6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Tuvok #3725
    Akkor miért azt raktad be nekünk ? Mindig átversz minket :)
  • Gorvik #3724
    Kurva jó ez a rész, mint a többi.

    -Az anyád vagyok, és az anya kötelessége, hogy adjon. Nyissz


    Megtudjátok mondani melyik az a rész, amelyikben 4 fogyi ikerpárt akar legyilkolni az ördög, de Isten megelőzi őt (a lányoknak kiég a szeme a halál bekövetkeztekor). Plusz Scully előtt is megjeleni valamilyen szent, és ördögöt az árnyékáról ismeri fel, miközben egy templomban kutat.
    Help plíz

  • Alien
    #3723
    Tudtam, hogy nem ez lesz. Sorry :(
  • Alien
    #3722
    22:55 X-akták - Kaddish

    Gyászmenet készülődik egy brooklyni temetőben, hogy végső tisztességet adjanak Isaac Luria-nak, akit három fajgyűlölő fiatal gyilkolt meg brutálisan pár nappal ezelőtt. A tömegben ott áll Ariel Luria és apja, Jacob Weiss. Amikor eljön az éjszaka, egy sötét alak lopakodik be a temetőbe és a friss sírnál egy embert formázó sárszobrot készít...


    Nem biztos, hogy ez lesz :S Úgy emlékszem, ezt is később adták le, mint kellett volna. De majd kiderül :)
  • Tuvok #3721
    Marha jó volt :)
  • Alien
    #3720
  • Serpa
    #3719
    csupákábrá ...
    ^-^
  • Alien
    #3718
    Nem tom, hogy ez lesz-e :S

    De azért bemásolom, hátha :)

    Érdekességek:

    CHUPACHABRA


    Ennek a résznek eredetileg spanyol címe volt „El mundo gira”, vagyis „a Föld forog”. A cím utalás egy mexikói sorozatra, az „Ahogy a világ forog”-ra, mivel Scully ezt az esetet úgy jellemezte a filmben, mint egy mexikói szappanoperát.

    A menekültek táborát a semmiből kellett felépíteni és a forgatás előtt egy hóvihar terítette be az amúgy napfényes és száraz sivatagnak tervezett helyet. Így a stáb tagjainak el kellett olvasztania a havat a kamerák „szeme” elől, ehhez forró vizet és hőlégfúvókat használtak.
  • Tuvok #3717
    Jól hangzik

    Érdekességek ??
  • Alien
    #3716
    Ja, nem biztos, hogy ez lesz :S De elvileg ennek kell jönnie :)
  • Alien
    #3715


    23:10 X-Akták - Chupachabra

    A bevándorló munkások bádogvárosában, a kaliforniai San Joaquin völgyben, Elaido Buente felszabadultan udvarol a csinos Maria Dorantesnek, mialatt bátyja, Soledad Buente, féltékenyen nézi őket. Flakita, az mindenbe beleszóló szomszéd, rosszallva csóválja a fejét: "Két testvér, egy asszony, nagy baj." Hirtelen fülrepesztő zaj hallatszik a magasból és vakító fény önti el az utcákat. Sárga eső esik egy rövid ideig és mindenki szerteszalad. Miután minden elcsendesedik, Flakita megtalálja Maria és egy kecske megcsonkított holttestét. Mindkettejüknek megette valaki vagy valami az arcát. Eliadónak pedig nyoma vész...
  • Tuvok #3714
  • Tuvok #3713
    Sztem nincs
  • Serpa
    #3712
    Mulderben még benne van a vírus?
  • Tuvok #3711
    Semmi, azzal lett vége .
  • Tuvok #3710
    Hát igen ...
  • Ombika
    #3709
    Nah ige nde utana mi lett,miutan beleengedtek!!!???
  • sz4bolcs
    #3708
    és azt még ki is hagytad, hogy ha létezett is máshol élet, már lehet rég kipusztult, vagy mi pusztulunk ki addigra, mire az kifejlődik. szóval még időben is párhuzamosnak kell lenni, ami szinte lehetetlen.
  • sz4bolcs
    #3707
    Kezd egy másik topic kísértetiesen hasonlítani ehhez. Csak az idejáró emberek általában elgondolkodnak rajta, azt az itteniek most már nagyobb része elhiszi.
  • Alien
    #3706
    Oh, na majd megnézem :)
  • Alien
    #3705
  • Tuvok #3704
    Az kamu
    Töltsd le a videót és nézd meg jól
    Amikor erről láttam a doksifilmet, ott a legmodernebb digitális módszerekkel elemezték ki, és elég jól láthatóan megmutatták pl . a varratokat a bábukon .
  • Tuvok #3703
    Hát mivel valószínűtlen, hogy ugyan olyan körülmények vannak egy másik bolygón, mint a Földön, így az is biztos, hogy teljesen másféle evolúció játszodik le máshol, így azok az űrlények megnyilvánulhatnak baktérium, egysejtű, valami nővény, vagy furcsa állatként is .
    Egyébként meg az a tény, hogy olyan helyen is van a Földön élet, ahol arra biológiailag és kémiailag szinte semmi esély nincs (metánnal és kénnel dúsított forró tengeri források, vagy a romániai "vak" halak, amelyikek jéghideg barlangi patakokban élnek), arra enged következtetni, hogy egy az emberi élet fenntartására teljesen alkalmatlan helyen is jó kialakulhat élet .
  • Alien
    #3702
    jajj
  • Alien
    #3701
    Igen? És a talált űrlényekkel mi van?
  • Tuvok #3700
    hmm
  • Tuvok #3699
    Időjárás - léggömb, már bebizonyították
  • Alien
    #3698
    Mindjárt ték
  • Alien
    #3697
    Na igen, igaz, az azonosítatlan repülőtárgy = UFO :)


