6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #3365
    23:10 X-Akták - Erős dohányos emlékei

    vagy

    A Halál hírnökei (talán Elégia lesz a címe) tartalmat lásd lejjebb

    vagy

    a Getszenámé-kert (negyedik évad utolsó része)

    Scully belép Mulder lakásába, ahol már nyomozók és halottkémek csoportja várja. Rempulski detektív bemutatkozik, majd kitakarja a földön fekvő holttestet. Scully azonosítja társa, Fox Mulder tetemét. Később Dana egy bizottsági meghallgatáson vesz részt, amelyet Scott Blevins igazgató vezet. Scully elmondja, hogy négy évvel ezelőtt, Blevins utasítására, csatlakozott az X-aktákhoz. A feladata az volt, hogy figyelje Fox Mulder munkáját és jelentéseket készítsen róla...
  • Alien
    #3364
    Nincs érdekesség.
  • Alien
    #3363
    22:30 X-Akták - Biztos halál

    Carlton Chase fut az éjszakában a worcesteri utcán. Egy telefonfülkébe botlik, ahonnan felhív valakit. "Vedd fel!' - kiálltja az üzenetrögzítőre. "Szóljatok neki, hogy álljon le és adjatok egy esélyt, hogy megmagyarázzam" - könyörög, de egy árnyék jelenik meg mögötte. Továbbrohan és egy rendőrőrsre ér. Segítséget kér, hogy valaki meg akarja ölni és el akarja venni a rendőr pisztolyát. Lefogják és becsukják egy zárkába. Chase könyörög, hogy védjék meg, mert itt nincs biztonságban és el fogják kapni. Hirtelen felrobban a feje és a vére a cellaajtóra fröccsen...
  • Alien
    #3362
    Kilenc szezon van.
  • Alien
    #3361
    Hmm lehet, pedig nemrég néztem meg újra a mozifilmet :)
  • steweee
    #3360
    hány széria volt összesen? mert a szerveren most kilenc van fennt, és én úgy tudtam hogy csak 8 szériát forgattak összesen
  • Serpa
    #3359
    ha jól emléxem, a mozifilmben a méhek az idegen vírust terjesztik.
    itt meg vmi himlő variánst.
  • Alien
    #3358
    Tegnapi rész érdekességei:

    DÉMONOK

    Ezt a részt egy producer, R.W. Goodwin, írta.

    Mint Cassandra Spender, Amy és David Cassandra is a görög jósnőről kapta a nevét, akit Apolló isten elátkozott. Minden, amit jósolt, igazzá lett, de senki nem hitt neki.
  • Alien
    #3357
    Szerintem igen.
  • Alien
    #3356
    Gondolom észrevettétek, hogy megint nem ez a rész volt :) Ismét ugrottak egy részt...
  • Alien
    #3355
    jaja elváltak azt hiszem.
  • Serpa
    #3354
    csütörtöki rész méhei azonosak a mozifilmben lévőkkel?
  • Serpa
    #3353
    van/volt.
    de én úgy emléxem, hogy elváltak.
  • petesilver
    #3352
    A tegnapi filmel kapcsolatban kérdeznék. Egy későbbi sorozatban, mintha lett volna Skinnernek felesége, aki pont mesélte Mulderéknek, hogy otthon semmiről nem mesél, ami munka. Viszont tegnap nagyon egyedül élt a filmben. az egész csak azért érdekel, mert nem tudom, hogy keverem valami más sorozattal, vagy Skinnernek tényleg van elvileg felesége?
  • Alien
    #3351
    Érdekességek:

    A HALÁL HÍRNÖKEI


    Ismét láthatjuk Christine Willes színésznőt Karen Kossoff ügynöknő szerepében. Ő azon kevesek egyike, aki több epizódban, mindig ugyanazt a mellékszerepet is eljátszotta.

    Az epizód eredeti címe „elegy” vagyis „elégia”. Felmerült még címnek a „tulpa”, amely egy tibeti szó és a kivetített gondolatok megtestesülését jelenti, illetve a „revenant”, amely a halálból vagy hosszú idejű távollétből visszatérő embert jelöl.

    Mulder az egyik jelenetben Risa Shapiro-ról érdeklődik, aki Spüller áldozata volt. Shaphiro David Duchovny ügynöke.

    Steven M. Porter, a Harold Spüller-t alakító színész, Frank Spotnitz producer iskolatársa volt.
  • Alien
    #3350
    23:20 X-Akták - A halál hírnökei (mivel a negyedik évadot újraszinkronizálták, ezért nem biztos, hogy ez a cím lesz)

    Angie Pintero, egy tekepálya tulajdonosa, este lévén hazaküldi értelmi fogyatékos dolgozóját, Harold Spuller-t. Nem sokkal később Pintero felfedezi egy súlyosan megsérült szőke lány testét a tekepályán. A lány beszélni próbál, de egy hang sem hagyja el a torkát. Pintero észreveszi, hogy odakint a parkolóban egy rendőrautó áll. Gyorsan kisiet hozzájuk, ám észreveszi, hogy rendőrök és tucatnyi összeverődött ember, egy holttestet állnak körül. Közelebb férkőzik és megpillantja a szőke lányt a tekepályáról...
  • Alien
    #3349
    nem tudom sajna
  • Alien
    #3348
    Arról nem tehetek, hogy már nem úgy fordították :D De ez a rész volt :D Mellesleg szerintem elég jó rész volt :)
  • Tuvok #3347
    "Eredménytelen"

  • Serpa
    #3346
    melyikben?
  • Alien
    #3345
    Érdekesség


    A KÖR BEZÁRUL

    Ebben az epizódban Scully nem látható, mert éppen egy másik film forgatásán vett részt.
  • Alien
    #3344
  • Alien
    #3343
    :D Itt van :)
  • Alien
    #3342
    22:55 X-Akták - A kör bezárul

    Jane Brody, levélválogató egy éjszakai műszakban dolgozó kézbesítő-társaságnál, belopakodik a női pihenőbe és rágyújt egy cigarettára. Váratlanul azonban milliónyi méh mászik be a helységbe, ahol Jane üldögél. A nő megpróbálja elhessegetni a rovarokat, hogy kimenekülhessen, mire azok körbezsongják és halálra csípik...
  • Tuvok #3341
    ma ?
  • Tuvok #3340
    úúú, téker !!
  • Alien
    #3339
  • Serpa
    #3338
    jövő héten is.
    kell a változatosság.
    ^-^
  • Alien
    #3337
  • Serpa
    #3336
    megéri várni.
    ^-^
  • Alien
    #3335
    Nyolcadik szezon 14-ik részében bukkan fel először. Most a hetedik rész vol vasárnap.
  • Serpa
    #3334
    Monica mikor lesz?
  • Alien
    #3333
    Ma és holnap foci van
  • Alien
    #3332
    Vasárnapi rész nekem is bejött, de nekem a tegnapi is nagyon tetszett :))
  • Serpa
    #3331
    ha nekem is eggyel több izmom lenne, én is alakot tudnék váltani?
    ^-^


    a vasárnapi a legjobbak közt van.
  • Ombika
    #3330
    MAi is jo resz lesz akkor?
  • Tuvok #3329
    Hm, hát hm, érdekes rész volt, de azt hittem tényleg vmi lény lesz, közben csak egy hülye narkós
  • Alien
    #3328
    "Ezt az epizódot is igen magasra értékelte a legrangosabb amerikai tévéújság, és a tévéfilmek történetének egyik legjobbjának titulálták. "

    Hmm kiváncsi vagyok, akkor biztos jó rész lehet :)
  • Alien
    #3327
  • Alien
    #3326