6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Tuvok #3885
    Van neki ?
  • Serpa
    #3884
    a kisöccse is lehetett.
    :)
  • Tuvok #3883
    Jah, valszeg San Andreas-ban ... :)
    Ma láttam ICQ-n .
  • Serpa
    #3882
    Alien üdül?
  • Adam II
    #3881
    Köszi ez az a rész amire gondoltam!
  • levi121212
    #3880
    Hellosztok!

    Adam ez szerintem az 5x04 Kitérő című epizód!
    Nézd meg a tartalmátitt

    -----------------------------------------------------------------------------------
    Ma este 23.00 1x06 Árnyak

    Érdekesség:

    Ebben az epizódban hangzik el először tréfás megjegyzés Mulder szájából Elvis Presley-vel kapcsolatban. Mivel ez később többször megismétlődik, Fox valamelyest Elvis-rajongó lehet.

    Az eredeti forgatókönyvben volt egy mondat, amelyben Mulder elmondja Scully-nak, mi legyen majd a sírkövén: Semmit sem bánok.

    Egy jelenetben látható, hogy Howard Graves kiáll a parkolóból kocsijával és a falra a Tom Braidwood név van felfestve. Ez a Magányos Harcosok csapatából a Frohike-ot alakító színész neve.

    Poén: -

    Képek az epizódból:






    Nah, mára ennyit.

    Ciao :)
  • Adam II
    #3879
    Melyik az a rész amiben egy kaméleon ként környezetébe olvadó lényt vagy pasit akarnak elkapni? Rég láttam és nem emléákszem rá de ha nekilapult valaminek felvette annak textúráját és csak a szeme látszott.
  • Gorvik #3878
    Tudom, vót má...
  • maozedong
    #3877
    :DDDDDDDDDD
  • levi121212
    #3876
    Ja, és most kép is van :)



  • levi121212
    #3875
    Na szevasztok :)

    Ma Viasat 22.45 1x05 A New Jerseyi ördög

    Érdekesség: -

    Poén:

    Scully barátnõje: És az a pali, akivel együtt dolgozol?
    Scully: Mulder?
    Scully barátnõje: Igen, mintha azt mondtad volna, hogy helyes.
    Scully: Az egy tuskó. Nem, nem... nem tuskó - egy munkamániás.

    Scully: Most már értem, hogy miért néztek csavargónak...
    Mulder: He-he. Piszkálsz még egy kicsit, vagy elviszel valahova ebédelni?
    Scully: Jól értem, hogy még egy kis aprót se tudtál összeszedni ezzel a külsõvel?

    Na, mára ennyi, ciao :)
  • Tuvok #3874
    1795 piros
  • levi121212
    #3873
    Na mi ez a punnyadás????
  • Serpa
    #3872
    az ki?
  • Tuvok #3871
    Jó nagy kamu volt ...
    Mondjuk érdekes, hogy pont J. Frakes vezette a műsort
  • levi121212
    #3870
    Ma viszont szokás szerint 22.20-kor x-akták. 8x19 Egyedül

    Érdekességek:

    Leyla Harrison ügynöknő egy valódi Leyla Harrison-ról lett elnevezve, aki az X-akták nagy rajongója volt és 2001 februárjában bőrrákban hunyt el. Akárcsak az igazi Harrison, az ügynöknő is kívülről fújja az X-akták eseteit, illetve Mulder és Scully tetteit, szavait.

    Amikor a végén Harrison megkérdi Mulder-t, miként szabadította ki Scully-t az űrhajóról, a mozifilmben látható esetre gondol.

    Amikor Scully rendet rak az asztalfiókban, az egymásba olvadt pénzérmék az Álomföld című epizódokból vannak, a kutya-biléta pedig a Clyde Bruckman végső nyugalma című részből.

    Na jó tévézést!
    Sziasztok!
  • Tuvok #3869
    Ma délben a film+ -on lesz egy doksifilm Roswell-ről, úgy hirdetik, hogy "Mi történt valójában", ezt a verziót nem láttam asszem, szal kíváncsi vagyok .
  • Serpa
    #3868
    Mulder beleszótyizott a sírba?
    ^-^
  • 2XP
    #3867
    Ehh, tényleg az 1. rész megy :@
  • levi121212
    #3866
    Na ugye, én megmondtam :)
    Ma pedig valószínüleg Sebhelyek, az pedig leljebb szintúgy le van írva
    Hogy mért nem lehet az ötödik évadot adni???
    Ja, és 23.00 :)
  • Alien
    #3865
    Jó na :) De egyről beszélünk :))
  • Serpa
    #3864
    Elégia
  • Alien
    #3863
    A Halál Hírnökei van :)
  • levi121212
    #3862
    Tulajdonképpn nem tom, de ha van benn némi logika, ma 22.40-töl z a rész következik, holnap pedig az elsö, a sebhelyek:
    A halál hírnökei
    Ez már le van írva :)
    Alien most figyeltem :)
  • Tuvok #3861
    Mondjuk érdekes volt látni, ahogy olyan módon ölték meg JFK-t, amiről már kiderült, hogy teljesen másképp volt :))
  • Serpa
    #3860
    a dohányos az olimpiát meg tudta bundázni, de hogy kiadják a könyvét.
  • Alien
    #3859
    dehogy van :)
  • levi121212
    #3858
    Bocsi AVP
    Vagyis Alien
    Ugye azért nincs harag?
  • Tuvok #3857
  • Alien
    #3856
    Tuvok, már levi is AVP-nek hív miattad

    levi, Alien vagyok, csak a logomon van AVP felirat, de ha rámész akkor láthatod, hogy Alien-t ír ki :))))
  • levi121212
    #3855
    Ha esetleg ez jönne :)

