6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • hunter03
    #4943
    Tegnap este belepillantottam egy filmbe az MTV2-n, Nicolas Lea volt benne és épp egy embert tett el láb alól :))) húh de meglepő volt :))
  • tomcat1
    #4942
    0
  • CsepeLee fiú #4941
    Ha jól láttam a TV6-nak a Viasat-os promójában, akkor az X-akták a TV6-on lesz újra.
    De nem vagyok biztos, csak nagyon olyan volt néhány jelenet, mintha az X-akták lenne. Gillian-t is láttam. És volt valaki, akinek a szeméből kirepültek valamik.
  • Phery
    #4940
    Boldog új évet kívánok mindenkinek! Bocsi, hogy ilyen későn, sajna nem volt jó a gépem :( ZR ez a dal nagyon komoly :D
  • ZilogR
    #4939
    Talán ez jobban fog tetszeni - jó hangulat egy kis X-veszteri bulihoz :P


    The Scully Song
    The Garrens Comedy Troupe:
    "The Scully Song"
    by Eric D. Snider

    Originally performed by The Garrens Comedy Troupe on SINGER/PIANIST: Eric D. Snider

    There's a woman, I'm in love with her, it seems.
    A red-headed beauty who inhabits all my dreams.
    She is the object of my infatuation.
    She works for the Federal Bureau of Investigation.

    Oh my Scully, Agent Scully, when will you be mine?
    You're cold and analytical and that's just fine.
    I love my Scully, and I guess it's time I told her.
    I'll be with her someday, even if it means I have to kill Mulder.

    She's seen spaceships, and little green men.
    Yet if you ask her, she'll say she doesn't believe in them.
    She always has to save Mulder when he screws up a maneuver.
    She's the prettiest FBI agent in skirts since J. Edgar Hoover.

    Oh my Scully, Agent Scully, you are my one true love.
    As beautiful as an alien, or an angel from above.
    When you yell, "Freeze! FBI!" it makes me shake and quiver.
    You've conquered monsters and beasts that are covered with goo and mucous, and who have abilities to change their skeletal structure and slide in through keyholes and kill you and then eat your liver.

    You've been stung by bees that gave you the plague.
    The aliens kidnapped you and harvested your eggs.
    The government gave you cancer, but gave you the antidote, too.
    The truth is out there -- and the truth is, I love you.

    Oh my Scully, Agent Scully, your monotone turns me on.
    You can do an autopsy while firing your gun.
    Your hair and makeup looks great, even while you're saving the world.
    Mulder gets killed at least once ev'ry year, and it's getting so old that we really don't care, but our Scully she's always alive and she's well, and I know that someday she'll be my Secret Agent Girl.




    A hozzátartozó video pedig:
    Scully dala
  • janickgers89
    #4938
    derosssz a kép BOLDOG ÚJÉVET MINDENKINEK!!!
  • Fenrir
    #4937
    Miért? Van valami furcsa a képen? :)
  • ZilogR
    #4936
    Minden kedves fórumozónak Boldog Új Évet Kívánok - egy naccerűen sikeredett sokat sejtető (összeesküvés rlz!!!!) alkotásommal :P :P

  • janickgers89
    #4935
    Ezt nézzétek meg:
    http://www.gamestar.hu/lezser/x-files-2-forgatasi-felvetelek.html
  • ZilogR
    #4934
    :) már értem a hangot, de majd privátban! :) ;)

    Nézzük csak: torrenten nem találtam, bár elég rég néztem. nekem 999Ft/GB pluszt kellene fizetnem minden GB túllépésnél és rohadt lassú a netem, bár meg tudnám oldani máshol a letöltést. Ki lehet számolni, h 80-90eFt-omba kerülne lecsurgatni a dvd-ket.

    azért elég jó a gépem, h ha találok egy audiot, azt a track-et alápakoljam - amúgy is azonnal átkonvertálom Nokia telóra, h bármikor meg tudjam nézni, ha elvonási tüneteim kezdenek kiütközni...

    tehát: AUDIÓ KERESTETIK!!!! :P
  • levi121212
    #4933
    Igen, ez igaz, kikerült a netre mint már annyi más is, kész epizódok sorik esetében, stb, lehet nem valós, de éppenséggel lehet az is hosz nem sokat árul el :)
  • Phery
    #4932
    Ilyen jelenet ami ebben az állítólagos scriptben van, minden részben előfordul.
  • Phery
    #4931
    Ez durva, köszi. Azért azt megkérdezném, hogy ez honnan van ? ki tette ki ? ezt lehet tudni ? mert így annyira semmitmondó, bárki írhatta ezt a pár sort. Lehet, hogy kamu.
  • levi121212
    #4930
    Van egy fél oldal a 2. mozi scriptjéből, oldalamon kinnt van az is, meg még pár hír a mozival kapcsolatban:

