6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Broafka
    #5063
    ugye! :D
    hát az mindent visz az a hang! :D
  • hunter03
    #5062
    Igen, később rájöttem :)

    Én most a 6.évadot nézem egyébként, vannak benne nagyon jó részek. Az Álomvilág-os részek, azok nagyon brutálisak!
  • sz4bolcs
    #5061
    ÁÁÁÁ milyen párbeszédek:

    Mulder: -Repült már UFOval?
    ...erre ránéz a hapi: -Utána már nem érdekli a szex..

    :D
  • sz4bolcs
    #5060
    "Nincs joguk titokban tartani! Roswell!! Roswell!!!!!!!!!!!" :D:D:D:D:
  • sz4bolcs
    #5059
    ááá, milyen hangja van Muldernek, mikor meglátja az idegent. :D:D::DD

  • sz4bolcs
    #5058
    végülis melyik évad melyik része, amin most nevettek? 3x20?

    tényleg. Kinek melyik ak edvenc része?
  • Broafka
    #5057
    persze hogy baromság volt, de komolyan mondom, az a hang ami kijött akkor Mulder-ből, hát az kész! :D

    hunter03: ez a 3. évadban volt! :)
  • macselek #5056
    nekem még mindig rossz:(
  • Bokafix2
    #5055
    Na, már elérhető... Valami domain név hiba volt, de megoldották.
  • macselek #5054
    Most nekem is:S Remélem csak karbantartás...:S
  • ldavid
    #5053
    magas kajla
    szerintem az a rész egy nagy baromság - Lord Kinbote, meg a föld belseje..
  • Bokafix2
    #5052
    Te be tudsz lépni a divxlive-ra? Mert nekem totál elérhetetlen az oldal.
  • hunter03
    #5051
    Kissé meglepődtem, hogy ezen a részen annyit nevettél, de utána jöttem rá, hogy van egy másik Látogatók c. rész is :)
    Nekem az az egyik kedvenc részem (a 2.évadból).
  • Count Adyn
    #5050
    A másik ilyen rész a Rossz vér című:D
  • Broafka
    #5049
    istenem, rég röhögtem ennyit egy X-akták részen! :D

    Ez a "látogatók" című rész hát ez jól esett így estére!

    ha valakinek megvan, vagy megnézheti tegye meg! Legjobb mikor az UFÓ hullát talált gyerek leírja Muldert, és az első megszólalását :D

    azt nem lehet leírni, azt hallani kell! :D
  • sz4bolcs
    #5048
    thxthxthxthx örök hálám.
  • macselek #5047
    Mulder hasonmása a 4. évad 20. részében van, ha minden igaz.
  • sz4bolcs
    #5046
    Beáldozza magát :D
  • Broafka
    #5045
    mostanában nézegetem az X-aktákat a cool-on

    hogy ez a Skinner mekkora egy lúzer! :D
    Lelövik, megverik... pedig birom a skinnert, de, olyan jókat röhögök rajta! :D
  • macselek #5044
    #5020
  • Strabi
    #5043
    Örülnék neki ha valamilyen módon meg tudnád osztani a részeket.
    Főleg az utolsó 2 évad kellene.
  • sz4bolcs
    #5042
    eddig nem válaszoltak rá. :(
  • Synchronous
    #5041
    Reméltem, hogy tegnap óta megtudtad.
    Igazából elnézést kell kérnem, mert csak addig olvastam a hsz-edet, hogy "...Mulder hasonmása" és már írtam is, mivel én is tudni akarom melyik az a rész.
  • sz4bolcs
    #5040
    Igen, ha nem voltam elég érthető -én is ezt szerettem volna kérdezni az itt jelenlevőktől. :))
  • Challanger
    #5039
    Én sajnos nem tudok közvetlenül segíteni, mert még nem kezdtem el a sorozatot (kb. 10 éve láttam jópár részt), de ha van egy kis időd, akkor ITT az összes rész rövid ismertetőjét átolvashatod. Abből biztos kiderül.
  • Synchronous
    #5038
    Az melyik rész amelyikben Mulder hasonmása van? Illetve melyik évadban van?
  • sz4bolcs
    #5037
    hahó "Az X-aktákat újra megnyitották. Tanácsot kérek." :-))
  • Broafka
    #5036
    hű de betegül hangzanak!
    Én az összes részre vadászom
  • sz4bolcs
    #5035
    lol hülye vagyok, nem tudom, hogy nyitottam meg a fórumot, hogy az utolsó bejegyzés 2006. novemberi volt :D
  • sz4bolcs
    #5034
    Sajnálattal látom, hogy kihalt a fórum, az utolsó bejegyzés lassan 3 éve történt.

    Van pár rész, amire vadászok, az egyik, amiben Mulder hasonmása szerepel, a másik, amikor Mulder a három haverjával egy kaszinóban nyomoznak, a harmadik rész pedig amikor egy dzsini teljesíti Mulder összes kívánságát.

    valaki tudja, melyek ezek a részek? (évad / rész)
  • High end PC #5033
    Sok év után újra X-Akták fan lettem, elfelejtettem a sorozatot, de újra felfedeztem, miután találtam vkit, akinek kivétel nélkül az összes rész és mozifilm megvolt szinkronosan, DVD-Rip minőségben. Eszméletlen egy sorozat, leginkább a földönkívüliekről szóló részeket szeretem, nagyon jó forgatókönyves részek ezek, mert sokszor a való éleltben történt eseményeket, vagy legendákat dolgozták fel bennük. De vannak tök gagyi részek is azért, de késő esténként mindig lenyomok 2-3 részt mostanság :D
    Remélem jön a 3. mozifilm egy jó kis ufós történettel, és Mulder - Scully duóval, jó forgatókönyvvel.
  • Broafka
    #5032
    hát jobb később mint soha, mindenesetre, addigra már haverom megszerzi a kolesz szerverről az egész sorozatot :P
  • Bokafix2
    #5031
    Valamilyen oknál fogva törölni kellett mindent valami tárhely gond miatt, de a főoldalon kiírták, hogy néhány napon belül visszakerülnek a részek.
  • macselek #5030
    Akkor azért ír ki mindenhol 404-et mert le lett törölve?
  • Bokafix2
    #5029
    Vissza fogják tölteni.
  • Broafka
    #5028
    nah regeltem én is, meg minden hülyeséget, meg is találtam a sorozatot, épp csak egyik videó sem érhető el! (legalábbis az első évadból nem...)
  • hunter03
    #5027
    Illetve a videók mappán belül még van egy DivX Movies és egy temp. downloaded files mappa, na ebben lesz benne, legalábbis nekem ide rakta.
  • hunter03
    #5026
    Valóban, a documents and settings-en belül a saját felh. névben van egy dokumentumok mappa, ebben pedig a videók, nekem ide rakta bele a neten megnézett X-akták részt.
  • Tuvok #5025
    divx-ben van egy olyan funkció, hogy nézés közben tölti is lefelé
    valami cache vagy ilyesmi
  • Matyee021
    #5024
    Zigor:

    lehet h neked furcsa de eddig eszembe se jutott h elkezdjem nézni...sztem ez még nem bűn.

    Bokafix2:

    erről már halottam de nekem elsősorban az lenne a lényeg h le tuggyam szedni.