    4x07 Egy erös dohányos emlékei

    Érdekesség:

    A filmben Lee Harvey Oswald Mr. Hunt-nak nevezi a Cigarettás férfit. A valóságban is létezett egy E. Howard Hunt nevű férfi, aki CIA ügynök volt és álnéven kémregényeket írt. Feltehetőleg Dallasban volt John F. Kennedy elnök meggyilkolásakor és a merénylet mögött összeesküvést sejtő emberek máig úgy vélik, Hunt-nak köze volt az eseményekhez.

    Duchovny és Anderson nem jelennek meg ebben az epizódban, csak a hangjukat hallhatjuk. Scully ugyan látható, de a jelenetek a Sebhelyek című részből lettek felhasználva.

    Walden Roth, a kiadó, aki végül megvásárolja a Cigarettázó férfi novelláit, a FOX tévétársaság két igazgatójáról kapta a nevét. Dana Walden a dráma szekció vezetője, Peter Roth pedig a szórakoztató osztály elnöke.

    Amikor a Cigarettás megveszi az újságosnál a magazint, amelyben megjelent a műve, egy másik újságon az a főcím virít, hogy „Hol a pokolban van Darin Morgan?” Ez utalás arra, hogy a forgatókönyvíró Morgan távozott a stábból.

    Poén:

    Tábornok: Cigaretta?
    Fiatal Cigarettás Férfi: Nem, köszönöm, még csak meg sem érintem õket.

    [Egy földönkívüli fekszik az asztalon]
    Deep Throat: Sosem találnád ki, mit kaptunk karácsonyra!

    CSM: Nem engedem, hogy a Bills nyerje a bajnokságot. Amíg élek, ez nem fog megtörténni.
    MIB: Nehéz lesz, uram. Nagyon jól állnak.
    CSM: A szovjetek is rosszul álltak '80-ban.
    MIB: Azt mondja, befolyásolta az olimpiai döntõt?
    CSM: Miért? Nem hisz a csodákban?

  • levi121212
    #3854
    Sziasztok!
    Próbáltam utánajárni, de nem nagyon sikerült.
    Elméletben tegnapp lett volna a dohányos rész, ma az elégia, holnap pedig a getszemáné-kert.
    Na az tegnap volt, úgyhogy ma vagy az elsö rész lesz, vagy a dohányos, mivel azt írták, a negyedik után újrakezdik a legelsQvel :(
    Na azért kirakom mind2-Qt, így nagy baj nem lehet :)

    1x01 Sebhelyek

    Érdekesség:

    Ennek a résznek a történetét 6 évvel később folytatják a Rekviem című epizódban.

    Chris Carter megváltoztatta az eredeti forgatókönyvet, amely szerint az epizódban Dana Scully barátjával, Ethan Minete-el, bukkan fel.

    Az „I made this” gyerekhang a feliratok végén Nathan Courturier, a hangmérnök fiának hangja.

    Az epizódban szereplő helység neve Bellfleur, Chris Carter Bellflower városában született, igaz más államban.

    Van egy jelenet, amikor Scully a repülőgépen ül és mögötte egy idősebb férfi látszik – ő David Duchovny apja.

    Poén:

    Scully: A válaszok ott vannak, csak tudnod kell, hol keresd õket.
    Mulder: Ezért van az "I" az FBI-ban.

    Scully: Ki az?
    Mulder: Steven Spielberg

    Ethan: Megkérdezhetem, hogy miért olyan fontos lemondanom a kirándulásunkat? A nemzetbiztonság nem elfogadható indok.

    Amint AVP is mondta, csak egy biztos: 22.40 :)

  • Alien
    #3853
    Akkor ma több lehetőség van, én úgy emlékszem, hgoy most több rész is kimaradt a negyedik évadból, úgyhogy vagy azokat adják le, vagy első évad, vagy negyedik megint (de csaknem), vagy ötödik évad első része (ami különben nem a tegnapi folytatása lsez, az majd az ötödik évad második része lesz. ) Na majd meglátjuk :)

    Kezdés mindenesetre 22:40
  • Alien
    #3852
    Oooo akkor a Getszenámé-kert volt, ami a negyedik évad utolsó része.
  • Tuvok #3851
    Nem, az a rész volt, mikor a jégben megtalálják az idegent, Mulderék felboncolják, de végül ellopják, Mulder a végén meg öngyilkos lesz .
  • Alien
    #3850
    Az egy dohányos emlékei volt tegnap?
  • sz4bolcs
    #3849
    Mi letta vége? A boncoláson elaludtam, amikor megtámadta Muldert a reklám. :(
  • Tuvok #3848
    Mirelitidegen .
  • Serpa
    #3847
    :)

    na.
    vissza Mulder -ékhez.
  • Tuvok #3846
    1795 szandra
    ugye nem akarsz megvárakoztatni ?!