6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Sil3nt
    #3205
    nagyon jó a banner
  • Alien
    #3204
    Elvileg a két rész közül lesz valamelyik :) Bár a viasatnál semmi sem biztos :)
  • Alien
    #3203
    22:25 X-Akták - Egy erős dohányos emlékei

    Mulder és Scully érdeklődve hallgatja Frohike előadását a Cigarettázó Férfi sötét és ijesztő múltjáról. Nem is tudják, hogy a közeli toronyházban megbújva, éppen ő hallgatja le őket, szuperérzékeny mikrofonokkal. Nemcsak a megfigyelést segítő eszközök vannak nála, hanem egy távcsöves puska is. Vajon ki lesz a következő áldozat?


    vagy


    Chupachabra (Nem tudom milyen firsítása lesz most a címnek, az eredeti cím ez: "El mundo gira”, vagyis „a Föld forog")

    A bevándorló munkások bádogvárosában, a kaliforniai San Joaquin völgyben, Elaido Buente felszabadultan udvarol a csinos Maria Dorantesnek, mialatt bátyja, Soledad Buente, féltékenyen nézi őket. Flakita, az mindenbe beleszóló szomszéd, rosszallva csóválja a fejét: "Két testvér, egy asszony, nagy baj." Hirtelen fülrepesztő zaj hallatszik a magasból és vakító fény önti el az utcákat. Sárga eső esik egy rövid ideig és mindenki szerteszalad. Miután minden elcsendesedik, Flakita megtalálja Maria és egy kecske megcsonkított holttestét. Mindkettejüknek megette valaki vagy valami az arcát. Eliadónak pedig nyoma vész...
  • Alien
    #3202
    asszem nem
  • Serpa
    #3201
    a kungfu nem 10 körül kezdődik ?
  • Morpheus
    #3200
    Sziasztok! Én is nagy rajongója voltam anno a sorozatnak, de elég sok részt nem láttam, mostanában meg a munkámból kifolyólag tudok egy-egy részt megnézni. Egy héttel ezelőttig.:) Sikerült az 1-7.évadot megszerezni dvd minőségben szinkronnal (tv-s szinkron van rajta).

    Hát elég furcsa előlről nézni. Scully teljes elhatárolódása a témától, Skinner "ellenségessége", no és, hogy milyen fiatalnak tünnek. Meg jó nézni, ahogy kialakul a történet "x-aktás" része. Meg ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyi részt nem is látott.

    Bocsi, ha off voltam.

    Morpheus
  • Alien
    #3199
    22:35 X-Akták

    Az a helyzet, hogy bajban vagyok, hogy melyik rész lesz, hisz a múltkor kettőt is kihagytak. A viasat honlapján meg most nem ír tartalmat, a másikról meg nem írom ki, mert nem tom melyik rész lesz :)

  • Alien
    #3198
    Jaja, csak az akták 18 karikás és nem kezdődhetne 22:00 előtt.

  • Serpa
    #3197
    nyugodtan felcserélhetnék a 2t.
  • Alien
    #3196
    jaja...
  • Serpa
    #3195
    má megint tovább tart ez a ........
  • Alien
    #3194
  • Tuvok #3193
    nem azt kérdeztem mit csináltál előtte ..
    na jó, ne offoljunk ;)
  • Alien
    #3192
    Szórakozóhelyen voltam :D Amúgy hangos voltam főleg amikor nekem tetsző számok mentek :))
  • Tuvok #3191
    tudtam !!
    ugye nem voltatok túl hangosak
  • Alien
    #3190
    Na tessék, most meg ti tüntetek el :P
  • Alien
    #3189
    Izé azt hittem most jön, akkor 22:40 a helyes időpont :)
  • Alien
    #3188
    sorry :)
  • Alien
    #3187
    buliztam az éjjel és ma lustálkodtam :D
  • Alien
    #3186
    Mindjárt: X-akták - Könyörgés

    1990. szeptember 21. Dexter, Oklahoma: Gyerekek játszanak a Bethune Általános iskola karneválján. A hétéves Billy Underwood anyját, Lisa-t, hívja, de az nem figyel, mert egy másik asszonnyal beszélget. Amikor végre odafordul a hintákhoz, Billy eltűnt. Egy fekete hajú és titokzatos fiatalember áll a hinták mellett, kezében Billy hátizsákja...


    bocsi a késésért :)))
  • Serpa
    #3185
    el kellene náspángolni ...


    egyre gyakrabban csinálja.
  • Tuvok #3184
    hol van AVP a mai résszel ??!! megint gyűri a lepedőt biztos ...
  • Serpa
    #3183
    ma?
  • Alien
    #3182
  • Iwant2Belive
    #3181
    ehh hát erre próbáltam célozni
    itt már csak a BArátok közt a biztos
  • Alien
    #3180
    Bízom benne, hogy ez lesz :D

    Elvégre " Folytatjuk" :D

    Bár lehet, hogy a viasat másképp gondolja :))
  • Iwant2Belive
    #3179
    nem csak vigyázzunk az ilyen kijelentésekkel. mármint hogy ez meg az lesz este
  • Alien
    #3178
    Mint valami mesében mi? :))
  • Alien
    #3177
    amúgy remélem ez lesz :D
  • Alien
    #3176
    mi az? vagy írjam Tunguska-nak? :)
  • Serpa
    #3175
    "ám a szabadulására egyenlőre semmi remény..."
    lol
    ^-^
  • Iwant2Belive
    #3174
    "23:20 X-Akták - Tunguzka 2"

    nana
  • Alien
    #3173
    23:20 X-Akták - Tunguzka 2

    ... ( az előző rész folytatása ) A tunguzkai fogolytáborban raboskodó Mulder túléli a különös orvosi teszteket, ám a szabadulására egyenlőre semmi remény...
  • Alien
    #3172
    aha, vmi olyasmi lehet :D
  • Serpa
    #3171
    Skinner ruszki ??

    Walter Sergei Skinner
  • Alien
    #3170
    Hé, nem én tehetek róla, hogy nem sorban adják :D
  • Iwant2Belive
    #3169
    AVP ez télleg nem volt szép töled.
  • Iwant2Belive
    #3168
    hú de szar a krájcsek hangja
  • Tuvok #3167
    AVP megint átbaszott minket !!!!
  • Alien
    #3166
    pont most akartam beírni :))