6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • levi121212
    #4725
    A betekintés az x-aktákba megvan nekem, ha gondoljátok felrakom ingyen táhelyre és le tudjátok szedni. (szinkron, viasat3, 350 mb)
  • judit1983
    #4724
    Írj egy e-mailt nekem, hogy meg tudjuk beszélni a részleteket
  • judit1983
    #4723
    Szia maanyy!

    Amiről írtál az a Betekintés az X-Aktákba (Inside the X-FILES). Ezt én már egyszer megrendeltem valakitől, ha gondolod meg tudom adni az e-mail címét, vagy ha küldessz nekem DVD-t én is át tudom másolni neked.
  • levi121212
    #4722
    Hello! Nyílt egy új x-akták fórum. Ne értsetek félre, nincs ezzel semmi bajom, csak azért gondoltam, h. szügség van egy másikra, mivel ott epizódonként, rendezettebb topicok mellett lehet megbeszélni a dolgokat. természetesen a kettő nem zárja ki egymást. Mindenkit szeretettel várunk, remélem minél többen leszünk A címe: fórum .
    ZilogR téged külön várlak , de tényleg, ez amolyan összevonás, beleértve a fanficet is
  • Broafka
    #4721
    lemaradtam az elejéről :_(
  • Serpa
    #4720
    "Tűzjáró"
    ^-^
  • Tuvok #4719
    Szeressem rész :)
  • ZilogR
    #4718
    Azért jópofa részek voltak benne: a Magányos Harcosok amikor megjegyzik, hogy lesz valami összejövetel ekkor és ekkor, erre Mulder: "Én akkor szoktam mosni..." és amikor Scully magához tér Mulder egy "Híres sztárok híres gyerekei" videokazettát ad neki - ami az adott helyzetben kissé fura, dehát tudjuk, hogy lehet, Scullyt az idegenek vitték el Anderson addig babát szült ;)

    -=ZR=-
  • Broafka
    #4717
    az a baj, hogy már nem tudok annyira aggódni az ilyen részektől, mert tudom hogy Scully nem fog meghalni :(
  • maanyy
    #4716
    Hello mindenki !!
    Készült az x-akták ról egy dokumentumfilm, ami a sorozatról és a filmről szól..
    Egyszer régen le is adták a Viasaton !!
    Nem látta ezt valaki vagy nem tudjátok, hogy honnan tudnám megszerezni ??
  • Fenrir
    #4715
    Elkezdtem nézni a 9-es évadot, de már nagyon laposodik a színvonal, egyre gyengülnek a részek. Látszik, hogy nincs már mit kitalálniuk :\
  • Serpa
    #4714
    mi az hogy!
  • Broafka
    #4713
    lesz ma x-akták?
  • ZilogR
    #4712
    aham, szal nem tudni - vagy ez a Duane szintén meg tudja keresni a chip-et?! Esetleg a D.B. szintén nem ember lenne? ;)

    Jut eszembe: valahol a 9. évadban, mikor Scully gyermekét örökbe adják, akkor akik el akarják rabolni (Scully anyja veszi fel segítőnek Sc. mellé a nőt), amikor kiderül miben sántikálnak, akkor mondják (férj? is elkapva), hogy az ő lányukat is elrabolták/ellopták/ő is különleges kisbaba volt/stb, már nem emlékszem - tehát az a lány akkor még van valahol, ugye?! De 2012 decemberig megnő, hogy megakadályozza az inváziót?

    -=ZR=-
  • Broafka
    #4711
    valaki pls írja majd le mi volt ebben a folytatásos részben, egy másik filmet nézek majd szerintem, de nagyon érdekel ez a rész is, nem baj ha hosszú lesz
    köszönöm :)
  • Tuvok #4710
    Ja ok, nem emlékeztem rá . :)
  • Broafka
    #4709
    jah, és bocs :D
  • Broafka
    #4708
    nyílvántartásra jah, legalábbis Scully szerint, de a csávó mondta hogy a csipp miatt találják meg
  • Tuvok #4707
    Jóvan, lődd le a poénomat :D
    De az a csip csak nyilvántartásra szolgál, nem ? A végén már kivették a csipet, amikor jöttek a kóházban a földönkívüliek, nem ?
  • Broafka
    #4706
    beletettek egy csippet Duane Barry testébe és onnan, scullyt meg biztos onnan tudja, hogy nála van a chipp :)
    de majd ma kiderül, alig várom :)
    gondolom ez egy évad nyitó, vagy évad záró, azok szoktak duplarészek lenni
  • Tuvok #4705
    A földönkívüliek honnan tudják, hogy hol lakik Duane Barry ?
  • ZilogR
    #4704
    Err... Ez a Duane Barry honnan tudja, hogy hol lakik Scully?

    -=ZR=-
  • Serpa
    #4703
    vasárnap is van?
  • Tuvok #4702
    De .
  • Alien
    #4701
    Régen is így volt, hogy nem mindig a soron következő rész jön, de azokat általában szokták pótolni. :)
  • Alien
    #4700
    Pénteken volt X-akták? Azt hittem, hogy amióta újra kezdték péntekenként nincsen.
  • Alien
    #4699
    Igen azt a részt én is szeretem :)
  • Alien
    #4698
    Az jó :DDD

    "Játszani akarok"

    :D
  • ZilogR
    #4697
    igen, ráadásul ki-kihagynak egy-két részt
    -=ZR=-
  • Tuvok #4696
    Hétfőn is tényleg a kislányos rész volt ? Pénteken is azt adták ...
  • Serpa
    #4695
    húúú.
    ez jó rész.
  • ZilogR
    #4694
    jaja - az a babás rész, asszem az 5x10: "Játszani akarok...!" - az elkövető Stephen King

    -=ZR=-
  • Broafka
    #4693
    utálom hogy csak én írok, de ezt is muszáj kommentálnom :)
    egy lezárt, de amúgy lezáratlan akta, ez tök érdekes rész volt amúgy
  • Broafka
    #4692
    komolyan mondom, kéne csinálni egy ilyen statisztika féleséget:
    a legfélelmetesebb dolgok:
    kislány <-- szerintem kapna vagy 60%-ot, lásd a mai X-akták részt, vagy kör 1-2, és biztos tudnánk még mondani ilyen rémisztő kislányos filmet
  • Broafka
    #4691
    hihíííí, jó erőben van a kislány :DDDD
  • Broafka
    #4690
    na látjátok, ezek a humorok hiányoznak Doggett ügynökből :)
  • Broafka
    #4689
    azta rohadt, de durva beszólás volt ez :DDD
    Scully és Mulder ülnek az autóban, megható jelenet:
    Scully: Fox!
    Mulder: HAHAHAA
    Scully: ??
    Mulder: Engem még a szüleim is Muldernek szólítanak

    :DDDDDDD
  • Alien
    #4688
    Gumiember visszatér megy, megyek is nézni :D
  • Alien
    #4687
    :D

    Az, hogy megint rosszul írtuk a nevét :DDDD
  • Alien
    #4686
    Oksi, akkor majd megnézem mi annak a résznek a címe :)