6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #3325
    oké :)
  • Tuvok #3324
    és még szerkesztgetsz is
  • Alien
    #3323
    ja hoppá :D tényleg :D Fáradt vagyok :))
  • Tuvok #3322
    gyukovni
  • Tuvok #3321
    mingyá, most értem haza
  • Tuvok #3320
    hetihetes
    ... :D
  • Alien
    #3319
    Azonban benne van a pakliban, hogy az eddig le nem adott Egy dohányos emlékei című rész lesz :)
  • Alien
    #3318
    Érdekességek:

    MAJMOLÁS


    Az Eddie Van Blundht nevében nem ejtett H betű utalás David Duchovny nevének helyes kiejtésére. Duchovny ugyanis nem ejti a H betűt a nevében. Apja és testvére meg is változtatta a nevét Ducovny-ra. Ezt az a jelenet szemlélteti, amikor Eddie ajtajáról leesik a H betű.

    Amikor Eddie Mulder képében belép Fox lakásába, azt kérdezi magától, hogy „hol a fenébe alszom?” Ezt a kérdést számos X-akták rajongó tette fel Carter-éknek, ezért került be ez a vicces megjegyzés a filmbe is.

    Ezt az epizódot is igen magasra értékelte a legrangosabb amerikai tévéújság, és a tévéfilmek történetének egyik legjobbjának titulálták.

    Eddie-t az Darin Morgan alakítja, aki a Féregember volt a 2. szezon A gazda című epizódjában és a 2. és 3. szezon részeinek számos forgatókönyvét is írta.
  • Alien
    #3317
    22:55 X-Akták - Majmolás (nem biztos, hogy ez a címe lesz)

    A nyugat-virginai Martinsburgban az orvosok Amanda Nelligan szülését vezetik le. Amikor a nővér az apa kiléte felől érdeklődik, Amanda azt válaszolja, hogy az egy másik bolygóról való. A gyermek megszületik, de az orvos meglepetten látja, hogy a kisbabának 10 centiméter hosszú farka van...


    (Hehe, melyik farkára gondolnak? :D)
  • Alien
    #3316
    Jó rész volt, úgyhogy nézd is meg :)
  • Alien
    #3315
    Ijj gondolom :) Csak aztán téged is felébresztett a Scully biztos (vagy az óra) :))
  • Alien
    #3314
    "Ma 7i7s van"

    Ez mi? Így hirtelen nem esett le.
  • Alien
    #3313
    Viszont jön a mai rész tartalma
  • Alien
    #3312
    Csak ennyi volt, te Schumi ellenes
  • Tuvok #3311
    Ha hazaérek megnézem, kíváncsi vagyok :)
  • Ombika
    #3310
    Ahh tegnapi resz utan,en is hasonlot almodtam basszus iszonyat rossz volt! :)
  • Tuvok #3309
    Ma 7i7s van, szal majd holnap videóról, pedig jó résznek tűnik
  • Tuvok #3308
    Ennyi ?
    Rohatt Sumis
  • Alien
    #3307
    Érdekesség:

    VIA NEGATIVA


    Ebben a részben derül ki, hogy Langly keresztneve Richard. A Szokatlan gyanúsítottak című részben Ringo-nak szólítják, de ezt a jelenetet végül kivágták.
  • Alien
    #3306
    22:15 X-Akták - Via Negativa

    Jim Leeds ügynök a kocsiban alszik, amikor partnere, Angus Stedman, kivülről bekopog az ablakon, hogy felébressze. Mozgás támadt a házban, amelyet figyelnek. Óvatosan behatolnak az épületbe, ahol húsz tetemet találnak, mindegyikük koponyája szét van zúzva. Stedman úgy érzi, valaki áll mögötte. Megfordul és egy egyszerű baltával felfegyverzett férfit lát. Leeds hallja társa kiáltását és a segítségére siet. Ám Stedman már halott, az ő feje is szét lett verve. Megpillantja a fejszés embert, akinek van egy harmadik szeme, a homlokán. Az felemeli a baltát és lesújt Leeds-re...
  • Alien
    #3305
    IDŐTLENÜL


    Ennek az epizódnak két forgatókönyvírója van: Howard Gordon és David Greenwalt. Ők ketten később újra együtt dolgoztak egy másik sorozatban, a Buffy, a vámpírok réme címűben.

    A társproducer pedig az Angel című sorozat szerzője lett később.

    :)
  • Tuvok #3304
    érdekességek
  • Alien
    #3303
    Jaja nekem is tetszett :)

  • Tuvok #3302
    király rész volt, most néztem meg, de Chris Carter tényleg nem sok Treket nézett, az időparadoxonok vhogy nem stimmeltek ;)
  • Alien
    #3301
    jó a mai rész
  • Alien
    #3300
    nem tudom :)
  • Serpa
    #3299
    "Egy Dohányos emlékei" --> ezt má nem adják le.
  • Alien
    #3298
    23:20 X-Akták - Időtlenül

    Jason Nichols és Lucas Menand, a Massachusetts Institute of Technology kutatói, heves vitába keverednek egymással, miközben az utcán sétálnak. Váratlanul egy idős férfi lép eléjük és figyelmezteti Menand-ot, hogy pontban 11 óra 46 perckor el fogja ütni egy busz. Azok persze nem hisznek neki és Menand hívja az egyetem biztonsági őrét. Az idős embert egy autó hátsó ülésére ülteti az őr és elhajt vele. Pár pillanattal később, pontosan 11 óra 46 perckor, Menand-ot elüti egy busz...



    (Esetleg az Egy Dohányos emlékei rész.)
  • petesilver
    #3297
    Ahh, el vagyok keseredve:( Mióta ezt a szezont nyomják, tökre vártam minden estét, mert ezeket a részeket még nem láttam. De innen kezdve viszont sajna igen, a repülőgépkatasztrófás második része már ismerős volt. Pedig olyan jó volt nézni a számomra új részeket:(
  • Ombika
    #3296
    Ahh bassza meg nem lattam tegnapi reszt,nem lehet vhonnet leszedni?
  • Alien
    #3295
  • Tuvok #3294
    Én veled vagyok ! :D
  • Alien
    #3293
    Nahát...Hmm...

    Mondjuk az én logom ezerszer jobb :D De akkor is hasonlít, nem lesz ez így jó....
  • Tuvok #3292
    itt van még 1 AVP
  • Alien
    #3291
    Nem felejtettem el, csak amikor akartam beírni, nem jött be az az oldal :)

    De most itt van a tegnapié, a mainak külön nincs:

    AZ ELTŰNT IDŐ

    A rész eredeti címe ezúttal is latin – „tempus fugit”, vagyis „repül az idő”.

    Max Fenig már egyszer szerepelt a sorozatban, az 1. szezonban, a Bukott angyal-ban.
  • Alien
    #3290
    igen, ma lesz :)
  • Tuvok #3289
    Érdekességek ?
  • Ombika
    #3288
    Ma lesz a folytatas,mert isteni resz!?
  • Alien
    #3287
    23:00 X-Akták - A tó titka


    ...( az előző rész folytatása ) Mulder felfelé igyekszik a tó mélyéről, miközben erős fény világít rá a magasból. Kiderül, hogy a fény egy búvárcsapat lámpáitól ered. Fox megpróbál elmenekülni, de a parton elfogják...
  • Alien
    #3286
    jó kis rész volt , ma folytatás :D