6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • ZilogR
    #4645
    Ehh... a foci mellett nyugodtan adhatnának egy-egy részt, legalább "azok" a nézők is el tudnak menni fogat mosni... Nem hiszem, hogy közben nem lehet 50 percre egy kis X-et becsúsztatni. Most két hetet várhatok a "Földönkívüli"-re... Mert jövő héten is UEFA...

    -=ZR=-
  • Alien
    #4644
    120x20-as azzal nem lenne gond, bár a másik mérettel igen mert több mint 8 kb :) Nem tudom miért nincs másik logom, pedig tényleg lehetne az ilyen esetekre :( :)

    X-akták pedig a foci miatt ma se lesz :( Csütörtökön viszont 23:15 körül várhatjuk :)
  • Serpa
    #4643
    mé nincs a talonban egy kisebb logó?
  • Alien
    #4642
    Hopsz... Sorry a dupláért, VIP-em lejárt (és most nincs pénz a kártyámon) nem tudom visszavonni :( :)

    Ma különben 23:15-kor lesz :) Bár szerintem később mostanában mindig picit később kezdődik mint ahogy írják, legalábbis úgy vettem észre.
  • Alien
    #4641
    Jaja :D
  • Alien
    #4640
    Jaja :D
  • Tuvok #4639
    Mind átestünk ezen ...
  • levi121212
    #4638
    Ezek a DVDRipeees változatok avik, tehát csak olyan DVD lejátszóval tudod őket lejátszani, ami ismeri az avit. A régiek még nem ismerik.
  • Alien
    #4637
    Mindig elírja vki az ő nevét, régen én is, beszéltük is itt egyszer
  • Fenrir
    #4636
    Bocsánat, igazad van :P
  • Tuvok #4635
    Doggett
  • Fenrir
    #4634
    Douget is jó, de hiányzik Mulder bogaras dolgai meg hülye viccei :P
  • Broafka
    #4633
    nem vészes, Douget ügynök kb olyan benne az elején mint Scully, Scully meg olyan benne mint Mulder :)
    szal Scully már hisz az ufókban, Douget meg nem nagyon :)
  • Fenrir
    #4632
    Ez a 9-es évad furcsa nagyon Mulder nékül :\
  • Tuvok #4631
    klik
  • ZilogR
    #4630
    Az x-aktak.hu-n mindenütt emlegetik, hogy Duchovny játszott a Twin Peaks-ben... Én anno láttam az egész sorozatot, de nem igazán emlékszem (bár az is tény, hogy hol volt akkor még az X-Akták...) Van valakinek info-ja, mikor, melyik részben bukkan fel?

    -=ZR=-
  • IMYke2.0.0.0
    #4629
    Az az.
  • Serpa
    #4628
    amikor saját maguk hulláját találják meg a padló alatt?
    asszem karácsonyi rész az.
  • IMYke2.0.0.0
    #4627
    Nekem - így a teljes 9 évad végigfuttatása révén - van egy kedvenc részem [címe nem ugrik be]: mikor egy szellem kastélyban töltenek egy éjszakát. Nagyon jó humora van annak a résznek. :)
  • ZilogR
    #4626
    wow... lement az első évad egyik legjobbika, a "Bukott angyal" Nah, alig várom a "Földönkívüli"-t...

    -=ZR=-
  • ZilogR
    #4625
    Bizony ez így alakult, de csak ki kell várni, hogy beérjen a dolog... Ezeketz a DVD dolgokat egy hagyományos DVD lejátszó is le tudja játszani? Tehát semmi divx meg nemtommi...

    -=ZR=-
  • Serpa
    #4624
    engem is idegesít.
  • Tuvok #4623
    Jah, az elején, meg a végén
    Vészhelyzetnél is így van :(
  • Alien
    #4622
    Mostmár két reklámblokk is van???
  • Alien
    #4621
    Tegnap nem néztem :( De ma fogom :D
  • levi121212
    #4620
    Nekem 350megás DVDRippek vannak meg, de sajna a mi közös vállalkozásaink nem szoktak bejönni...
  • Broafka
    #4619
    áúúú
    de azt ne feledjük hogy baromi meleg volt odabent (mondta a csaj hogy melege volt, meg a csávó is mondta hogy a fűtés is elromlott)
    szal... :P

    amúgy nagyon The Thing feelinge volt
  • ZilogR
    #4618
    Esetleg mpeg változatok megvannak vkinek? anno volt egy szerver, ahonnan lehetett ilyet bogarászni kb. 320x200-as felbontásban :) Nekem az is megtenné..! A kis pI-esem simán lejátsza...

    -=ZR=-
  • Tuvok #4617
    Egy poén most esett le ...
    Elkezdenek vetkőzni, Mulder veszi le a derékövét, közben megszólal: "Mielőtt bárki ítéletet mond, hangsúlyozom, hogy a sarkörön vagyunk"

    :DDDDD
  • Serpa
    #4616
    jeges rész van.
  • Serpa
    #4615
    pedig a csatornás jó rész.
  • Broafka
    #4614
    jah, elszaródott a viasat :D
    teletext sem volt :P
  • Serpa
    #4613
    tegnap itt csak hang volt, kép nem.
  • Tuvok #4612
  • Broafka
    #4611
    hát... ahhoz képest hogy az első rész milyen régi, nem is volt rossz :)
    de most kb 100 részen keresztül ugyanarról fog szólni az egész:
    Mulder: "LÁTTAM EGY UFOOOT!"
    Skuly: "jaj Mulder, ez teljeséggel kizárt, tudományosan baromság"
    M: "de gondolj bele Skully, láttál már ilyen éles fényt? hogy magyarázod?"
    S: "lehetett egy nagy BigFoot fényszórója, vagy esetleg egy termonukleáris robbanás utóvillanása..."
    M "....... UFO volt!"
  • Alien
    #4610
    Hopsz elfelejtettem nézni :S :D Bár lsez ismétlés 1:40-kor de nem hiszem, hogy megnézem, na majd holnap :)))
  • Serpa
    #4609
  • Broafka
    #4608
    jah, és a kezdetektől!
  • Serpa
    #4607
  • Agy Halott #4606
    Még jo, hogy az első 3 és az utolsó 3 évad megvan nekem DvD-RiP/HuN-DuB !!!
    Most hajszolom a 4-5-6 évadot DvD-RiP/HuN-DuB.