6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #3405
    hihetetlen :( most leadják a harmadik szezont újra, és utána a negyediket megint, majd ötödik? vagy harmadik és ötödik?? ááááá :(

    Hogy is volt? Régen ötödik szezontól kezdte a viasat, aztán elkezdte az első szezont vetítetni egy idő után, majd a harmadiknál újrakezdték ha jól emlékszem, ismét első szezon lement, második, majd asszem a negyedik (vagy a harmadik közben egyszercsak folytatták a negyediket? nem emlékszem)

    most meg ismét harmadik szezon :(

    Már követni sem tudom... :(
  • cse978
    #3404
    Egy kérdés felmerült bennem.

    A Viasat3 ismétel mint a hülye megállás nélkül az 1-4 évad rohadt sokszor adták adják le.

    Az HBO-nál ugye bár a szerződések szerint egy-egy filmet egy évben 3-4x adhatnak le.

    A V3 az X-et hányszor, ahányszor akarja?

    Kicsit unalmas ez az össze vissza leadás, mert értelme nulla.

    És tudják hogy ők a hülyé kmert se levélre, se emilre se telefonra nem válaszolnak, esetleg ehhez a skandinávok mit szólnának???
  • Iwant2Belive
    #3403
    eszem f*szom megáll, no comment és egyéb közhelyek
  • Alien
    #3402
    Harmadik szezon első rész, Az áldást hozó ének
  • Alien
    #3401
    Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ez hihetetlen!!!!!!!!!!!!
  • grebber
    #3400
    Most már ami megy a Viasta3-on részek azok csak a le nem vetítettek igaz?
  • Alien
    #3399
    22:50 X-Akták - Szokatlan gyanúsítottak


    1989-ben, egy speciális rendőrkommandó rajtaüt egy raktárépületen, amelynek a padlóját vér borítja. A katonák a paranoiás Mulder ügynök meztelen testét találják meg a földön. Hirtelen a Magányos Harcos csapatának tagjai, Byers, Frohike és Langly, ugranak elő a rejtekhelyükről és sikertelen kísérletet tesznek a szökésre. Byerst Munch felügyelő hallgatja ki. A férfi elmondja, hogy a nyilvánvalóan véres tűzharc nyomai és egy FBI ügynök jelenléte ellenére, nem sokat tud az esetről. Byers ezután visszaemlékezve elmeséli a történteket...

    Ennek kell jönnie ma, azonban ha nem sorban adják akkor valószinüleg ez lesz:

    Redux

    ... ( a Getszemáné-kert című epizód folytatása ) Egy időbeli visszatekintésben azt látjuk, hogy 24 órával azelőtt, hogy Scully ügynököt értesítenék partnere haláláról, Mulder egy tippet kap Kritschgautól, hogy lehallgató van a lakásában. Mulder megtalálja a kicsiny lyukat a plafonon és azonnal felrohan az emeletre. Itt szembetalálkozik Ostelhoff-al, aki éppen meg akar gyújtani egy darab papírt. A két férfi egymásra támad és pillanatokkal később egy lövés dörren...
  • Alien
    #3398
    hííjaaaaaaaaaaaaa
  • Serpa
    #3397
    a tékkvándóó ma is tovább fog tartani a keleténél?
  • Alien
    #3396
    Nyolcadikban
  • grebber
    #3395
    Ez a rész jó emlékszem rá.
    Ez hányadik szériában is volt?
  • Alien
    #3394
    Érdekesség:

    HULLADÉKFELDOLGOZÓ

    Doggett megjegyzi, hogy fémembereket csak a moziban lehet látni – ez utalás az általa játszott T-1000-es robotra a Terminátor 2. című filmben.
  • Alien
    #3393
    22:15 X-Akták - Hulladékfeldolgozó

    Curt Delario nyugtatja a férje halála miatt kesergő Nora Pearce-t. Az nem érti, miként halhatott meg férje, Ray, végelgyengülésben egyik napról a másikra. Mivel nincs hivatalos magyarázat, Nora azt hiszi, Ray az Öböl-háború-szindrómában halt meg és ezért valakinek kártérítést kell fizetnie. Miután Curt elbúcsúzik, beszáll kocsijába és elindul, de frontálisan ütközik egy gyalogossal, aki előtte áll. Ahelyett azonban, hogy az illető szörnyethalna, épen áll, és Curt kocsija megy tönkre. Curt kimered a szélvédőn, az ismeretlen alak ugyanis Ray, aki benyúl és kirántja őt az ablakon...
  • Iwant2Belive
    #3392
    régen torrentestem de böven lehet találni angolt. magyart meg ne is keress ugyse lesz.
  • grebber
    #3391
    Az biztos,de én még nem találtam torrenten magyar x-akták részeket ami a 9.szériától lenne.Nemhogy magyart angolt sem.

  • Serpa
    #3390
    "Torrent POWA!!!"

    ^-^
  • grebber
    #3389
    Honnan lehetne letölteni részeket??
    9es szériától felfelé kellene.

