6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Tuvok #3685
    Berakták egy cellába a gulágban, Krájcseket elvitték, kiderült, hogy ő ott összeesküvő, Muldert meg elvitték 'kísérletezni', beleengedték a fekete rákot (vagymi, az a fekete olaj cucc) .
  • Ombika
    #3684
    Mi lett annak a vege mikor muldert elkaptak a banyaban,mert a masodik reszrol lemaradtam csessze meg! :(
  • Tuvok #3683
    Jól teszed
    Én is csak azért, mert már elkezdtem, amúgy én se akartam
  • Alien
    #3682
    Én nem is nézem a meccset :)
  • Tuvok #3681
    Lehetne hamarabb is, legalább nem kéne arra várni, hátha rúgunk a 2 . félidőben is egy szögletet ...
  • Alien
    #3680
    Érdekességek

    TUNGUZKA 2.


    A rész elején látható olasz felirat (e pur si muove), azt jelenti „és mégis mozog”. Ezt Galilei mondta halkan, amikor az egyház eretnek tanainak visszavonására kötelezte, mivel azt találta mondani, hogy a Föld forog a Nap körül.

    Krycek orosz neve Arntzen, ezt Val Arntzen-ről, a stáb dekoratőréről, nevezték el.

    Az epizód eredeti címe „terma”, amely oroszul annyit tesz „börtön”. Egy tibeti szó, a „tyurma”, azt jelenti „elrejtett igazság”. A filmbeli Terma egy észak dakotai város neve.

    Néhány speciális effekt nem készült el időre, ezért fordult elő, hogy a kanadai és az USA középnyugati területein élő nézők kissé más jeleneteket láttak, mint a később adásba került epizód nézői.
  • Alien
    #3679
    23:05 X-Akták - Tunguzka 2

    ... ( az előző rész folytatása ) A tunguzkai fogolytáborban raboskodó Mulder túléli a különös orvosi teszteket, ám a szabadulására egyenlőre semmi remény. A szomszédos cellában raboskodó férfi elmagyarázza, hogy mindenkit megfertőznek a "fekete rákkal" és ez végül minden rabot elpusztít. A szökés lehetetlen, az ellenszegülés hiábavaló. Mulder megesküszik, hogy akkor is túléli és kikerül innen, legalább annyi időre, hogy végezzen Krycekel. A rab megdöbben Mulder szilárd jellemétől és ad neki egy kést...
  • Serpa
    #3678
    ja, undorító egy műsor.
  • Alien
    #3677
    Amúgy ez elég jó rész szerintem :)
  • Alien
    #3676
    jaja :D
  • Tuvok #3675
    Hátő, hmm
    Na mind1, ez is Akták ...
  • Alien
    #3674
    hmm... Tunguzka...
  • Alien
    #3673
  • Tuvok #3672
    Huhh, ez mingyá lesz, de jó ! Legalább nem kell nézni a rettegés fokát és okádni a tv előtt ...
  • Alien
    #3671
    Érdekességek:

    EGY ERŐS DOHÁNYOS EMLÉKEI


    A filmben Lee Harvey Oswald Mr. Hunt-nak nevezi a Cigarettás férfit. A valóságban is létezett egy E. Howard Hunt nevű férfi, aki CIA ügynök volt és álnéven kémregényeket írt. Feltehetőleg Dallasban volt John F. Kennedy elnök meggyilkolásakor és a merénylet mögött összeesküvést sejtő emberek máig úgy vélik, Hunt-nak köze volt az eseményekhez.

    Duchovny és Anderson nem jelennek meg ebben az epizódban, csak a hangjukat hallhatjuk. Scully ugyan látható, de a jelenetek a Sebhelyek című részből lettek felhasználva.

    Walden Roth, a kiadó, aki végül megvásárolja a Cigarettázó férfi novelláit, a FOX tévétársaság két igazgatójáról kapta a nevét. Dana Walden a dráma szekció vezetője, Peter Roth pedig a szórakoztató osztály elnöke.

    Amikor a Cigarettás megveszi az újságosnál a magazint, amelyben megjelent a műve, egy másik újságon az a főcím virít, hogy „Hol a pokolban van Darin Morgan?” Ez utalás arra, hogy a forgatókönyvíró Morgan távozott a stábból.
  • Alien
    #3670
    22:45 X-Akták - Egy erős dohányos emlékei

    Mulder és Scully érdeklődve hallgatja Frohike előadását a Cigarettázó Férfi sötét és ijesztő múltjáról. Nem is tudják, hogy a közeli toronyházban megbújva, éppen ő hallgatja le őket, szuperérzékeny mikrofonokkal. Nemcsak a megfigyelést segítő eszközök vannak nála, hanem egy távcsöves puska is. Vajon ki lesz a következő áldozat...