    Na egy űrlényre én is kiváncsi lennék :)

    Roswell-ben történt esetről mi a véleményetek?
  • Tuvok #3696
    Én UFO-t már láttam sokat .
    De félreértés ne essék, minden repülő tárgy, amit nem tudsz azonosítani, az UFO .
    Repülő csészealjat is láttam már, sőt majdnem fejbe is vágott, de úrlényeket még sose, csak kíváncsi lennék rájuk .
  • Alien
    #3695
    Arra is kiváncsi lennék, hogy akik azt állították, hogy láttak már UFO-t, illetve, hogy elrabolták őket, valóban az történt-e.

    Ahogy Mulder poszterén is láthatjuk:

    I want to believe :)
  • Tuvok #3694
    Hát aki összerakta ezt az univerzum nevű kócerájt
  • Alien
    #3693
    Pontosan ez a véleményem nekem is, szerintem is létezik élet a Földön kívül is.
  • Alien
    #3692
    Ha ez lesz, akkor íme az érdekességek :)

    PAPÍRSZÍVECSKÉK


    Mulder a trófeaként gyűjtött papírszívecskéket Lewis Caroll leghíresebb könyvében, az Alice csodaországban, találja meg. Később azt is megtudjuk, hogy a sorozatgyilkos Roche az Alice Street-en lakott. E két momentum utalás arra a közismert, de nem bizonyított hiedelemre, hogy Lewis Caroll vonzódott a gyermeklányokhoz.

    Roche az El Camino autóját egy Hollyville-i lakosnak adja el. Ez megint a forgatókönyvíró Vince Gilligan utalása barátnőjére, Holly Rice-ra.
  • Alien
    #3691
    Nem biztos, de ma lehet, hogy ez lesz:

    23:30 X-Akták - Papírszivecskék

    Mulder szokatlanul élénk álmokat tapasztal esténként és ezek által vezetve rátalál egy meggyilkolt gyermek régóta eltemetett holttestére. Foxot igencsak felkavarja az eset, mert a gyilkosság elkövetésének módszerei John Lee Roche-ra, egy néhai sorozatgyilkosra, utalnak. Roche volt az első sorozatgyilkos, akit Mulder elfogott. 1979 és 1980 között Roche 8-10 éves kislányokat rabolt el otthonukból, megfojtotta őket és ruháikból szív alakú kivágásokat készített trófea gyanánt. Amikor letartóztatták, Roche 13 gyilkosságot ismert be. Ám ez a mostani nem szerepelt köztük és most Mulder arra gyanakszik, hogy valójában nem 13, hanem sokkal több áldozat volt, amelyeket a gyilkos nem vallott be. A tetem azonosításakor kiderül, hogy Roche igazából már 1975-ben elkezdte a bűncselekmények elkövetését, vagyis négy évvel korábban, mint azt eddig tudták. Egy másik álom elvezeti Muldert arra a helyre, ahol Roche a trófeákat rejtegette. Összesen 16 szívet talál, ami további két, eddig ismeretlen áldozatra utal...
  • sz4bolcs
    #3690
    Csak az a kérdés, ki pazarolt...
  • sz4bolcs
    #3689
    És közöttünk vannak?
  • Tuvok #3688
    na de ez nem az a topik
  • Tuvok #3687
    6 milliárd emberre egy ekkora univerzumot elpazarolni baromság lenne ...
    És ahogy a földön kialakult az élet, ugyanúgy máshol is kialakulhatott, szal kizárt dolog, hogy egyedül legyünk
  • grebber
    #3686
    Tényleg ti hisztek a földönkivüliek létezésében?
    Mert én mint az állat.