6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Tuvok #3485
    köfi ;)
  • Alien
    #3484
    Nagyon sok boldog születésnapot kivánok Tuvok! :)
  • Garrett27
    #3483
  • Tuvok #3482
    köszi szépen ! :)
  • Ombika
    #3481
    Ez a biztos!!
    X-Aktak S02 DVDRip HunDub
  • Random_
    #3480
    Boldog szülinapot!
  • Darkboy
    #3479
    kiegészíteném:

    n az 1 sorozattól a 6osig minen részt le bírnám szedni magyarul! akinek kell 1-1 rész, szóljon!
  • Darkboy
    #3478
    én az 1 sorozattól a 6osig le bírnám szedni! akinek kell 1-1 rész, szóljon!
  • Serpa
    #3477
  • Tuvok #3476
    hmm, nem baj, inkább aktázok, úgyse birom verebes bolsevista dumáját ;>
  • Serpa
    #3475
    ahogy érzed ...
    ^-^
  • Alien
    #3474
    U-571 mivel megvan hagyd ki, nézz Aktákat és a heti hetest vedd fel. Vagy legyen az amit Serpa mondott :)

    Amúgy gondban leszel, mert úgy tudom, ezentúl mindig vasárnap lesz a heti hetes :)
  • Tuvok #3473
    jah, valszeg ez lesz, de mivel az 571 megvan avi-ban, így még gondolkodom,hogy az aktákat megnézem, a hetihetest meg veszem
  • Serpa
    #3472
    U-571 -et nézd, aktákat vedd fel, hetest hagyd ki.
  • Tuvok #3471
    Hmm, jónak tűnik .
    De gáz van: ma U-571, Hetihetes, és X-akták is egyszerre van, egyet tudok nézni, egyet felvenni, és egyet kihagyni . Nemtok dönteni :/
  • Alien
    #3470
    Ez lesz ma:

    22:30 X-Akták - A lélekevő

    Egy időbeli visszapillantásban látjuk, amint egy autó érkezik a gyéren lakott területen álló házhoz. Zuhog az eső és egy ember száll ki a kocsiból, majd befut a házba, amelynek ajtaján egy furcsa, vérrel festett, szimbólum látszik. Odabent Marie és Paul Hangemuhl vannak és egy torz teremtmény, foszló bőrrel és hályogos szemekkel. Az idegen felemeli a fegyverét és lelövi a titokzatos lényt. Ezután visszatér a kocsijához és elhajt. A látogató Fox Mulder.
  • Tuvok #3469
    télleg U-571, nézni kéne
    de megvan avi-ban, már 300x láttam :D
  • Serpa
    #3468
    sztem ma az U-571 -et nézzem.

    báár?
    mi lesz ma?
  • Tuvok #3467
    HBD Lekinek, a bannergyárosnak

    (Remélem benézel ide vmikor :))
  • Tuvok #3466
    Szerintem azért, mert tönkrementek
  • Alien
    #3465
    Jó lett :)

    De lesz majd ott valaki bezárva ha jól emlékszem.

    "A forgatás alatt két kamera is odaveszett."
    Én sem értem, kár, hogy nincs leírva, hogy miért
  • Serpa
    #3464
    most már végleges. ^-^#3461

    asszem Mulder nem talál majd semmit a vagonban ...

    "A forgatás alatt két kamera is odaveszett."

  • Alien
    #3463
    Érdekességek:

    FÉLEMBEREK

    Ennek a résznek a felirata az „Apology is policy”, ami annyit tesz „a bocsánatkérés egy eljárás”. Ezt Scully mondja a filmben, amikor megjegyzi „... és amit nem tudnak titokban tartani, azért bocsánatot kérnek. A bocsánatkérés egy eljárás lett.”

    A japán orvos, Takeo Ishimaru, álneve (Shiro Zama), a 731-es orvoscsoport valódi vezetőjének (Dr. Shiro Zima) nevéből lett kialakítva.

