6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Greg Newcastle
    #4125
    Min nézitek az X-FILES-t? Tudtok olyan honlapot, ahonnan letölthetőek DVD-RIPEED változatban?
  • grebber
    #4124
    ÁÁ végre meglesz 2 órán belül a 9-es széria pár hiányzó része.
  • Slayerboy
    #4123
    Érdekesnek tűnik és sztem még nem is láttam.. megnézem Amúgy X-Akták rulz!
  • qper
    #4122
    huhh, ez hasonló történet, mint amilyet vasárnap éjjel láttam a retek klubbon. The gift volt a címe, az alapstory erősen hasonló (igz jóval később készült mint az általad említett epizód, így Cartret nem lehet plágiummal vádolni :)
  • Gorvik #4121
    Alien
    #4114
    #4117
    thx
  • Alien
    #4120
    Érdekességek:

    AUBREY

    Az epizódban felbukkanó Terry O’Quinn címszerepet játszott Chris Carter Millennium című tévésorozatában, mint Peter Watts. Szintén szerepet kapott az X-akták mozifilmben (ő volt Darius Michaud ügynök), amely alapos zavart okozott a két sorozat rajongói között, mert Watts-ként azonosították.

    O’Quinn azonban a 9. szezonban is visszatért, ő a titokzatos Árnyékember.
  • Alien
    #4119
    23:00 X-Akták - Aubrey

    A Missouri állambeli Aubrey városában B. J. Morrow nyomozónőnek furcsa, ijesztő látomása támad. Lelki szemei előtt egy férfit lát, aki éppen eltemet egy hullát. Morrow felismeri a helyszínt és azonnal odasiet egy lapáttal és megtalálja a holttestet...
  • Serpa
    #4118
    flame.
    :)
  • Alien
    #4117
    Sajnos ezt nem tudom :)
  • Alien
    #4116
    Most hétköznaponként a második szezon megy, majd ha a negyedik szezonhoz jutunk akkor derül ki, hogy megint elölről kezdik-e, vagy megy-e tovább az ötödikkel. Teljesen új részek már nem lesznek, hisz tizedik évad már nincs, és ugyebár vasárnaponként megy a kilencedik évad, amit leadtak már egyszer.
  • Alien
    #4115
    Nincs mit
  • Alien
    #4114
    Ahogy leírtad a részt, amennyit láttál belőle, szerintem azok alapján szinte biztos, hogy arra a részre gondoltál, amit a #4102-ben írtam :)
  • Gorvik #4113
    Nemtudod véletlen, h a festmény az X-aktás stáb agyszüleménye, vagy valahonnan szedték?
  • odex
    #4112
    sziasztok!
    lesz még valaha új része az x atktáknak?
    mert mostanába csak a régi ismétléseket látom már 1 kicsit untat :)
  • qper
    #4111
    köszi :))
  • qper
    #4110
    meg iszonyatosan apró sajnos :((
  • qper
    #4109
    szerinted. szerintem meg jól néz ki :)
  • Gorvik #4108
    Most már nem tudom. Melyikre gondoljak?
  • Alien
    #4107
    Biztos, hogy nem a #4102-re gondolsz? :)
  • Gorvik #4106
    Thx. Asszem leszedem.
    Jaja, mintha egy kicsit félrefordították volna...
  • Greg Newcastle
    #4105
    Szerintem mindkét ügynöknő elég jó. GA természetesen felvett pár kilót a terhessége miatt, de már Mulder a 3. évad 22. részében /Veszélyes vizeken/ megmondta Scullynak, hogy fogyott. Szerintem nincs rossz alakja, de az tény, hogy kezdetben előnyös volt viselnie a hosszú és bő ballonkabátot. Reyes meg tangában alszik... :) Ja, és találtam egy köteg dögös képet GA-ról, nekem bejön a csaj. Csaj? 9-én ünnepelte a 37. születésnapját. Ízlések és pofonok...
  • IMYke2.0.0.0
    #4104
    Upsz, vélhetőleg igen.
  • Alien
    #4103
    Nekem Monica-val semmi bajom :)
  • Alien
    #4102
    Nem arra gondol szerintem, hanem a negyedik szezonból a Falka (Home) c. részre.
  • Alien
    #4101
    "Nem emlékszel esetleg, hogy mit mormog mindig magába a nekromanta az élőhalottak megidézésekor?
    Valahogy így kezdődik: "Én vagyok a feltámadás és az élet.."

