6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • petesilver
    #3285
    Merülés előtt Muldernek jó volt a szövege. Mikor kérdezte a manus tőle, eddig milyen mélyre merült, erre mondja az uszoda alját:) az nagyon bejött, de mondjuk jó volt az egész rész, kiváncsian várom ma a folytatást!
  • Tuvok #3284
    na mentem nézni, jó résznek tűnik
  • Tuvok #3283
    háttő, sztem nevetséges amit művelnek, egymás dolgát nehezítik, Matheus is csak ígérget fűt - fát, így az újoncok, meg úgy, de sehol sincsenek, még a bulgárokkal is _itthon_ épp hogy kicsikarunk egy döntetlent, az utóbbi 10 évben semmit sem fejlődött a magyar válogatott, sőt
  • Serpa
    #3282
    én pedig úgy veszem észre, fejlődik a csapat.

    végre látom, hogy hajtanak végig.
  • Tuvok #3281
    én inkább úgy jellemezném, hogy sz*r :)
  • Serpa
    #3280
    feszült volt ...
  • Tuvok #3279
    Ezekszerint nem késtem le az elejét :D
    Meccset néztem, sry
  • Alien
    #3278
    Na irány mindenki az ágyba, hamarosan kezdődik :D
  • Alien
    #3277
    Amíg le nem adják :D
  • Serpa
    #3276
    "Egy Erős dohányos emlékei" --> ez meddig lesz még?
    ^-^
  • Tuvok #3275
  • Alien
    #3274
    22:35 X-Akták - Egy Erős dohányos emlékei

    vagy

    Az eltűnt idő (szerintem ez lesz, aztán majdcsak leadják az erős dohányos emlékeit is)

    A Fejetlen Asszony bárban üldögélő Mulder és Scully asztalához éneklő pincérek lépnek oda és boldog születésnapot kívánnak Danának. A nő teljesen meghatódik, hogy Fox emlékezett a dátumra. Mielőtt az ünneplés befejeződne, felbukkan egy bizonyos Sharon Graffia, aki Max Fenig ( lásd a Bukott angyal című epizódot ) testvéreként mutatkozik be. Elmondja, hogy Max repülőgép szerencsétlenségben meghalt két órával ezelőtt, amikor egy utasszállító lezuhant New York államban. Fenig akarata volt, hogy Sharon keresse meg Muldert, ha vele valami baj történne...
  • Alien
    #3273
    A tegnapi rész érdekességei:

    AZ ELFELEJTETT HŐS

    Peter McDougal tábornokot a sorozat szerkesztőjéről, Heather MacDougal-ról nevezték el.

    Amikor Teager beszélget a háborús emlékmű előtt álló Davenport asszonnyal, két név is elolvasható az emléktáblán. Jesse R. Ellsion és Harlan L. Hahn. Harlan Ellsion híres sci-fi szerző és a sorozat nagy rajongója, míg Jessica Hahn egy botrányairól híres hölgy, aki egy pappal folytatott szerelmi viszonyt.


    :)
  • Alien
    #3272
    Jaja nagyon állati volt, gépen sajna nincsenek képek :(
  • Tuvok #3271
    Tegnapi tök jó volt, várom az érdekességeket
  • Jimmyke
    #3270
    Ejj, most néztem meg a "Home" című részt, télleg brutális...
  • Serpa
    #3269
    faxa lehetett.
    képeid vannak?
  • Alien
    #3268
    A tegnapi rész érdekességei:

    KADDIS

    Isaac Lauria egy valódi zsidó rabbiról lett elnevezve, akit a zsidó miszticizmus atyjának tartanak.

    A „kaddis” egy zsidó ima neve, amelyet a temetés után 11 hónapig naponta elmondanak, majd utána a haláleset minden évfordulóján.

    A kis könyv, amely lángra lobban a filmben, valójában igen nehezen kapott lángra. Többszöri próbálkozások is hiábavalónak bizonyultak, majd amelyik sikerült, az akkora lángot vetett, hogy David Duchovny szó szerint elhajította ijedtében.

