6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Serpa
    #3645
    újságba 22.10 van írva.
    reggel a WC-n át is futott a fejem, hogy kamu.
    :))
  • Alien
    #3644
    Tegnap melyik részt adták le végül is? Mert nem néztem és így nem tudom, hogy melyik rész jön ma :)

    Annyi biztos, hogy 23:10-kor kezdődik :)
  • Alien
    #3643
  • Tuvok #3642
    Jaa, úgy 3 . Ok értem
  • Alien
    #3641
    Aham. Negyedik szezon/harmadik rész volt tegnap.

    4.sz/ 1.rész: Minden meghal (ez volt pénteken)
    4.sz/ 2.rész maradt ki tegnap (Sakálok)
    4.sz/ 3. rész volt tegnap (A falka, új címe az Otthon (Home), amiben a torz emberek voltak)
  • Tuvok #3640
    3 . ??
  • Alien
    #3639
    Ha jól emlékszem, anno a Levegő szelleme c. rész is kimaradt és csak később adták le, úgyhogy ma lehet, hogy nem az lesz, hanem ez:

    23:05 X-Akták - A mező ahol meghaltam

    A Tennessee államban fekvő Apison városa, egykoron a polgárháború véres csatáinak egyik színhelye, ma a Hét Csillag Temploma nevű szekta központja. A végítélet közeledtét hirdető vallási közösség a reinkarnáció, az újjászületés eszméit is vallja és terjeszti. A kultusz egyik tagja, Sidney, bejelentést tesz az FBI-nál, hogy a szekta gyerekeket molesztál és fegyvereket halmoz fel. Egy újabb Jonestown-tól ( tömeges öngyilkosságot elkövető vallási csoport lakhelye volt ) tartva, az FBI és a rendőrség akciócsoportja rajtaüt a közösség központján, ám semmi nyomát nem találják fegyvereknek. Ugyanakkor nem sikerül előkeríteni a szekta karizmatikus vezetőjét, Vernon Ephesian-t sem. Ephesian bibliai idézetekkel, New Age tanításokkal és egyszerű megfélemlítéssel irányítja és uralja követőit...
  • Alien
    #3638
    Jaja mondta közben a Mulder asszem, de a harmadik rész volt, amiben azok a torz emberek voltak.
  • Tuvok #3637
    Az ment ? Pedig mondták közben, hogy olyanok, mint a sakálok, vagy mi ...
  • Alien
    #3636
  • Alien
    #3635
    A falka megy (Home - Otthon)
  • Tuvok #3634
    Szerintem szereti .


    :DD
  • Serpa
    #3633
    nemrég volt mind2.

    szóval nem valószínű, hogy megnézem, ráadásul nagyon későn van.
  • Alien
    #3632
    Érdekességek:

    2. SAKÁLOK



    A forgatókönyvíró Vince Gilligan az epizód címét (unruhe) egy tömeggyilkosról, Howard Unruh-tól kölcsönözte. Mellesleg a német „unruhe” szó „nyugtalanság”-ot jelent és Gilligan nagyon érdekesnek találta, hogy egy gyilkos neve egybecsengjen ezzel a jelentéssel.

    Egészen eddig az egyes epizódok péntek esténként kerültek adásba, ez volt az első, amely vasárnap este ment le és ettől kezdve minden részt ebben az időpontban sugároztak.



    3. A FALKA



    A szokatlan és kissé megbotránkoztató tartalma miatt a FOX tévétársaság az első bemutató után nem vetítette többet ezt az epizódot.

    A forgatókönyvíró Glen Morgan a szülei egykori szomszédairól nevezte el a filmben szereplő Peacock-családot.

    A filmből kivágták azt a részt, amikor Mulder és Scully Taylor seriff szűk szekrényében összezárva sokat sejtetően „taszigálják” egymást.

    Ebben az epizódban kerül elsőként említésre Samantha Mulder, az elrablásától eltérő összefüggésben. Mulder arról beszél, miket játszottak gyermekkorukban.

  • Alien
    #3631
    Mai rész extra későn lesz:

    23:40 X-Akták - Sakálok

    Észak Michigan állam. Mary LaFante-t, egy fiatal lányt, elrabolják és a barátját a helyszínen megölik. A pillanatokkal korábban készült polaroid fényképeken nem az elvárható mosolygós lányarc látszik, hanem egy halálra rémült tinédzser, körülötte ijesztő démonarcokkal...