    Na most nem tudom, hogy ez lesz-e, mert régen ugye csaka vége felé adták le ezt a részt, meglátjuk ma ez jön-e :)
  • Tuvok #3669
    Ez nem elég izgi, én legalább olyat akarok, mint pl :

    A rész forgatásakor a halottat játszó Duchovny valóban meghalt, és ezért az alakításáért Emmy díjjal jutalmazták .
  • Alien
    #3668
    Mondom, hogy nincs :D

    De kreálok egyet tessék:

    Ebben a részben ismét feltűnik a Fox Muldert alakító színész, David Duchovny :))
  • Serpa
    #3667
    úgy tűnik nem volt elég a náspángolásból.
    :)
  • Tuvok #3666
    Nah, érdekesség ??
  • Alien
    #3665
  • Tuvok #3664
    Csak nyugodtan
  • Serpa
    #3663
    Tuvok, engedelmeddel.


    ^-^
  • Tuvok #3662
    Mért nincs ?! Legyen !!
  • Alien
    #3661
    Nincs érdekesség.
  • Alien
    #3660
    22:20 X-Akták - Élőholtak

    ... (az előző rész folytatása) fehér hó hull a raleighi temetőben, ahogy a gyászolók összegyűlnek Fox Mulder temetésére. Scully Skinner, Doggett, Kersh és a Magányos Harcosok között áll.
  • Alien
    #3659
    Hmm de lehetséges, akkor elvolt írva :)
  • grebber
    #3658
    Wazeg még fél év mire odaérnek ahol tartottam :(
  • 2XP
    #3657
    Nem vanitatum vanitas?
  • Alien
    #3656
    Érdekességek:

    HIÚSÁGOK HIÚSÁGA


    Az epizód címe latinul van (sanguinarium) és azt jelenti „a vér helye”.

    A producerek ennek a résznek a bemutatása után számtalan dühös és reklamáló levelet kaptak a Wicca-kultusz támogatóitól, mert szerintük lejáratták, és hamisan mutatták be a boszorkányság lényegét.

    Dr. Franklin tükrén a „vanitas vanitorum”, szintén latin, felirat olvasható. Ennek jelentése „hiúságok hiúsága”.

    Dr. Theresa Shannon egy amerikai színésznőről, Shannon Tweed-ről, kapta a nevét.
  • sz4bolcs
    #3655
    Ma valami jó része lesz?
  • Alien
    #3654
    22:55 X-Akták - Hiúságok hiúsága

    Mindenki szép szeretne lenni. És a chicagói Greenwood Kórház plasztikai műtéteket végző orvoscsoportja mindenkit szebbé tud varázsolni... ha az illető megfizeti. Az egyik páciens például egy hihetetlen összegekbe kerülő, csontozat átalakító beavatkozásra szánja el magát, ám a műtét során Dr. Lloyd elveszti az önuralmát és drasztikus zsírleszívást végez, egyszerűen kiszívja a vért a tehetetlen áldozatából...
  • Alien
    #3653
    Elvileg igen.
  • Serpa
    #3652
    BL után volt?
  • Alien
    #3651
    Na most kedden vagy ez volt, vagy a Mező ahol meghaltam. Passz :)
  • Alien
    #3650
    Ja nem biztos, hogy ez lesz. Látta valaki a keddi részt? Ha igen az mi volt? Mert tegnap a Sakálok (Unruhe) c. rész volt amiben az a faszi van akinek ilyen idegbetegsége vagy mi van (jár a szeme ide-oda).
  • Alien
    #3649
    23:10 X-Akták - A levegő szelleme

    Négy afro-amerikai férfi tűnt el nyomtalanul Philadelphia utcáiról. Az FBI és a rendőrség közös akciócsoportja semmiféle nyomot sem talált ezidáig, ám most rábukkantak a legutóbbi áldozat holttestére. Meglepetésre semmiféle erőszakos cselekmény nyoma nem látszik a testen, ami a halált okozhatta volna. Az áldozat bőre viszont teljesen elvesztette pigmentációját, vagyis a néger férfi szinte kifehéredett. A Járványügyi Központ Scully segítségét kéri a titokzatos orvosi jelenség kivizsgálásához...
  • Alien
    #3648
  • Tuvok #3647
    AVP ha tudsz vmikor jelenj meg icqn pls, köszke
  • Alien
    #3646
    Viasat honlapon így van:

    19:40 UEFA Bajnokok Ligája
    23:10 X-Akták

    :)

    Persze gondolom biztos függ attól, hogy lesz-e hosszabbítás meg ilyenek a focin :)