6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #3445
    nincs érdekesség :(
  • Alien
    #3444
    23:05 X-Akták - Veszélyes kapcsolat

    Mulder és Scully egy clevelandi nyomozónak, Alan Cross-nak segít egy brutális gyilkosság felderítésében. Az eset kapcsán egy női holttestet találtak, amely teljesen kiszáradt és valami azonosíthatatlan nyálka fedte a tetemet. Mulder összefüggésbe hozza ezt az esetet egy korábban kezdődött sorozatgyilkossággal, amelynek során olyan nők estek áldozatul, akik társkereső hirdetésekre válaszoltak...
  • Alien
    #3443
    Ellenség a kapuknál-t néztem, de az x-aktákra átkapcsoltam, mert birom azt a részt ami tegnap volt :D

    Gyűrűk Ura megvan dvd-n, egyik kedvenc filmem :)
  • Serpa
    #3442
    jó film.

    én nemrég láttam, így maradt a Gyűrűk Ura.[rég látta]
    ^-^
  • Alien
    #3441
    Jó film az Ellenség a kapuknál? Mert lehet, hogy azt nézem kivételesen X-akták helyett :)
  • Alien
    #3440
    :D
  • Alien
    #3439
    nincs érdekesség :(
  • Alien
    #3438
    hú ez nem rossz rész pedig
  • Alien
    #3437
    22:20 X-akták - Kárhozat

    Az amerikai Hugh Potocki a bombayi (India) repülőtéren éppen hazafelé indul. Egy helybéli koldus, akinek nincsen lába, tolókocsival követi és utánamegy még a toalettbe is. Valamilyen láthatatlan erő kirántja őt a WC ajtó alatt. Később Potocki megérkezik Washingtonba és egy szállodába megy. A csomagjai között van egy összecsukott tolókocsi is. Potocki az ágyon ül és szeme hirtelen megtelik vérrel. Egy újabb vértócsa is megjelenik az ágyon...
  • Alien
    #3436
    Nem felejtem el, csak kicsit nekem is betett, hogy megint a harmadik évad van hétköznaponként :) De mindjárt beírom a mai (nyolcadik szezonos tartalmat:)

    Bár lehet, hogy én is a tv2-t nézem :) Na jön a tartalom :)
  • Tuvok #3435
    Ma nem fogom látni, mert jó film lesz a TV2-n
    Meg hát AVP mostanában rendszeresen elfelejti beírni a részeket, így nemtom érdemesebb volna-e mégis azt nézni
  • Ombika
    #3434
    Ebben a reszben lathato Scully kutyaja uristen! :)
  • Serpa
    #3433
    majd tájékoztas minket.
  • Iwant2Belive
    #3432
    holnap
  • Alien
    #3431
    Érdekességek:

    CLYDE BRUCKMAN VÉGSŐ NYUGALMA


    Peter Boyle (Clyde Bruckman) ezért az alakításáért elnyerte a legjobb vendégszereplőnek járó Emmy-díjat, míg a forgatókönyvíró Darin Morgan a legjobb forgatókönyvért járó elismerést kapta meg.

    Az egyik legnevesebb amerikai tévéújság ezt az epizódot az egyik legjobb filmnek nevezte a tévézés történetében.

    Bruckman a nevét egy neves burleszkfilm forgatókönyvíró után kapta, aki többek között Buster Keaton-nak és Harold Lloyd-nak is dolgozott.

    Ebben a részben látható először Scully kutyája, Queequeg.


  • Alien
    #3430
    22:50 X-Akták - Clyde Bruckman végső nyugalma

    Egy vékony és látszólag barátságos férfi, a Bábu, keresi fel Madam Zelma jósdáját. Amikor Madam Zelma nagyobb érdeklődést mutat a Bábu pénze, semmint a jövőjének kiolvasása iránt, a férfi megfojtja...
  • Alien
    #3429
    Na majd mesélj :)
  • Serpa
    #3428
    mikor?
  • Iwant2Belive
    #3427
    felhizom ezt a trehány bagázst
  • Serpa
    #3426
    színes rtv -ből:
    887-4700
  • Iwant2Belive
    #3425
    tudtok adni 1 Viasat3 elérhetöséget? (telefon)
  • Alien
    #3424
    Az nem a kilencedik szezon , hanem a nyolcadik
  • steweee
    #3423
    az 9.sorozatnak az a nyomib befejezetlen befejezése van mikor scully kisgyerekét meg akarják gyilkolni az ufószektások de nem sikerül? mert az úgy ér véget hogy to be continued,nincs lezárva.annak idején néztem a tvben, de azt hittem elszalasztottam az utána lévő részeket, de most letöltögettem netről, és ott is az az utolsó epizód
  • Tuvok #3422
    szivesen
  • petesilver
    #3421
    Ez az, köszi!!!!
  • Alien
    #3420
  • Serpa
    #3419
    dzsászt in tájm!
    ^-^
  • Alien
    #3418
    dede :) asszem ez az a rész
  • Serpa
    #3417
    nem ennek a résznek a végén fog elmenni egy UFO a raktér felett?
  • Alien
    #3416
    Fú félig-meddig néztem csak, azt tudom, hogy végül is a fickót nem ölte meg, aztán a lefvégén vmi roncstelepen volt.
  • Alien
    #3415
    nem nem :)
  • Alien
    #3414
    22:15 X-Akták - A gemkapocs-akció

    gondolom ez lesz (harmadik szezon, második rész...) bár már sose tudni...

    ... ( az előző rész folytatása ) a Mulder lakásának ajtaján kilépő alak azonban nem más, mint maga Fox Mulder. Skinner leereszti a fegyvert és előveszi a mindenki által régóta keresett számítógép-kazettát. Elmondja, hogy ez a kazetta az egyetlen esélyük, hogy bíróság elé állíthassák William Mulder gyilkosait. Skinner ragaszkodik ahhoz, hogy a kazetta továbbra is nála legyen...
  • Tuvok #3413
    passz, elaludtam a végét :D
  • Tuvok #3412
    ma foci van ?
  • Serpa
    #3411
    vasárnap mi lett a vége?
    [kapszulából kiugrik a fémcsávó és ...]
  • Rohamoszti
    #3410
    Hmm, a 4. szezon újravolt szinkronolva? LOL!
  • Tuvok #3409
    tess
    nekem ez van meg
  • petesilver
    #3408
    Én sjana viszonylag új vagyok itt, ezért sorry a témáért, ha már volt. Számomra zseniális a sorozat zenéje. Nincs ez meg valahol jó minőségben, külön? El tudnám hallgatni sokáig, esténként olyan rövid.
  • Alien
    #3407
    Mondjuk annyiból jó, hogy még jó sokáig lesz műsoron az x-akták, bár jobban elviselném ha sorban adnák, és ha vége akkor ismételnék
  • Alien
    #3406
    Na igen ez jó kérdés, nem hinném, hogy ennyiszer adják le ahányszor akarják.

    Különben most így belegondolva, lehetséges, hogy az ötödik szezont is újraszinkronizálják, hogy a Náray Erika legyen a magyar hang? Vagy vmi egyéb gáz van a szinkronnal? Meg akkor lehet, hogy a hatodikat is? Hmm ez most jutott eszembe, na majd érdeklődök.