt de nekem hiányzik Mulder vagy valaki aki keresne valami magyarázatot, megoldást a megmagyarázhatatlanra"
  • Tuvok #3081
    nekem olyan semmitmondónak tűnt, van pár sivatagi csóka, aki istentudja milyen kukaccal játszanak, beleteszik másokba
    de hogy minek, meg hogy milyen kukac, stb
  • Alien
    #3080
    Én is bírtam különben ezt a részt ami most volt, bár már láttam korábban is, de nem baj :)
  • Alien
    #3079
    jaja feltűnően "stílusváltozáson" ment keresztül :))
  • Iwant2Belive
    #3078
    naja az elsö 3 szériában még nagyon látszott hogy az akkori style szerint sminkelik, öltöztetik, fodrászozzák(:DDD).a 4.szériátol már nagyon jol néz ki. hú nagyon bejön
    maga az epizód télleg elég jó volt de nekem hiányzik Mulder vagy valaki aki keresne valami magyarázatot, megoldást a megmagyarázhatatlanra.
  • dikki*yysw
    #3077
    és az első pár szezonhoz képest egész jól is néz ki, kicsit barnább bőr, stb. :)
  • dikki*yysw
    #3076
    ez jó rész volt
  • Iwant2Belive
    #3075
    kurva jó ez a rész mert sokat mutatják benn Scullyt
  • BaLeeX
    #3074
    Ezt tényleg durva rész. :)
  • flashX
    #3073
    lol
  • Iwant2Belive
    #3072
    no mulder no fun
  • flashX
    #3071
  • Alien
    #3070
    Érdekesség:

    SIVATAGI SZEKTA

    Ez az egyik legerőszakosabb és legvéresebb epizód a kilenc szezon során. A kritikusok rögtön szóvá tették, hogy Mulder távollétében a film „elvadult”.
  • Alien
    #3069
    22:25 X-Akták - Sivagatgi szekta (nyolcadik szezon)

    Hank Gulatarski órákig vár az utahi Juab megye egyik elhagyatott országúján a Roadrunners buszvállalat járatára. Végre megérkezik és Hank felszáll, majd elfoglalja helyét a többi utas bizalmatlan pillantásai közepette. Kissé zavarja a nagy csend, de aztán inkább alszik egyet. Arra ébred, hogy a busz megállt és az utasok furcsa sorrendben leszállnak a járműről. Gulatarski is csatlakozik hozzájuk és azt látja, hogy a sofőr és az utasok egy nyomorék ember koponyáját kezdik verni kövekkel. Majd Hank felé fordulnak és körbeveszik...


  • Alien
    #3068
    "tegnap elég félelemetes volt, ahogy Scully a szellőzőben mászott, azt hallatszott ahogy közeledik a "fehér arcú""

    Igen :) Az jó kis jelenet volt szerintem is :)
  • Alien
    #3067
    "A 4. szériára nem emléxem vazze."

    Én se nagyon :))
  • Jimmyke
    #3066
    Kösz!
  • Serpa
    #3065
    nem autóbalesete volt ?



    tegnap elég félelemetes volt, ahogy Scully a szellőzőben mászott, azt hallatszott ahogy közeledik a "fehér arcú".
  • Iwant2Belive
    #3064
    Hát ez olyan átlagos rész volt; átlagos de jó. A 4. szériára nem emléxem vazze.
  • flashX
    #3063
    Már megy!
  • Iwant2Belive
    #3062
    Innen
  • Jimmyke
    #3061
    Honnan tudnám leszedni a 4. évad feliratait? Mert angolul megvan, azt le kéne fordítani, de lusta dög vagyok :D
  • Tuvok #3060
    ja hm
  • flashX
    #3059
    Azt is elmondták, hogy végtagcsökevényedés is volt, bár szerintem valószínűbb, hogy éhesek voltak.:)
  • Tuvok #3058
    ja ok
    de a nőt miért csonkították meg ?
  • flashX
    #3057
    Elmondták, génhibával születtek, mert vérfertőzés volt a családban.
  • Iwant2Belive
    #3056
    legelejét én se láttam de ezek ilyen prehisztorikus korban megragadt ösemberhez hasonló "emberek" voltak szerintem.
  • Tuvok #3055
    tegnapit nagyon nem értettem
    mitől lettek olyan gnómok ?
  • Iwant2Belive
    #3054
    "A filmből kivágták azt a részt, amikor Mulder és Scully Taylor seriff szűk szekrényében összezárva sokat sejtetően „taszigálják” egymást."

    lol hogy ez hogy kerülhetett egyáltalán bele...
  • Alien
    #3053
    Namost bajban vagyok, hogy melyik rész is lesz ma.

    23:25 X-Akták (ez biztos:))

    Vagy az előző rész lesz aminek tegnap kellett volna lenni(Sakálok) vagy ez gondolom:

    A Levegő szelleme (eredeti cím: Teliko, lehet, hogy itt is más fordítás lesz, mint a korábbinál)

    Négy afro-amerikai férfi tűnt el nyomtalanul Philadelphia utcáiról. Az FBI és a rendőrség közös akciócsoportja semmiféle nyomot sem talált ezidáig, ám most rábukkantak a legutóbbi áldozat holttestére. Meglepetésre semmiféle erőszakos cselekmény nyoma nem látszik a testen, ami a halált okozhatta volna. Az áldozat bőre viszont teljesen elvesztette pigmentációját, vagyis a néger férfi szinte kifehéredett. A Járványügyi Központ Scully segítségét kéri a titokzatos orvosi jelenség kivizsgálásához...
  • Alien
    #3052
    Mivel tegnap nem az a rész volt amit beírtam, így annak elamradtak az érdekességei, de most pótlom:

    A FALKA (Az új fordításban már tükörfordítást alkalmaztak, Home=Otthon)


    A szokatlan és kissé megbotránkoztató tartalma miatt a FOX tévétársaság az első bemutató után nem vetítette többet ezt az epizódot.

    A forgatókönyvíró Glen Morgan a szülei egykori szomszédairól nevezte el a filmben szereplő Peacock-családot.

    A filmből kivágták azt a részt, amikor Mulder és Scully Taylor seriff szűk szekrényében összezárva sokat sejtetően „taszigálják” egymást.

    Ebben az epizódban kerül elsőként említésre Samantha Mulder, az elrablásától eltérő összefüggésben. Mulder arról beszél, miket játszottak gyermekkorukban.
  • Alien
    #3051
    Nekem meg a Wrong Turn (Halálos Forduló a magyarra fordított címe asszem) jutott róla az eszembe, abban is ilyen figurák vannak :)

    Bár most, hogy mondod, az általad említett két film is eszébe juthat az embernek :)
  • Alien
    #3050
    na igen :D szimpi emberek voltak
  • Alien
    #3049
    mostmár nem hinném, hogy előlről kezdenék :)
  • Alien
    #3048
    oké :) tökéletes :)
  • Iwant2Belive
    #3047
    olyan volt a tegnapi rész mintha összegyurták volna a Jeepers Creepet az uj Texasi láncfürészes mészárlással. Szal durva volt.
  • flashX
    #3046
    Én még 5 emberrel sem mertem volna bemenni abba a házba.