    A forgatás alatt két kamera is odaveszett.
  • Alien
    #3462
    23:20 X-Akták - Félemberek

    ...( az előző rész folytatása ) X elmondja Scullynak, hogy a nyakából kioperált chip a kulcs mindahhoz, amire választ keres...
  • Serpa
    #3461
    :)
    köszi.

    még nem a végleges.
  • Alien
    #3460
    Na milyen szines új logod van a régi sötéthez képest :) Jó! :)
  • Alien
    #3459
    Érdekességek:

    A VONAT

    A „nisei”, az epizód eredeti címe, egy japán szó és azokra az Amerikában vagy Kanadában született japánokra mondják, akiknek szülei még Japánban születettek. Lefordítani talán úgy lehet, hogy „második generáció”.

    Stephen McHattie a stáblistán úgy szerepel, mint a Vöröshajú Férfi, holott a haja egyáltalán nem vörös, különösen, ha Scully vagy Pendrell ügynök hajszínéhez hasonlítjuk.

    A vonatkocsin, amelyben az idegen boncolását végezték, látható egy szám, a 82594. Ez egy dátumra utal, Chris Carter 1994. augusztus 25-én rendezett először X-akták epizódot, a Duanne Barry-t.

    A rész elején látható kommandós-csapat nem színészekből állt, hanem valódi rendőrökből.


  • Alien
    #3458
    23:10 X-Akták - A vonat

    Mulder elragadtatva néz végig egy postán rendelt videófilmet, egy állítólagos földönkívüli lény boncolásáról. A felvételeken egy japán orvoscsoport végzi a boncolást. A kazettának azzal van vége, hogy fegyveres katonák jelennek meg meg a műtőben...
  • Alien
    #3457
  • Tuvok #3456
    Jó izlése van a csókának, csak kicsit türelmetlen ,)
  • Serpa
    #3455
    Chelsea - L'pool meccs után üdítő lesz.
    ^-^
  • Alien
    #3454
    Érdekességek:

    NEFELEJCS

    Az eredeti angol cím (oubliette) utalás egy középkori várbörtönre, amelynek egyetlen kijárata a plafonon lévő csapóajtó. Az elnevezés a francia „oublier” (elfelejteni) szóból ered.

    Ennek a résznek a forgatását is többször el kellett halasztani az időjárás miatt, a munkát folyton esőzések szakították félbe.


  • Alien
    #3453
    22:45 X-Akták - Nefelejts

    Mulder és Scully egy 15 éves lány, Amy Jacobs, eltűnésének ügyében kezd nyomozni. A lányt a házából rabolta el egy ismeretlen. A helyi nyomozó, Eubanks, vércseppeket talál a lakás szőnyegén, ami arra utal, hogy Amy orra vérzett, amikor elragadták...
  • Alien
    #3452
    Ma is nézzed :)
  • Alien
    #3451
    :D
  • Alien
    #3450
    Ez se rossz rész :)
  • Alien
    #3449
    Érdekesség:

    A SÉTA

    A Roach-ot alakító színész, Willie Garson, később ismét felbukkan a sorozatban, ő a 7. szezonban Henry Weems a Goldberg variáció című részben.
  • Alien
    #3448
    22:45 X-Akták - A séta

    Victor Stans alezredes bezárkózik a rehabilitációs szobába egy katonai kórház pincéjében és öngyilkosságra készül. A melegvizes masszírozókád vízhőmérsékletét forráspontra állítja, majd bele akar ugrani. Ekkor egy hang szólal meg a szobában, majd egy láthatatlan erő betöri a riasztó üvegét. Ugyancsak ez a láthatatlan hatalom kinyitja a bezárt ajtót, miközben Stans beleveti magát a kádba. A sietve érkező nővér azonban időben kimenekíti az alezredest...

  • Tuvok #3447
    ez jó rész, csak ha megnézem nem fogok aludni :D
    de tengeralattjárózás közben azé néha ránézek a tv-re :)
  • Serpa
    #3446
    a "Klinika - 20 múlva" után megnézem.
    :D