6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Bokafix2
    #4863
    Tuggyuk, de nem mondgyuk, meg nem linkelünk, mert az már wareznak számít.
    Amúgy elárulom, hogy bármit le tucc tölteni a Google felhasználásával, csak be kell írni a keresőbe a film eredeti címét (ebben az esetben One tree hill) és egy letöltő tárhely webcímét. Pl. rapidshare. És már jön is a sok találat.
    Szinte minden filmet, sorozatot megtalálhatsz így.
  • BREEDLEE
    #4862
    :P:P
  • schrank
    #4861
    az a szerencséd hogy "helyes kislány" vagyol és elárulom a nagy titkot torrent
    amúgy meg 5/12-es részben ahogy mulder lerázta a kis herpeszes ödönke kinézetű vámpírt egy csomag szotyival az beszarás volt
  • Denisse91
    #4860
    Tudom hogy ez nem ide illő kérdés de nem tudjátok honna lehet letölteni a Tuti Gimi részeit?
  • geostar
    #4859
    alien vs predator2
  • schrank
    #4858
    az 5/04 -ről koppintották az Aki bújt aki nem -et
  • schrank
    #4857
    nem hiszem el 500k-val csörgedezik az uccsó évad
  • schrank
    #4856
    nem hiszem el 63K-val "zúdul"
  • Garrett27
    #4855
    hehe köcc
  • bcrics
    #4854
    igen-igen;)
  • Quantumleap
    #4853
    Nem feltétlenül. Alattomos operátorok nem biztos, hogy kibogozzák. És korábban itt jártam már úgy, hogy csak a körülírt nevet írtam le, erre valaki beírja, hogy a "oldal rendes neve" torrentoldalon is ingyenes a reg. Fejemet fogtam. Ezért a figyelmeztetés a zárójelben. De moderálják ki, ha úgy tetszik.
  • espio
    #4852
    Már így is túl sokat mondtál... Nincs ez így jól...
  • Quantumleap
    #4851
    Úgy látom, "falatkapu"-n jelenleg is szabad regelés van, nem tudom, meddig.

    (Igen. Az a bizonyos b-re kezdődő és e-re végződő oldal. Nevet nem kiírni.)
  • daxan
    #4850
    ááá. Na végre kiadják. Ha addigra nem lesz meg az utolsó 2 évad, akkor megveszem!
  • ZilogR
    #4849
    ...hörrr...haaarggg...(leesés a székről, további artikulálatlan hangok, csecsemőpózba tekeredés a padlón, hüvelykujj szopása, nyálzás, lassú odébbkúszás a kollegák érintésére... lassan... befelé... az íróasztal alá, ahol nyugalom van, félhomály és csak a körmöm percegése hallatszik, ahogy a falra kaparok egy kis X-jelet... (könny patakzik az arcomon, abbahagyom az ujjszopást, sóhaj...))
  • levi121212
    #4848
    Igen, már tudtuk xD
  • Alien
    #4847
    X-akták DVD itthon :)
  • daxan
    #4846
    hehe. Jó lett :D
  • Garrett27
    #4845
    egy kicsit unatkoztam... X Akták saját klippppp :D
  • daxan
    #4842
    van magyar weblapja, nemis 1...
  • Micsu
    #4841
    én végignéztem a sorozatot de nem világos minden, nincs valahol a filmenk 1 elemzése?
  • bcrics
    #4840
    ha így jártam elkezdtem szedni a jóbarátokat meg az xaktákat de olyan kurva gyors volt a seedem hogya végén kicsaptak a kapuról,szal hogy a f@szba töltsön így az ember ha 1* 1 év mire visszaseedeli
  • levi121212
    #4839
    Lehet évadonként kellene leszedni, aztán míg vissza nem seedelted, nem leszedni a többit...

    Mellesleg kinn az új rész az XAA-ból ;)
  • schrank
    #4837
    nna ha majd másfél hónap múlva eltörlik a korlátot a csellónál akkor majd én is megpróbálom lecibálni aztán akkor egymásnak kéne sídelni vagy valami mert mire 90GB-ot visszatöltök kirúgnak
  • Quantumleap
    #4832
    Majd fog. Próbálkozz.
  • Micsu
    #4831
    X-Files-Season7-HQ-DVDRIP-720x400

    ehhez kéne felirat, a feliratok.hu nemműxik , valaki szánjon mármeg :)
  • levi121212
    #4830
    Valami olyasmi
  • Quantumleap
    #4829
    Ennek az oldalnak az a lényege, hogy mi lett volna, ha a 7.évad utolsó epizódjában nem viszik el Muldert az ufók?
  • levi121212
    #4828
    A sajátunkból ;)
  • Fenrir
    #4827
    Melyik évadból?
  • levi121212
    #4826
    Még 3 hét a téli szünetig, aztán jönnek az új epizódok: http://xalternativak.extra.hu

  • Quantumleap
    #4825
    Magyar felirat mindhez van. (Csak ha esetleg nem tudnád.)
  • Fenrir
    #4820
    Nekem mind a 9 :)
  • daxan
    #4819
    Végre megvan néhány évad: 1,2,3,4,5,6
  • Quantumleap
    #4811
    Ha valakit érdekel, a "falatkapu" torrentoldalra az ünnepek alatt (utoljára!) meghívásmentes a regisztráció. Innen tölthetőek szinkronosan a sorozat epizódjai.
  • Phery
    #4810
    Sziasztok!
    Meg szeretném csinálni az x-aktákat dvd minőségben, ha már nálunk nem adták ki ezért kérem a ti segítségeteket! Olyan embert keresek akinek megvan az eredeti dvd kiadás, ebből csinálnék magyar változatot lehetőleg tömörítés nélkül! (kb 2-3 rész fér rá így egy dvdre).
    Erre az e-mailcímre írjatok: [email protected]
  • levi121212
    #4809
    Létrehoztuk saját fanfictionunkat, amiről már beszéltünk: elérhetők itt:
    http://xalternativak.extra.hu
  • Denisse91
    #4808
    De melyik torrent oldalról?
  • Fenrir
    #4807
    Torrent, DC...
  • Denisse91
    #4806
    Valaki nemtudja hogy hol lehet részeket magyarul vagy magyar felírattal letölteni?