    "I am the resurrection and the life. He that believeth in me, though he were dead yet shall he live and whosoever liveth and believeth in me shall never die"


    "Viasat3 végtelenítve adja az X-aktákat?"

    Tulajdonképpen igen :)
  • Tuvok #4100
    nekem meg az tetszik, abból élek ami van
  • Tuvok #4099
    Hát látható sokféle ruhában, meg néhol szinte anélkül is, de nem a ruha teszi, anélkül se tetszik
  • IMYke2.0.0.0
    #4098
    Mert blasert hord mindig, az pedig olyan hatást kelt, mintha fecskefarka lenne... Van egy rész, melyben viszont estélyiben látható. Ajánlom figyelmedbe!
    Jó, amúgy nem kislányos, tény.
    De hidd el, ezek a mai, darázsderekű, csapottseggű nők nem is vonzók!



  • Tuvok #4097
    na nekem meg ő nem tetszik, kicsit terebélyes hátul
  • IMYke2.0.0.0
    #4096
    A sorozatból: egyértelmű - Gilian Anderson. Eszméletlen erotikus hangja van!
    [Az összes részt angolul (is) láttam.]
  • Tuvok #4095
    kinek mi jön be
  • IMYke2.0.0.0
    #4094
    Nulla egy nő.
  • Tuvok #4093
    Viszont jó segge van
  • IMYke2.0.0.0
    #4092
    Az egész 9. sorozatot elszúrták. Reyes ügynök egyszerűen idegesítő!



  • IMYke2.0.0.0
    #4091
    A rész címe: The Gift. A béna magyarok a "Lélekevő" címet adták neki. 8. sorozat 11. epizód.



  • Alien
    #4090
    Nekem van egy rész ami így megmaradt bennem és nem tetszett, az pedig a Valószinűtlen c. rész a kilencedik szezonban.
  • Gorvik #4089
    thx
    Nézem folyamatosan, de eddig annyira nem volt semelyik. Bár egy részneknek csak az utolsó 10 percét láttam, de már csak arra emlékszem, hogy egy kezetlen-lábatlan, eléggé ragya nőt berakta a fogyatékosnak kinéző fia/férje a csomagtartóba. A nő vmilyen szaporodást emlegetett.
    Jah, előtte Mulderék kinyirták a nő szintén fogyinak kinéző fiait.
  • Gorvik #4088
    jaja, az jó rész
  • Greg Newcastle
    #4087
    Sziasztok! Húúú, ha a mai rész lesz az Excelsis Dei, akkor az tök király. Elég jó az a rész. Ha jól emlékszem van egy "csöpp" dark-os beütése. Szellemek, intézet, szal aki szereti, az feltétlenül nézze meg. Ja, és örülök, hogy találtam egy olyan fórumot, ahol elég komolyan veszik a témát. Más: Qper! Szerintem a szellem a computerben rész az egyik leggyengébb. Jó, X-FILES, meg minden, de nekem nem nagyon jött be. G.
    Bytheway: legutóbb csak a 3. évad végéig adták le, aztán újból kezdték. Ezért megy mos megint a 2. évad. Nem tudom most mit terveznek...
  • qper
    #4086
    Nemtom, szerintem az "Ezredfordulón" is igencsak be lehet csokizni. Baromira tetszett a Millnium csoport nyomozójának a cameója (elfelejtettem a nevét, pedig anno a TV3-on rendszeresen néztem a sorozatot :(

    Nem emlékszel esetleg, hogy mit mormog mindig magába a nekromanta az élőhalottak megidézésekor?
    Valahogy így kezdődik: "Én vagyok a feltámadás és az élet.."


    bajdövéj: a Viasat3 végtelenítve adja az X-aktákat?