6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Pretorianus
    #4805
    miért hagyták abba a viasat3-on, kb a felénél az ismétlést?
  • ZilogR
    #4804
    hmm... már rég meg akartam kérdezni: Mulder a korai részekben milyen mobiltelefont növesztett a füléhez? ui. tegnap kaptam egy kollegámtól (berakta az asztalomra) egy Nokia 2110-est és NAGYON úgy fest mint Mulder-é (ezzel a kihúzható antennával :P )

    Még tesztelem: ha szorult helyzetbe kerülök, vajon az enyém is kiírja, hogy "Nincs térerő"??? ;)


    -=ZR=-
  • Fenrir
    #4803
    Máni, máni, máni...
  • pauly
    #4802
    Chris Carter-nek mi a baja? :)
  • levi121212
    #4801
    Mulder aláírt, Scully, Doggett aláírt, Rob Bowman rendező aláírt, a forgatókönyv Frank Spotnitz készül, Chris Carter meg nekiáll pereskedni a stúdióval....

    Hát így nemigen lesze ebből mostanában semmi...
  • daxan
    #4800
    jaja
  • Alien
    #4799
    UP

    De régen írtam ide. Néztem imdb-n és még mindig semmi nincs a második mozifilmmel kapcsolatban :( Pedig igazán összehozhatnának vmi ütős filmet, és mondjuk játszódhatna a befejező rész a "The truth" után. De egyre kevesebb esélyét látom ennek :((( Pedig de jó lenne újra látni új történet keretében Mulderéket :)
  • pandaaa
    #4798
    Daxan! Sajnos meghívóban nem tudok segíteni, de a sorozat
    megszerzésében igen! Van egy fölösleges példányom belőle (duplán
    vettem meg mert így olcsóbb volt!) 800Ft/évadnak is nagyon örülnék! A teljes 9 évad és tökéletes minősgé és dvdrip. Így egy csomó
    időt és pénzt tudnál megspórolni és nem állna tovább a polcon és jó helyre kerülne.
    Ha érdekel írj a [email protected]!
  • Quantumleap
    #4797
    Még szerencse, hogy én nem vagyok ennyire mániákusan szinkronhozragaszkodó.
  • levi121212
    #4796
    Hát ha a nevét nem lehet kiírni, akkor meghívót kérni pláne nem :P
    Sőt az amúgy is tilos náluk is...
  • daxan
    #4795
    Akkor köldene valaki meghívót nekem mert nagyon kellene a sorozat.
  • Quantumleap
    #4794
    Nem jó ötlet kiírni magyar torrentoldalak nevét. Erre amúgy csak meghívóval lehet regisztrálni.
  • Quantumleap
    #4793
    Na igen. A harvester pedig csak nemzetközi torrentoldalakon keres.
  • levi121212
    #4792
    Szerencse hogy így tudod, a Bitgate-n az összes évad fenn van szinkronnal jó seedel :)
  • daxan
    #4791
    nos igen ragaszkodom hozzá. A magyar torrent oldalakon nincs fennt sajna.
  • Quantumleap
    #4790
    Különböző torrentoldalakról. De a legegyszerűbb, ha az ember felinstallálja otthon a Torrent Harvestert. Azt persze nem tudom, hogy ragaszkodsz e ahhoz, hogy szinkronos legyen.
  • daxan
    #4789
    Tudja valaki hogy honnan lehet leszedni a 2. évadtól kezdve? Nekem megvan az 1. évad de a többi is kellene!!! Vagy ha nem lehet leszedni sehonnan akkor megrendelném de nem tom hol kell.
  • levi121212
    #4788
    Hát persze hogy írhatsz, igazából azért nem kerestelek meg, mert eddig se nagyon siettél a dolgokkal. Ha írsz, azt szívesen vesszük, ha pedig nem mint ahogy a múltkor, akkor ezúttal túléljük a dolgot...
  • ZilogR
    #4787
    ...azért én már várom...

