6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Iwant2Belive
    #3165
    ez a Tunguska hehe
  • Alien
    #3164
    Érdekességek:

    EGY ERŐS DOHÁNYOS EMLÉKEI

    A filmben Lee Harvey Oswald Mr. Hunt-nak nevezi a Cigarettás férfit. A valóságban is létezett egy E. Howard Hunt nevű férfi, aki CIA ügynök volt és álnéven kémregényeket írt. Feltehetőleg Dallasban volt John F. Kennedy elnök meggyilkolásakor és a merénylet mögött összeesküvést sejtő emberek máig úgy vélik, Hunt-nak köze volt az eseményekhez.

    Duchovny és Anderson nem jelennek meg ebben az epizódban, csak a hangjukat hallhatjuk. Scully ugyan látható, de a jelenetek a Sebhelyek című részből lettek felhasználva.

    Walden Roth, a kiadó, aki végül megvásárolja a Cigarettázó férfi novelláit, a FOX tévétársaság két igazgatójáról kapta a nevét. Dana Walden a dráma szekció vezetője, Peter Roth pedig a szórakoztató osztály elnöke.

    Amikor a Cigarettás megveszi az újságosnál a magazint, amelyben megjelent a műve, egy másik újságon az a főcím virít, hogy „Hol a pokolban van Darin Morgan?” Ez utalás arra, hogy a forgatókönyvíró Morgan távozott a stábból.
  • Alien
    #3163
    22:50 X-Akták - Egy erős dohányos emlékei

    Mulder és Scully érdeklődve hallgatja Frohike előadását a Cigarettázó Férfi sötét és ijesztő múltjáról. Nem is tudják, hogy a közeli toronyházban megbújva, éppen ő hallgatja le őket, szuperérzékeny mikrofonokkal. Nemcsak a megfigyelést segítő eszközök vannak nála, hanem egy távcsöves puska is. Vajon ki lesz a következő áldozat? ...
  • Tuvok #3162
    heh :))

    szép és jó úgy ahogy van, ha vkinek baja van vele, megcsinálhatja magának

    tudnék még pá helyen flash-t elképzelni, de rámenne a gatyám is ;)
  • LekWARka
    #3161
    Nincs mit!
    A betüket meg ki lehet cserélni, csak döntsétek el melyik legyen...
    A "The Truth.." szöveg szerintem is jobb sima, mint x-files betűtipussal! De a megrendelő fizet!
    Nem tartom magam nagy fórum olvasónak, így nem igérem, hogy rendszeresen nézem az oldalt, de ha van valami írjatok mailt...
    na csumi...
    Ha leng a kezem, jenetkezem!

    ______________
  • Tuvok #3160
    hentesbácsi :D
  • Serpa
    #3159
    "Az igazság odaát van" mehetne az első típussal.
    nekem más bajom nincs.
    :)
  • Alien
    #3158
    Oh, oksi :)
  • Tuvok #3157
    az egyik ilyen
    a másik meg ilyen
    mindkettő aktás, egyik a normál filmfeliratos, a másik meg a logós, a'la 2. link
  • Alien
    #3156
    :)

    Elvileg ez nem x-files betütipus, mert Tuvok azt mondta, hogy abban nincs ékezet. A the truth is out there felirat lehet, hogy az, de a másik az biztos nem ha minden igaz.
  • Serpa
    #3155
    én is köszönöm a fáradozást , de nekem a betűstílus nem teccik.
  • Alien
    #3154
    Érdekességek:

    HIÚSÁGOK HIÚSÁGA

    Az epizód címe latinul van (sanguinarium) és azt jelenti „a vér helye”.

    A producerek ennek a résznek a bemutatása után számtalan dühös és reklamáló levelet kaptak a Wicca-kultusz támogatóitól, mert szerintük lejáratták, és hamisan mutatták be a boszorkányság lényegét.

    Dr. Franklin tükrén a „vanitas vanitorum”, szintén latin, felirat olvasható. Ennek jelentése „hiúságok hiúsága”.

