6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Phery
    #4903
    Náray Erika: Azt súgta a szél
    Scully énekel :)
  • Phery
    #4902
    Hónapok óta kezdik a forgatást... :)
  • janickgers89
    #4901
    mindkettő jó, de azért eygszerre egy is elég sztem! valaki tud valamit a mozifilm 2-ről?
  • Swen
    #4900
    Nyílván azon múlik, melyiket hallotad előszőr utánna nehéz megszokni a másikat, nekem nem megy:) (Györgyi Anna pedig nagy kedvencem)
  • levi121212
    #4899
    http://xaa.hu
  • janickgers89
    #4898
    sztem mindenhogy jó az X :)
  • CsepeLee fiú #4897
    Nekem pont Györgyi Annával tetszett jobban.
    Először az 5-6. évadot láttam, és mikor a 7.-re jött Náray, hát nem tetszett a dolog. Azóta láttam az egész sorozatot a Viasat-on (szerencsére ladták teljesen idővel), de így is Györgyi Anna tetszik jobban.
  • Swen
    #4896
    Tényleg! Bele se mertem hallgatni a többibe:) Csak az 5-6. évad nem Nárays. Mindenesetre köszi, akkor azt a két évadot megszerzem angolul...
  • janickgers89
    #4895
    szerintem skacok nem valószinű hogy kiadják! :( túl görények ahoz! Swen! Szerintem csak abban a szinkronban klétezik! De ha jól emlékszem a 7-8. évadtól már újra nárai a hangja szkálinak! Csak reménykedhetünk a dvd-kben! Addigis érjük be azzal amink van! :)
  • Swen
    #4894
    Üdv

    lenne egy gyors kérdésem régi motoros x-akták rajongókhoz...

    Szinkronosan néztem a sorozatot...eddig, de ugye az 5. évadtól már nem Nárai Erika Scully hangja...
    Ez új szinkron lett? azaz van valahol egy Nárai-s verzió is, vagy nem létezik és ne is kutassam, csak azért mert ha nincs ilyen akkor inkább megszerzem angolul...

    Előre is köszi...
  • scully1
    #4893
    Szeretnénk ha meg jelenne. Ezért ha tudtok irjatok alá minnél többen.Hátha segit.A cim alább.kösz
  • Phery
    #4892
    Szerintem csak hitegetés ami azért van mert nemsokára kezdik forgatni az új mozifilmet, és annak egy kis reklám tehát megint behozzák a köztudatba, megint elindul az x-akták mánia... ez mondjuk azért jó, hogy talán valamelyik adó elkezdi majd megint adni, és akkor fel lehet venni a szinkronokat :)
  • hunter03
    #4891
    A sorozatjunkie meg azt írja hogy max.jövőre? áhhh.....nem lesz abból se semmi...
  • hunter03
    #4890
    Sziasztok!

    Az X-akták sorozat DVD-ről nincs valakinek valamilyen infója?Most akkor ki fog jönni vagy nem?Vagy ez a megjelenés csak olyan hitegetés volt mint pl.amikor a Cigarettás férfi hitegette Skinnert? :)))
  • janickgers89
    #4889
    hát.. ha rajongó vagy beéred egyenlőre azzal ami van ;) én szeretem az x filest meg is szereztem, sztem jó! ez a legjobb az országban :D mivel dvdn még mindig nem adták ki :D
  • scully1
    #4888
    Honnan tudnám meg szerezni?
    Csak azért látom ilyen szörnyen mert amit nekem hoztak azon a szinkron helyenként elcsuszott volt és igy szinte nézhetettlen.Amit pedig a net-ről töltöttem azt nem tudtam dvd lejátszon nézhetővé alakitani.(mondjuk erre én nem jöttem rá hogy hogy lehet).
  • janickgers89
    #4887
    szerintem ha igazán kell szinkronosban olyanban tudod megszerezni mint nekem van! annál jobban akkor ha kiadnák dvd-n majd a 35. században! de szerintem ez nem annyira szörnyű mint amennyire lefested! én nagy rajongó vagyok és nagyon örülök hogy ez legalább van! :D
  • scully1
    #4886
    Miért nem?Már anny gagyit adtak ki,pont a jót nem adják ki.
    Nem vagyok számitogép zseni akkor ezt hogy tudom megoldani?
    Mert tényleg nagyon érdekel. már minden honnan probáltam meg szerezni de képtelenség ami fent van a neten az borzasztó rossz.Az eredetit kivéve.
  • Phery
    #4885
    Nem akarlak elkeseríteni, de valószínű, hogy sosem fog megjelenni... van külföldi kiadás arra rá lehet tenni a szinkront és a feliratot. Ráadásul jobb is mert legalább azok normális kiadások extrákkal meg minden.
  • Phery
    #4884
    Remek ötlet feltétlen szólj ha találsz valamit :D Érdekes lenne bejárni a helyszíneket :D
  • scully1
    #4883
    Sziasztok
    Indult egy peticio,hogy az x akták dvd sorozat jelenjen meg magyar országon.Arra szeretnék megkérni mindenkit hogy irjatok alá.Lehet igy végre megértik hogy igény van rá.www.peticio.hu jelenjen meg az x akták.....nagyon köszönöm egy nagy rajongo
  • ZilogR
    #4882
    ;) 1X79 :P

