6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Broafka
    #4765
    észrevettétek hogy sorozatokban többször is felhasználják ugyanazokat a szinkronhangokat (nem főszereplőkre gondolok)
    pl a Night Riderben is többször hallottam ugyanazt a hangot







    u.i.: és azt észrevettétek hogy már 5 napja csak én írok a topikba :-/
  • Broafka
    #4764
    mekkora luser ez a Skinner :D
    megverik, lelövik, haldoklik, megtámadják az ufok!
  • Broafka
    #4763
    blahh, ááá, oké, leeset, törölni az előző hsz-m :D
    ez az a rész amikor volt az a dzsuva a szemében, meg olaj a testükön, aké, megvan...
  • Broafka
    #4762
    lehet hogy csak azért mert nem láttam azt a részt, de én ezt nem értem :-/
  • ZilogR
    #4761
    Csak hogy a tegnapi részre (Piper Maru) és a mostani madárinfluenzára reagáljak (sajnos nincs PhotoShop-om, így be kell érni egy kis Paint-es varázzsal):



    -=ZR=-
  • Serpa
    #4760
    télleg tré ... :)
  • Broafka
    #4759
    wow, ez valami 60-as évek darab?
  • ikegami
    #4758
  • levi121212
    #4757
    Bírnád, mi?
  • Broafka
    #4756

    hihi :P
    inkább ilyen kéne: XXX-akta
  • levi121212
    #4755
    Kedves ZilogR, tényleg nem froclizásból, de az itt látható linken lévő fórumnak, ugyan regisztráltál, de nem emeleted a fórum hozzászólásainak számát
  • Fenrir
    #4754
    Kíváncsi lennék egy olyan filmre ami a 2012 december 22-őt mutatja be :)
  • ZilogR
    #4753
    Mint ahogy Fenrir is írta Solaris, de érdemes rábukni a könyvre is: Stanislav Lem az író és volt szerencsém az élénk fantáziámnak köszönhetően bemajrézva végigolvasni

    -=ZR=-
  • Alien
    #4752
  • Serpa
    #4751
    még mindig nincs forgatókönyv a második filmhez ...
  • levi121212
    #4750
    A gömb egy nagyon jó film!!! ;)
  • Fenrir
    #4749
    Solaris
  • steweee
    #4748
    na közben eszembe jutott a magyar címe, a gömb (shpere)ebben sharon stone, dustin hoffnamm és s.l. jackson játszik akik úgy ismertek, viszont van egy nagyon hasonló sztori is amiben g.clooney játssza a főszerepet, ő a hajó kapitánya is. na annak is érdekelne a címe. illetve ezek elődfilmjei
  • steweee
    #4747
    bocs hogy itt kérdezem, de keresővel sem találtam. szóval a kérdésem az lenne, hogy melyik volt az a film, és mi volt a magyar illetve angol címe amiben egy földi űrhajó megy egy napkitöréshez vagy vmi ilyesmi jelenséghez, és találnak egy gömböt ami valóra váltja a gondolatokat, kinek a meghalt gyerekei, kinek a meghalt felesége, kinek a szeretője materializálódik. ha jól emléxem a felújított veziójában george clooney is játszik, de van egy eredeti régi rész is. azt hittem a solaris az, de nem.

    légyszi segítsen vki, nagyon fontos lenne
  • drobee
    #4746
    Sziasztok, egy részről szeretnék érdeklődni, sehogy se jut eszembe melyik lehet.
    Arra emlékszem rá hogy Scullynál a szülei vannak vendégségbe, majd miután elmennek az apja ott ül a fotelban. Abba a pillanatba hívja az anyja hogy az apja szívrohamot kapott. Ennyire emlékszem rá, ha valaki tud segíteni ne habozzon írni ;)
  • ZilogR
    #4745
    hohóóó - ma vicces rész lészen!

    -=ZR=-
  • Fenrir
    #4744
    Gillian Anderson el fog válni, lehet rámenni :P
  • levi121212
    #4743
    Ahogy mondod.
  • ikegami
    #4742
    Milyenek ezek a részek?

    X akták - Az 1. akta: Amit még senki sem látott
    X akták - A 4. akta: Az idegen keze
    X akták - A 6. akta: Tunguska
    X akták - Az 5. akta: A földönkívüli gyilkos
    X akták - A 2. akta: A zárt ajtók rejtélye
    X akták: A 3. akta: 82517



  • ZilogR
    #4741
    Akkor még egyértelműbb leszek: Írok egy kb. 10-20-40-80kB méretű txt-t, azt be tudom-e copy-zni, mint hozzászólást? vagy hogyan lesznek szépen egymás alatt a szerzők és novellacímek? mindenki nyit a saját irományának egy saját topic-ot és ott az első hozzászólás a saját irománya és utána jönnek rá a reakciók? ez pl. nem is lenne rossz!

    -=ZR=-
  • levi121212
    #4740
    Ingyen tárhelyet végülis majdnem teljesen mindegy hova csinálz, hiszen az ilyen max 1mb mennyiségű adat egyiküket se fogja érdekelni. Txt is természetesen felpakolhatod, és az elérési helyet pedig belinkelheted a fórumba.
  • ZilogR
    #4739
    No, meg is van a reg... Valóban jól sikeredett és ötletes az előre elkészített topic-összeállítás. Szeretem ha így előre fel van tálalva a dolog ;) --- Ha netalán fanfic-et írnék, akkor azt rögtön felpakolhatom, mint pl.: txt, vagy linkeljem be? hova érdemes ingyen tárhelyet csináltatni magamnak? és hogyan megy ez az ingyen tárhelyesdi dolog?

    -=ZR=-
  • levi121212
    #4738
    Hát a legegyszerűbb az lenne, ha újra regelnél, ígérem most utoljára, ez lesz minden egyben fórum. All in 1. :)
    Mellesleg ezen az új fórumon sokkal több lehetőség adott!
  • ZilogR
    #4737
    Itt arra gondoltam, hogy a fanfic fóruma eleve ez a fórum lesz-e? vagy újra regelek itt is? esetleg a hozzászólások átkerülhetnének!

    -=ZR=-
  • levi121212
    #4736
    Be legyen?
    Mindegy, ettől függetlenül gyere te is.
  • ZilogR
    #4735
    levi1212: Ez a fórum bé lesz linkelve a fanfic alá?

    -=ZR=-
  • judit1983
    #4734
    Én lekéstem, de mindegy, mert nekem már megvan
  • levi121212
    #4733
    Tessék itt a link: http://insidethex.atw.hu/Insidethexfiles.avi
    Nagyon szivesen.
    Töltsétek, amíg le nem törlik :(
    Cserébe kérem kipróbálni a fórumot itt.
  • maanyy
    #4732
    OKOK..
    Köszi..
  • levi121212
    #4731
    Elkezdtem a feltöltést, ám lassú kapcsolatom miatt, még nem végzett. Délután adom a linket és lhet tölteni!
  • levi121212
    #4730
    Jó, ha megfelel akkor holnap felrakom.
  • maanyy
    #4729
    levi121212: Azt megköszönném...
    De ha nem sikerül felrakni vhova, akkor "Judit 1983" beszélünk !!
  • Tuvok #4728
    Köszike :)
  • Alien
    #4727
    Boldog Szülinapot Tuvok! :)
  • Serpa
    #4726


    Tuvok!