  • Alien
    #3388
    így :)
  • Iwant2Belive
    #3387
    és hogyan tehetek szert egy ilyen rangra
  • Alien
    #3386
    legyél VIP és akkor van szerk gomb
  • Alien
    #3385
    Tegnap és tegnap előtt azt a két részt adták le, amik kimaradtak a negyedik szezonból. Ugye az egyik az amelyik főleg a cigarettásról szólt, a másik meg a tegnapi rész, amiben az a kuglis volt, ahogy Tuvok te is mondtad. Hétfőn valószínűleg rendes sorrendben haladnak tovább, azonban az ötödik szezon első része valójában még nem a negyedik szezon uccsó részének a folytatása(lásd #3375 & #3376), hanem csak az ötödik szezon második része lesz a tényleges folytatás elvileg. Csak ugye ha a viasat nem hagyta volna ki a dohányos és a tegnapi részt, hanem rendes sorrendben adták volna le, akkor most nem lenne ez a kavarodás :)
  • Iwant2Belive
    #3384
    nem=nekem

    (szerk. gomb plz)
  • Iwant2Belive
    #3383
    nem ez a tegnapi meg az az elötti dohányos emlékei enyhén szólva sem lopták be magukat a szivembe...remélem ennél csak jobb lesz hétfön. a vasárnapi meg olyan amilyen, nem bizok bennük...
  • Tuvok #3382
    én már totál nem értem
    vmi kuglis volt, legalább is a videó azt vette fel tegnap, most néztem meg
  • Iwant2Belive
    #3381
    Azt a rész mikor Mulder hulláját megtalálják a szobájában mikor folytatják???

  • Alien
    #3380
    23:15 X-Akták - na most vagy a másik elmaradt rész lesz a negyedik szezonból, vagy az ötödikből az első vagy a második rész.
  • Alien
    #3379
    érdekes rész volt, főleg ilyen visszaemlékezős a Cigarettás szemszögéből :)
  • Serpa
    #3378
    [nem látta]
  • Alien
    #3377
    Na tessék... :)))
  • Alien
    #3376
    Érdekességek:

    SZOKATLAN GYANÚSÍTOTTAK

    Ezt az epizódot tulajdonképpen azelőtt forgatták, mielőtt a 4. szezon levegőben lógó vége kiderül és amikor David Duchovny és Gillian Anderson még mindig távol voltak az X-akták mozifilm forgatásán. A stúdió kénytelen volt elkezdeni a sorozat forgatását, hogy az ütemtervet tartani tudják.

    Susanne Modeski egy álnevet használ az epizódban, a forgatókönyvíró (Vince Gilligan) barátnőjének nevét, Holly Rice-t.

    Susanne fogorvosa, Dr. Michael Kilbourne, Vince Gilligan igazi, saját fogorvosáról kapta nevét.

    Eric Knight, aki Dude-ot, a hackert személyesíti meg, David Duchovny személyi asszisztense.

    Az epizód forgatókönyve nem kívánta, hogy Mulder jegygyűrűt hordjon. Ez David Duchovny ötlete volt, mert úgy gondolta, klassz lenne eljátszani a gondolattal, hogy Mulder egykor nős lehetett.
  • Alien
    #3375
    23:15 X-Akták - Szokatlan gyanúsítottak


    1989-ben, egy speciális rendőrkommandó rajtaüt egy raktárépületen, amelynek a padlóját vér borítja. A katonák a paranoiás Mulder ügynök meztelen testét találják meg a földön. Hirtelen a Magányos Harcos csapatának tagjai, Byers, Frohike és Langly, ugranak elő a rejtekhelyükről és sikertelen kísérletet tesznek a szökésre. Byerst Munch felügyelő hallgatja ki. A férfi elmondja, hogy a nyilvánvalóan véres tűzharc nyomai és egy FBI ügynök jelenléte ellenére, nem sokat tud az esetről. Byers ezután visszaemlékezve elmeséli a történteket...
  • Alien
    #3374
    Érdekességek:

    GETSZENÁMÉ-KERT

    A Getszenámé-kert volt az a hely, ahol Júdás elárulta Jézust, és ahol a katonák elfogták a Messiást. A cím utalás Scully árulására.

    Ebben az epizódban jelenik meg először Scully testvére, Bill (egy korábbi részből kivágtak egy jelenetet vele, így ez az első felbukkanása).

    Michael Kritschgau Gillian Anderson korábbi dráma tanáráról kapta a nevét.

    Charles Cioffi (Scott Blevins igazgató) ismét látható ebben az epizódban. Korábban az 1. szezon első részében szerepelt.

    Az eredeti anyag 12 perccel hosszabbra sikeredett, mint azt tervezték, így számos hegyvidéki jelenetet ki kellett vágni.
  • Tuvok #3373
    szerettem volna
  • ugot2know
    #3372
    A tegnapi részt majdnem kihagytam,mert a Twin Peaks-et néztem...ehh,mivel nem is volt,azért majdnem.
  • Serpa
    #3371
    igen, de majd klónozzák.
  • Iwant2Belive
    #3370
    hehejjj kurva jo volt ez a rész!!!
    de most Mulder télleg meghalt?

    ..

    ..

    ..

  • Serpa
    #3369
    akkor csüttől 5. évad?


    Tuvok alszik?
    ^-^
  • Serpa
    #3368
    "én má holnap élek".
    ...
    ^-^
  • Alien
    #3367
    Holnap és holnap után :) Ma van X-akták :)
  • Serpa
    #3366
    ma és holnap csempiőn líg!
    ^-^