    http://x-files2.blog.hu/2007/11/11/nathan_winlock_oldala

    http://x-files2.blog.hu

  • janickgers89
    #4929
    persze, gondolom jobb. de véleményem szerint nem fogják kiadni dvd-n. "lefutott" sorozat. meg tényleg másolnák, így veszteséges lenne. de nemtudom mit vagytok úgy oda. a "janickgers" verziója se szar annyira hogy ne legyen jó. én szerintem tűrhető a minőség, egyedül a hang az ami rontja az élvezetet, de amúgy a minőség jó. szerintem legalábbis!
  • Phery
    #4928
    Millennium már megjelent, és most ismét kiadták a mozifilmet szinkronnal, ugyhogy már kezdek reménykedni... kérdés, hogy normális kiadás lesz e vagy olyan gagyi amit nálunk (legalábbis a sorozatok esetében megszokhattuk extrák nélkül, gyenge minőségben (pl.: Dr. House, Hősök, Lost, Született feleségek...) am én mint mondtam már megcsináltam magmnak az első évadot, eredeti r2 es dvdről, a magyar szinkron jobb rajta mint ami jacknigers verzióján van, de nyilván azért a gyári jobb lenne...
  • janickgers89
    #4927
    hát, ZR-nek volt egy jó magyarázata erre! tuti hogy nem fogják kiadni csak úgy magyarul meg minden... sajna :(
  • Swen
    #4926
    asszem jövőre megjelenik itthon sorban, érdemes megvárni
  • kmaate
    #4925
    Sziasztok.
    anyagáron odaadnám valakinek az x-akták összes részét divx avi-ba, ha kell (vagy mondjuk 20 Verbatim dvd-ért). Ellenben egy olyan kiadás, ami dvd menűs, dvd minőségű kép, magyar hang, angol hang, magyar felírat, extrák, akár házi készítésű is érdekelne!

    Kösz!

    Maate
  • levi121212
    #4924
    FOX szerint is, Duchovny szerint is ott lesznek, mellesleg IMDB aktualizálhatna, 2009-re írják :D
  • Tuvok #4923
    Úgylegyen mert az jó .
  • Fenrir
    #4922
    IMDB szerint pedig benne lesznek mind a ketten.
  • Tuvok #4921
    Ezt én is hallottam / olvastam már .
    Meg azt is, hogy sem Duchovny, sem Anderson nem fognak benne szerepelni . Remélem nem igaz ...
  • levi121212
    #4920
    A 20th century fox hivatalosan bejelentette hogy lesz 2. mozifilm. Dec. 10-én kezdik el forgatni. Júli 25.-én lesz a moztikban. Ez nem kacsa.

    Összegyűjtöm a legújabb infókat és lefordítottam magyarra a lényeget meg majd így is fogok tenni, akit érdekel itt van a cím: http://x-files2.blog.hu
  • Phery
    #4919
    Elkészültem a saját dvd kiadásommal, egyenlőre csak az első évad van meg de kellene egy kis segítség az extrák fordításához!
  • Phery
    #4918
    Ez engem is szíven ütött :D
    de mondjuk nem Stohl András miatt érdekel...
  • janickgers89
    #4917
    nekem megvan! szinkroinos meg minden.. de nem gyári dobozos. ha érdekel akkor..
  • w77d
    #4916
    sziasztok! itthon lehet kapni a sorozatot magyarul? ha igen akkor hol tudnám megvásárolni?
  • Tuvok #4915
    :DD
  • ZilogR
    #4914

    Van egy olyan petíció, ami egy '80-as évekbeli HP zsebszámológép újragyártását tűzte ki célnak, szerintem abból és ebből sem lesz semmi... Nem vagyok pesszimista, de mit mond az InterCom?! Ja, kiadjuk, évadonként dupla DVD, 19590Ft/évad, meg akarja venni 800-900 ember, de ennek a 3/4-e úgyis a haverjától másolja majd egy idő után... Na, ez nekünk nem buli...!

    Azért érdekel a dolog!

    Nekem van olyan zsebszámolóm, 8990Ft-ért vettem. Ebay-on, ha ügyes vagyok, akár 200-400 angol fontért is el tudnám passzolni, akkora rá a kereslet. Ennek ellenére nemigen fog a HP pozitivan dönteni!
  • fox65
    #4913
    szia TUVOK!LEGALÁBB 100-150 aláírás kellene...jelenleg 4 van!!!
  • Tuvok #4912
    Hány aláírás kell ahhoz, hogy komolyan vegyenek ?
  • fox65
    #4911
    gyerekek! a peticio hu-n szavaztatok az x akták megjelentetéséért? ha nem tegyétek meg! köszi ha elég szavazat összegyűlne, megkeresem a sz...házi INTERCOMOT! SEGÍTSETEK!
  • Quantumleap
    #4910
    Nyilván utóbbi.
  • Swen
    #4909
    Értem, de mi értesz sorba nézés alatt? Ahogy le lett adva Amerikában vagy a sorozat kódok alapján (pl. 5x01, 5x02, stb...)
  • Istencsászár
    #4908
    Igy van, bár az utolsó évad igencsak egymásra épül sőt, mivel ott inkább a főszél lezárása vagyis olyasmi:), történik így aki nem sorba nézi sok dologról lemarad. Az való igaz h a legtöbb évad inkább csak jelenségek kutatásáról szolnak, pár olyan résszel megtüzdelve ami a főszálat viszi.
  • Fenrir
    #4907
    Nem nagyon kapcsolódnak egymáshoz a részek, van egy fő szál amire vannak utalások és kitérések, de a legtöbb rész önálló.
  • Swen
    #4906
    Üdv

    lenne még egy kérdésem,
    Milyen sorrendben érdemes nézni az epizódokat az évadokon belül?

    Mert ugyebár a forgatási kódok sorrendje, nem mindig egyezik azzal, ahogy annó TV-ben bemutatták őket (Original Air Date). DVD-re is a bemutatási sorrendben lettek feltéve az epizódok ha jól tudom, nem pedig a forgatási kód alapján...

    Szóval: Forgatási kód sorrend, vagy eredeti TV-s premier sorrend?

    Van ennek egyáltalán nagy jelentősége, hisz gondolom nem véletlenül van így. Tud erről valaki valamit??
  • Fenrir
    #4905
    Amúgy érdekes, hogy sokszor a színészek és a szinkronszínészek eléggé hasonlítanak egymásra. Pl Bud Spencer - Bujtor István.

    Náray Erika

  • Fenrir
    #4904
    "Duett Stohl Andrással"

    Inkább nem, kösz :D