    (amúgy ha jól emlékszem, akkor a múltkor ez a rész kimaradt és csak később adták le, szal lehet, hogy ma is így lesz, ebben az esetben ez lesz elvileg:

    A falka: Home, Pennsylvania állam. Egy idillikus kis város, ahol az ember igazán nem számítana arra, hogy egy súlyos fejlődési rendellenességgekkel született kisbaba holttestére bukkanjon egy sekély sírhantban. Ez az ijesztő felfedezés azonban elég a helyi serif számára. Andy Taylor azonnal az FBI-hoz fordul segítségért. Habár a gyermek deformációi többszörös genetikai abnormalitásra utalnak, sem Mulder, sem Scully nem tartja az X-aktákba illőnek ezt az esetet. Amíg nem szereznek tudomást a városban lakó, visszahúzódó Peacock-családról.. )

    ui: a címek eltérhetnek, mert az újríforditásnál újat adtak nekik :)
  • Alien
    #3630
    Háát nem is szeretem, de mindegy :D
  • Alien
    #3629
    Nekem már nincs több írásbelim, júni 24 a szóbeli, addig meg már nincs suli
  • Alien
    #3628
    Mindjárt jön :D
  • Random work
    #3627
    Én ötkor.
    Ma öttől hétig megnéztem a Kocka 3-at. :D
  • Serpa
    #3626
    nem az van, hogy nem szereti ha AVP nek híjjuk?
    :D
  • Tuvok #3625
    Megszoktam . :)

    Sztem AVP érecségizik, ha nem, akkor
  • Serpa
    #3624
    xar lehet.
    :)

    de hol a mai rész ismertetése?!
    :)
  • Tuvok #3623
    én minden hétköznap fél 6-kor kelek :)
  • Serpa
    #3622
    ma 5.50kor kellett kelljek.
    :(
  • Tuvok #3621
    Pedig jó volt, főleg az eleje :)
  • Serpa
    #3620
    én meg nem láttam ...
    :(
  • Tuvok #3619
    végre
  • Alien
    #3618
    Érdekesség:

    EZ NEM LEHET IGAZ


    Annabeth Gish neve a mellékszereplők között jelenik meg, habár ez az általa megformált Reyes ügynöknő első felbukkanása.
  • Alien
    #3617
    22:20 X-Akták - Ez nem lehet igaz

    Egy autó száguld egy fényes, repülő objektum nyomában a montanai Helena közelében. A sofőr Richie Szalay (lásd a Requiem című epizódot), aki menet közben fényképeket készít. Az UFO váratlanul megáll, mire Richie kiszáll és egy jó képet akar készíteni, de az űrhajó hirtelen elszáguld. "Ez nem lehet igaz!" - kiált Richie magában, majd észrevesz egy embert, aki ott sétál. Richie rászól, de az ismeretlen elfut előle. Üldözőbe veszi, de megbotlik egy meztelen asszonyban, aki a földön fekszik...

    Off

    De nagyot buliztam tegnap :D
  • Tuvok #3616
  • Gorvik #3615
    Jaja.
    Persze ettől még szoktam nézni a sorozatot, de akkor is...
  • sz4bolcs
    #3614
    Az utolsó rész miatt?
  • Gorvik #3613
    Én meg zombi módjára járkálok azóta a sötét utcákon, az igazságot keresve.

    Istenem, ha egyszer testközelben lesznek az írók, úgy beléjük rugok, hogy szétrepednek.
  • sz4bolcs
    #3612
    Már meghaltam, de újra élek azóta...:) Az utolsó rész is hozzátartozik a sorozathoz, vagy az egészhez..
    Ez az egyik sorozat a párból, amit szívesen megnézek, ha néha leülök a TV elé.
    Másik az az Igazságosztó volt. Abban volt sok móka, kacagás.
  • sz4bolcs
    #3611
    Még1 rész: Egy hatalmas sportcsarnokban két profi sakkozó küzd egymás ellen, egy orosz versenyző és egy 12 éves amerikai kisfiú, Gibson Praise...
  • Gorvik #3610
    Látom imádod ezt a sorozatot. Ha a végén nem akarsz meghalni, a legeslegutolsó részt ne nézd meg.
  • sz4bolcs
    #3609
    Sziasztok! Én is nagy X-akták rajongó vagyok, meg tudná mondani valaki, melyik szériában van, és mi a címe annak a résznek, amiben a legvégén este Mulder egy temetőben találkozik a húga "szellemével"? Az az egész sorozat egyik legmeghatóbb jelenete a Moby - My weakness számmal...
    Kedvenc részeim: Mindegyik, de főként a Hazafutás, vagy amiben a 3 kocka segíti Muldert a rész végéig valami nagy kaszinóban, az tele van poénnal. Meg amikor egy dzsini a lámpából teljesíti Mulder kívánságait.
    Annyira jó ez a sorozat, hogy hihetetlen... Amelyik rész a nagy egészre világít rá, az azért, amelyik meg nincs szoros kapcsolatban a fő szálakkal, azok meg azért, mert teljesen kikapcsolnak, és teljesen szórakoztatóak, és meseszerűek.
  • Alien
    #3608
  • Tuvok #3607
    Hát akkor hagyd abba :DDD
  • Alien
    #3606