    Más: Arra gondoltam, megkeresem a szabadban forgatott jelenetek helyszíneit a Google Earth-el - a Pilot-ot elkezdem szétcincálni, bár elég sok háttérinfo kell, mivel Chris Carter tényleg tartotta magát ahhoz, h a "filmben szereplő személyek és helyszínek a fantázia szüleményei". De azért valahol csak le kellett forgatni...! Ha lesz vmi, jelentkezem! ;) Esetleg be is segíthet vki! Egyszer még el is utazhatsz oda, ahol Mulder és Scully befordul az oregon-i Bellefleur felé menő útra! ;)
  • Phery
    #4881
    Azért 1X79 mert előtte már forgattak egy sorozatot aminek az a címek, hogy Rejtett X-akták, és ez tulajdonképpen annak az utolsó, 79. része :D
    am valami olyasmit hallottam, hogy így jelölik azt, hogy ez a pilot epizód.
  • janickgers89
    #4880
    az x lehet 8 is szal 1879 xD
  • Fenrir
    #4879
    Mert 1979-ben forgatták :D
  • ZilogR
    #4878
    az első rész, a sebhelyek miért 1x79??
  • janickgers89
    #4877
    Nemtudom nekem megvan az egész, bár tényleg nem ropogós gyári de szerintem jóóó! Felraktam a gépre néhány codec-packot ment ahogy mennie kell!
  • Phery
    #4876
    Bocsi, úgy értettem a régi mtv- s szinkront, hogy akkori videofelvételről származik amit akkor vettek fel amikor az mtv ben adták a sorozatot, nem most amikor a viasat újból leadta :)
  • Quantumleap
    #4875
    A viasat csak a 4.évadot szinkronizálta újra. Vagy tévedek?
  • Phery
    #4874
    Hát szerintem a legtöbb embernek csak úgy van meg, hogy vagy angol vagy magyar hanggal, mivel így került csak fel az internetre, azon kívül az 1-4. évadon a régi mtv- s szinkron van és a 3.-4. évadban több rész hangja nagyon rossz, élvezhetetlen, túlvezérelt.
  • janickgers89
    #4873
    hell nekem megvan! írjatok privit ha érdekel valakit! :)
  • janickgers89
    #4872
    Hello arcok! Bocsi mindenkinek aki érdekelt az X-filesban! Elfelejtettem hogy regeltem ide :D de mostmár ittvagyok!
  • ZilogR
    #4871
    jah:



    talán őt keresed...
  • ZilogR
    #4870
    (...én írtam neki privátot, de nem válaszolt, pedig nem ingyért akartam a fullos 9 évadot + a mozifilmet

    szóval, ha valaki akar egy kis pénzt keresni, ugyan keressen meg... ami érdekel: eredeti angol hang+magyar felirat ÉS(!!!) Náray-Rékasi Viasatos szinkron..., hátha nem mindenki van teli, mint a pesti busz (ahogy mondani szokás... :P ) )
  • Jrex
    #4869
    sziasztok.itt írta valaki h, megvan neki dvd-n valami évad,engem érdekelne de már nem találom ki volt az.
  • kovi04
    #4868
    szeptemberben jön a folytatás
  • ZilogR
    #4867
    a XAA meddig szünetel pontosan? jómultkorában be akartam nézni és under construction fogadott :(((
  • janickgers89
    #4866
    De barom vagyok! A címem: [email protected]!!!! Ja és a cucc full szinkronos!
  • janickgers89
    #4865
    Hello bello mindenki!
    Rendelkezem eme kiváló sorozattal dvd-n. Ha érdekel valakit írjon a címemre és megegyezünk! Tutijó divx-es formátumban! na írjatok ha érdekel! Sziasztok
  • piros mogyi
    #4864
    Sziasztok!
    Keresem az 6. évad 12. részét. Fontos lenne, mert az ufós-összeesküvős szál egy darabja. Anélkül homákyban marad az igazság egy darabja.
    Minden megoldás érdekel.