    Az epizód Lilian Katz-nak van ajánlva. Katz a forgatókönyvíró Howard Gordon anyai nagymamája volt.
  • Alien
    #3267
    Esetleg ez:

    Az eltűnt idő

    A Fejetlen Asszony bárban üldögélő Mulder és Scully asztalához éneklő pincérek lépnek oda és boldog születésnapot kívánnak Danának. A nő teljesen meghatódik, hogy Fox emlékezett a dátumra. Mielőtt az ünneplés befejeződne, felbukkan egy bizonyos Sharon Graffia, aki Max Fenig ( lásd a Bukott angyal című epizódot ) testvéreként mutatkozik be. Elmondja, hogy Max repülőgép szerencsétlenségben meghalt két órával ezelőtt, amikor egy utasszállító lezuhant New York államban. Fenig akarata volt, hogy Sharon keresse meg Muldert, ha vele valami baj történne...
  • Alien
    #3266
    22:40 X-Akták - Erős Dohányos Emlékei

    Mulder és Scully érdeklődve hallgatja Frohike előadását a Cigarettázó Férfi sötét és ijesztő múltjáról. Nem is tudják, hogy a közeli toronyházban megbújva, éppen ő hallgatja le őket, szuperérzékeny mikrofonokkal. Nemcsak a megfigyelést segítő eszközök vannak nála, hanem egy távcsöves puska is. Vajon ki lesz a következő áldozat?

    vagy

    Elfelejtett hős (nem biztos, hogy így forditották újra):

    Tömeg gyülekezik a washingtoni Capitol Sugárúton, nem messze a Vietnámi Veteránok Emlékhelyétől. Ahogy az ünnepség elkezdődik, Benjamin Bloch tábornok lép az emelvényre, hogy megtartsa beszédét. Tőle nem messze áll Mulder, Scully és több más FBI ügynök, akik egy felfegyverzett embert akarnak elfogni a tömegben. Ám amikor Mulder végül az illető közelébe ér, az köddé válik...
  • Alien
    #3265
    Nem a stúdió része, hanem a szórakoztató parkjában Orlandoban, amúgy az a Universal jaja :)
  • Alien
    #3264
    jaja :)
  • Serpa
    #3263
    Universal stúdióban?
  • Tuvok #3262
    spam
  • Tuvok #3261
    ja, csak vmi Halotti imádság, vagy minek volt fordítva
  • Tuvok #3260
    Kaddis, ugye ?
  • Tuvok #3259
    azé ! :)
  • Tuvok #3258
    áhh, dzsúz
  • Alien
    #3257
    Nem, hanem én voltam ezen a show-n : T2 3-D: Battle Across Time a Universalban és valami rémlett, hogy ott mintha mondanák. Úgyhogy felmentem az imdb-re és megnéztem a Plot Outline-nál hátha írják :)
  • Serpa
    #3256
    belenéztél a filmbe?
    ^-^
  • Alien
    #3255
    Cyberdyne Corporation

    :D
  • Serpa
    #3254
    tegnap egész végig ezen agyaltam.
    ^-^
  • Alien
    #3253
    Hmm nem tudom, mintha tényleg lenne valami más név is, de nem ugrik be egyenlőre: (
  • Alien
    #3252
    22:45 X-Akták :)

    Erős Dohányos Emlékei vagy a Kaddis az

    Elfelejtett hős (nem biztos, hogy így forditották újra):

    Tömeg gyülekezik a washingtoni Capitol Sugárúton, nem messze a Vietnámi Veteránok Emlékhelyétől. Ahogy az ünnepség elkezdődik, Benjamin Bloch tábornok lép az emelvényre, hogy megtartsa beszédét. Tőle nem messze áll Mulder, Scully és több más FBI ügynök, akik egy felfegyverzett embert akarnak elfogni a tömegben. Ám amikor Mulder végül az illető közelébe ér, az köddé válik...
  • Serpa
    #3251
    sztem az maga a program.
    az ébred öntudatra.
  • Alien
    #3250
    Nem Skynet?
  • Tuvok #3249
    khm khm
  • Serpa
    #3248
    nem ide tartózik, de mi volt a T2 -ben annak a kutató cégnek a neve, ahol a mikrochip -et vizsgálták?
  • Tuvok #3247
    Hmm, Chris Carter nem néz Treket
  • Alien
    #3246


    Az első buli nagyon jó volt, a második nagyon szar :)

    Na mindegy, ma X-akták :D