    -=ZR=-

    ui.: én is írhatok hozzá??? (pls...!) ;)
  • ZilogR
    #4786
    :D gehh... XD

    -=ZR=-
  • levi121212
    #4785
    http://www7.online.rtlklub.hu/forumkepek/2006/09/05/9999669.pict
  • Fenrir
    #4784
    Érdekes...
  • levi121212
    #4783
  • levi121212
    #4782
    A következő epizód már az 5. évadban van, avi folytatja ezt a szálat, azt azonban a viasat már nem fogja leadni :(
  • Broafka
    #4781
    nem tom észrevettétek-e, de mostanában hétköznaponként 2 részt adnak le egyszerre

    a mostani 2. rész az volt hogy Scully magyaráz egy bizotságban, hogy Mulderék találnak egy fake űrlény holtestet, aztán az az epizód vége, hogy Scully közli hogy Mulder meghalt

    tudom hogy nem halt meg, mert láttam az eddig levetített évad utolsó részét, és ott nagyon is élt

    holnap, vagyis ma nem fogom tudni megnézni, valaki nem mondaná el nekem hogy mi történt? Hogy Mulder hogy "éli túl?" vagyis mi a következő epizód? lehet hogy láttam, nem tom, de sok részt nem láttam még mindig sajnos :(

    előre is köszi
  • Adam II
    #4780
    LOL
    Kár ,hogy egy kicsit elferdítették a chupacabra mítoszát.
  • Tuvok #4779
    chUPacabra !
  • Fenrir
    #4778
    Jaja lol, én is nagyon néztem :D
  • ZilogR
    #4777
    :) :) :) Jaaajjj, hát tegnap a Nicsak ki beszélben nem a Cigarettás adta be az injekciót a csajszinak ;) !!! Ellenszérum? Himlő? Vajon tényleg csak fájdalomcsillapító volt??? ;)

    -=ZR=-
  • 2XP
    #4776
    Köszönöm.

    Meg mintha olvastam volna, hogy a jump the shark is ilyen...
  • Fenrir
    #4775
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    9/13 példáúl, ebben csak róluk van szó, vagyis a halálukról.
  • 2XP
    #4774
    Jajj, de haldoklik a topic :/

    Na felhozom kicsit egy kérdéssel:
    melyek azok a réészek, amiben a 3 hacker szerepel?

    Ki szeretném írni a lone gunmen sorozatot dvd-re, de a 2. lemezen még van hely, és gondoltam azok jól illenének ide...
  • Adam II
    #4773
    Melyik az a rész amiben vérfarkasok vannak?
  • exider
    #4772
    Ms Swan the X files
  • levi121212
    #4771
    Sziasztok!

    Elkészült a weboldalam, ajánlom mindenkinek, bár még koránt sem teljes. X-akták.
  • Broafka
    #4770
    fekete olaj ismét akcióba lépett nála talán :-/
    nem tom, ennyire nem követem nyomon az alap storyt
  • ZilogR
    #4769
    Később felbukkan a srác, de meg nem mondom mikor... Aztán lesz fekete olajos történet orosz testvéreknél is és végül golyót röppentenek a fejébe (de azért még kísért egyet Mulder-nek az utolsó részben).

    Tényleg, mikor kerül elő Krájcsek - újra és milyen indokkal magyarázzák, hogy életben van? Nekem nem úgy tűnt, hogy bárki kenyeret vinne neki oda a silóba?!

    -=ZR=-
  • Broafka
    #4768
    gondolom R.I.P.
  • sz4bolcs
    #4767
    Láttma azt a részt, amikor valami silóban vannak, és elkapják a kommandósok Muldert és Scullyt, Krájcsek meg bent van egy zárt silóban, és fentről mutatják, ahogy a "fekete olaj" beszivárog a silóba. A rész azzal ér véget, hogy Krájcsek ordít mint a fába szorult féreg. Mi lesz vele?
  • Tuvok #4766
    Igen .