    Dr. Theresa Shannon egy amerikai színésznőről, Shannon Tweed-ről, kapta a nevét.
  • Alien
    #3153
    22:40 X-Akták - Hiúságok hiúsága (tuti nem ez lesz már a címe, talán a Sanguinarium szóból a Vér Helye vagy vmi ilyesmi)

    Mindenki szép szeretne lenni. És a chicagói Greenwood Kórház plasztikai műtéteket végző orvoscsoportja mindenkit szebbé tud varázsolni... ha az illető megfizeti. Az egyik páciens például egy hihetetlen összegekbe kerülő, csontozat átalakító beavatkozásra szánja el magát, ám a műtét során Dr. Lloyd elveszti az önuralmát és drasztikus zsírleszívást végez, egyszerűen kiszívja a vért a tehetetlen áldozatából...
  • Alien
    #3152
    Na végre van bannerünk :) Köszönjük :)
  • Serpa
    #3151
    a filmben nem ilyen a betűstílus.
  • Tuvok #3150
    Nahát ehh !
    Aggy jelszavat törlöm én
    De látom már sikerült
  • Punkerwork
    #3149
    közben meghalt a gépemben a winyó :(
  • Tuvok #3148
    vagy az egész hsz-t ...
  • Tuvok #3147
    :P
    csak a modosból töröld a hsz-ből az uw-s linket, nem kellenek hivatlan "feltörekvők", banner marad ofkóz ;D
  • Punkerwork
    #3146
    na akkor mi legyen a banner-rel kell vagy nem? mi volt a helyén ha nem kell? :)
  • Alien
    #3145
    Jajj, tényleg, azt mondtam, hogy nagyon jó, de azt nem, hogy

    Köszönjük szépen a bannert LekWARka!!! :)
  • Tuvok #3144
    Szia Leki :)

    Csúcs, nagyon köszönjük

    nemsoká be is rakatom :)
  • Alien
    #3143
    nagyon jó :)
  • Alien
    #3142
    Elég furcsa rész volt, nem maradtál le végülis sok mindenről.
  • Iwant2Belive
    #3141
    Lekwarka ez a te oldalad?lol Én ezen figyelem a következö epizódokat már egy jó ideje. Nagyon zoral az oldal.
  • Iwant2Belive
    #3140
    Szinkronos Keresztapa trilogia megvan nekem dvd-n. Ha kell megdumáljuk privátban.

    Tegnapi rész érdekes volt de nem tudtam normálisan figyelni mert az esti vetitásröl lemaradtam és csak a hajnalit tudtam megnézni azon meg vagy 6szor majdnem bealudtam ...
  • LekWARka
    #3139
    Ja igen...
    Nincs valami lelkes haverotok aki megszerezné nekem a Maffiózok sorozatott magyar szinkronnal...
    Eredetileg a DVD érdekel, de az csak felíratosan jelent meg. Most már ott tartok, hogy jó nekem VHSen is csak szinkronos legyen.
    Esetleg kiegyezek egy Szinkronos Keresztapa trilogiával is DVDn!
    Lassan mostmár 1,5 éve hajtomezeket a filmeket és még mindig semmi!
    TNX!
  • Serpa
    #3138
    tegnapi elég vontatott volt.
  • LekWARka
    #3137
    helllee....
    Gondolom == > EZ <== mindenkit érdekel...
    Kérem a kritikát!
  • Tuvok #3136
    nem vettem fel, nem akartam balhét ...
    mind1, 1 rész nem a világ
  • Alien
    #3135
    sok sikert! :)
  • Tuvok #3134
    Ok :)
    Na, megyek és keresek vmi szar szemét sorozatot kazettán, amire rávehetem
  • Alien
    #3133
    Semmit, mert igazából a készítők névsorát akrtam megnézni, hogy kinek is a monogrammja ms, de így már ugye beugrott :))
  • Tuvok #3132
    Kis csaló
    És mit találtál róla ? :)
  • Alien
    #3131
    Oh :))))

    Megnéztem a kép nevét ms.jpg, hmm biztos a monogrammja, csak nem ugrott be, hogy ki lehet az :) Épp mentem az imdb-re az x-files-hoz, hogy megnézzem, csak addigra már beírtad :)
  • Tuvok #3130
    Akkor fontosat tudsz most meg :)
    Ő Mark Snow

  • Alien
    #3129
    Nem :(

    Ki? :)

    (ja és nem vagyok AVP :P)
  • Alien
    #3128
    ez a beszéd :D
  • Tuvok #3127
    AVP, tudod, hogy ő ki ? :)

  • Tuvok #3126
    Videó van, csak kazetta nincs, elvileg mindegyiken fontos van
    De lehet mérgemben ráveszem valamelyik "Szeress most"-ra ...