6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Broafka
    #5023
    Mulder Scullynak:
    "Tudod, sose gondoltam volna, hogy egyszer ezt fogom neked mondani, de... büdös vagy!" :D

    miután felrobbant egy labor és rájuk hullott a szar! :D

    ez egy vicces rész volt.
    Esküszöm ez a sorozat mindig meglep, rengeteg részt láttam már (köztük ezt is) de még mindig van olyan rész amit még nem láttam (mint a rém rendesek)
    valszeg a sok évad miatt
  • Just B
    #5022
    thx
  • macselek #5021
    Én is csak a napokban kezdtem el nézni:) Láttam már részleteket belőle régebben, de most kezdtem el. Perpill kedvenc sorozatom, nagyon tetszik az egész.
  • Bokafix2
    #5020
    http://sorozatok.divxlive.hu

    Regelni kell hogy nézhesd. Ja meg letölteni a web playert. De azt le lehet az oldalról is.
  • Just B
    #5019
    Dobnál erről az oldalról 1 linket? köszi
  • Bokafix2
    #5018
    Mind a 9 évad fenn van szinkronban dvd minőségben az online filmek oldalán. Le sem kell töltened, online lehet nézni.
  • Broafka
    #5017
    pedig az is jó film szerintem :)

    bár azt mondják a fekete fehéres jobb, de azt nem tom letölteni.

    Mindenesetre a kérdés adott amúgy! :D szóval Matyee kérdése :)
  • ZilogR
    #5016
    úúúristen, van, aki most KEZDI nézni...?! hát ennek kötelezőnek kéne lennie középsuliban a Legyek ura helyett!

    ;)
  • Matyee021
    #5015
    Hello mindenki!

    Mostanába kezdtem nézni az X aktákat és naon teccik. nem tudtok oan oldalt ahonnan le tudnám tölteni az éveadokat? v ha Ti feltöltenétek vhova...naon megköszönném mind2t
  • hunter03
    #5014
    Múlt héten láttam először az első mozifilmet, és amikor felrobbant a film elején az a nagy épület, én azt hittem, Michaud majd sértetlenül sétál ki a romok alól, ugyanis azt hittem szuperkatona :)
    A 9.évadban a Ne bízz senkiben c. részben ő valóban szuperkatonát játszik :)
  • hunter03
    #5013
    :)
  • Count Adyn
    #5012
    CGB mindenhol ott vanxD
  • DecenS
    #5011
    hello!
    két dolog érdekelne..

    az egyik, hogy ki lenne olyan jófej, aki odaadná nekem valamilyen formában a teljes 4. évadot? :) [lehetőleg azt, amelyikben a 13. rész =/= a 17. résszel. merthogy a b.....men-re úgy lett feltöltve, hogy a 13. rész kimaradt és helyette kétszer szerepel a 17.]

    a másik, hogy a 7. évad csak a tv-rip verzióban érhető el magyarul? vagy van belőle jobb minőségű is? ez utóbbi esetben ezt is szívesen magamévá tenném :)

    a bizniszt lebonyolítására sokféle módon nyitott vagyok (dvd+posta, dvd+személyes átv. [bp]... esetleg személyes találka, mobil vinyóra kiírni.. stb)

    no? tud valaki segíteni? :)
  • Tuvok #5010
    rtl klub, 21:15
  • ZilogR
    #5009
    szerdán valamelyik csatornán az első mozifilm!
  • Broafka
    #5008
    hali, nem tudjátok honnan szerezhetném meg a sorozatot?
  • Phery
    #5007
    jó lett ez, a végén a stáblista alatt még ne menjetek ki a moziból, van még utána egy kis meglepetés jelenet :)
  • ZilogR
    #5006
    aki látta írjon pár bátorító szót, mert mindenhol NAGYON lehúzzák!
    (most du 4:20 az USA-ban, ott biztos van néhány ember, aki kamerával jár mozizni ;) - holnap meg úgyis meló :P )
  • hunter03
    #5005
    Én is így vagyok ezzel :)
  • celza8807
    #5004
    Én már láttam! Meglepetések sora vár rátok :)
    Tetszett a film, és biztos vagyok benne, hogy lesz folytatása.
  • Serpa
    #5003
    jaa, ő a bagós.
  • Serpa
    #5002
    cgb?
  • Micsu
    #5001
    én szememben az x akták cgb spender nélükül nem az igazi :S
  • Tuvok #5000
    5k
  • Tuvok #4999
    Fókuszban is volt
    Elsőre úgy tűnik hozni fogja az elvárt színvonalat
  • ZilogR
    #4998
    most láttam a TV2-n az előzetest!
  • COOLancs
    #4997
    Az igazság odaát van...
  • Garrett27
    #4996
    hiába írják ezt a dátumot, nálunk a mozik programjain nem szerepel...
  • Phery
    #4995
    Ma éjjel a földönkívül című rész ment, tök jó, ez a rész még úgysem volt...
  • Phery
    #4994
    Port.hun is azon a napon mikor először adták 21:30kor 00:30 volt kiírva...
    csak a cooltv.hu a megbízható nagyjából...
  • Quantumleap
    #4993
    A most érkezett tévéújságban még az éjfél utáni kezdés van beírva minden napra. Gondolom, még az időpontvariálás előtt kinyomták.
  • Rykov
    #4992
    Jajj, anyám, én szerintem inkább letöltöm valahonnét, mert ezek a műsoridők és bizonytalanságok az őrületbe kergetnek. :D
  • CsepeLee fiú #4991
    Tehát az epizódot jól írták, de az epizódcímet már nem. Én pedig hirtelen csak az epizódcímre figyeltem.
  • CsepeLee fiú #4990
    Az volt kiírva, hogy "18. rész: Alakok". :D Holott A csodatévő a 18. részt, és azt adták le. ^^
  • Phery
    #4989
    Most akkor mégsem ismétlések mennek a rákövetkező nap éjjel ? :D
  • Phery
    #4988
    Hogyhogy nem az volt? Az 1x18 as csodatévő rész volt kiírva, és a tegnap (ma) északai ismétlésben az is volt.. :S Melyik rész ment akkor helyette? :S
  • CsepeLee fiú #4987
    Asszem, hogy múlt héten még volt a Millenium, de most folyik a kavarás. Mondanám, hogy érdemes figyelni a cooltv.hu-t, de ott sem a teljes igazság van írva, mert tegnap az X-aktákból nem az a rész volt, amit voltak szívesek kiírni. Az igazság ezesetben is odaát van. :D
  • Phery
    #4986
    Levette a cooltv a műsoráról a millenniumot, egyébként megjelent nálunk dvdn és a netről is letölthető jó minőségben, bár engem annyira nem érdekel... :S az első részt láttam belőle, aztán többet nem is néztem, nem fogott meg :(
  • Rykov
    #4985
    TV újság szerint a Millennium is megy elvileg a Cool-on, (a sorozat+-on is, de azt nem fogjuk) de eddig csak az X-aktákat láttam a csatornán.
  • CsepeLee fiú #4984
    Csak egy kicsit kéne visszaolvasni. A Cool-on és a Sorozat+-on is látható.