6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Desiderata #5543
    kijött új X-akták képregény, akinek van kedve fordíthat pár epizódot
  • 4rc28
    #5542
    Mi ez a hülyeség itt emberek? Ki találta azt ki, hogy a többi x-akták évadot nem adják ki dvd-n??
    Közlöm veletek, hogy a kiadó raktárában már ott tornyosulnak az x-akták 3, 4 évadok is, csomagolva!!! Biztosan jönni fognak!! Türelem!
  • ZilogR
    #5541
    Huhh, a tanúvallomása tényleg ütősen indul... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5540
    Felbukkan:

    Spoiler veszély, aki nem látta a sorozatot NE OLVASSA el!

    1. 5x20 - [The End] - Vége
    2. 6x01 - [The Beginning] - A kezdet
    3. 8x01 - [Within] - Ellopott lelkek I - Dogget felbukkanása, és nyomozása Mulder "halálával" kapcsolatban.
    4. 8x02 - [Without] - Ellopott lelkek II - Amikor az Idegen vadász Muldernek adja ki magát.
    5. 9x19 - 9x20 - [The Truth Parts 1 & 2] - Az igazság - A tanúvallomását nézd meg! [Ugye, hiteltelenné teszik, de a belépésére koncentrálj!]


  • sz4bolcs
    #5539
    "Gibson újra felbukkanásakor - záró akkord - elhangzottak is velősek."

    -Melyik epizódban bukkan föl újra? (Amúgy emlékszem ilyen részletekre, hogy az agyában turkálnak, meg ilyesmi)
  • IMYke2.0.0.0
    #5538
    Így van - főképp annak fényében, hogy az utolsó pillanatig nem vallották volna be egymásnak, hogy mit is éreznek igazán... eltekintve a több mint egyértelmű jelektől a 9 évad alatt :)
  • sz4bolcs
    #5537
    Amit bevágtam az annyira..... romantikus.
  • IMYke2.0.0.0
    #5536
    A kiskölyök (a zsenikém) olyan potenciális szereplő volt, akivel egy mai sorozatban tucat részt próbáltak volna elvinni - szerencsére, még időben megtalálták az egyensúlyt, akkoriban.

    Gibson újra felbukkanásakor - záró akkord - elhangzottak is velősek.
  • sz4bolcs
    #5535
    Gibson Praise Muldernek: -Tudom, mire gondol. Tudom, hogy most az egyik lányra gondol. ...és az egyik magára gondol.
    -Melyik?
    -Nem akarja, hogy megmondjam.

    Scully, és Gibson:
    -Szeretnék kérdezni valamit: Hogy csinálod?
    -Hallom, amit gondol. Mint a rádiót. És néha sok rádiót hallok, és ki akarom kapcsolni, hogy tévézhessek.
    -Ezért szeretsz sakkozni? Mert akkor csak egy gondolatot hallasz?
    -Igen, de nem mindig csak ezért szeretem.
    -Miért szereted még?
    -Mert sakkozás közben nem beszélnek. Nincs az, hogy az emberek mást mondanak, mint amire gondolnak.
    -Ilyenek az emberek? :/
    -Amiatt aggódnak, hogy mások mit gondolnak. Pedig aki miatt aggódnak, az szintén emiatt aggódik. Nevetséges...
    -Miért?
    -Mindenfélét kitalálnak, de az már nem igazi. Van, aki jó akar lenni, de van, akit az egész nem érdekel. Mint maga.
    -Engem mi nem érdekel?
    -Az, hogy mások mit gondolnak. ...kivéve őt.
  • IMYke2.0.0.0
    #5534
    Postával együtt kábé 23500 Ft.
    Oszt-szoroz az ember és ráébred, hogy bár a fenomenális magyar szinkron híjátusa fájó, de az ár/érték arány, az extrák, és a csomagolás bőven meggondolandóvá tudja tenni a vásárlást - főképp, így ajándékozási időszak közeledtével...
  • bertino
    #5533
    1 font posta ?

    ja, mert mar az arban benne van... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #5532
    Angliából rendelve - kb. 70 font + 0,99 pk. - 2010.11.26 árfolyamon (~331 Ft) ez 23500 Ft.
  • Phery
    #5531
    Ha így jobban belegondolok nem is baj, hogy nem adják ki, annyira nincs igazából értelme.. egy nagy fos a magyar kiadás :D
    Az igazság az, hogy már bánom, hogy megvettem.
    Az internetről letöltött verziók sokkal jobb minőségűek :D A felirat nem valódi fordítás, hanem csak a szinkront gépelték be..
    A menü is a lehető leg fapadosabb, teljesen érthetetlen módon 16:9 képarányú, míg maga a film 4:3.. szal ennek így marhára sok értelme van.. kapkodjuk a fejünket :)
    A lemezeken semmi extra tartalom nincs, a kiadványhoz a tokon kívül semmi nem jár!
    nekem megvan az angol kiadás, minden lemezen van extra és még külön egy extra lemez is, valamint egy kis füzetecske amiben fel van sorolva minden rész, készítési, és sugárzási időponttal.

    Jobb minőséget kaphat az amber ha az internete keres letöltési lehetőségeket..
    vannak helyek ahol normális menüvel, extrával letölthetők a dvdk.
  • antos1
    #5530
    Micsodaaa? Nem lesz több??? Akkor mi értelme volt kiadni az első kettőt? Épp most akartam megvenni,de akkor nem veszem meg :(
  • DecenS
    #5529
    naneeee...

    miért??
  • Phery
    #5528
    Sajnos az már nem jelenik meg.. :( két évadot kaptunk, ennyi.. :(
  • antos1
    #5527
    Azt nem tudja valaki,hogy a 3. évad mikor jelenik meg dvd-n?
  • stargatelost
    #5526
    Remélem ez nem számít reklámnak :)

    Szóval a nyári sorozat darálás közepette elkezdtem az X-Aktákat nézni. Erről kezdtem el írni egy egyszerű kis blogot:
    x-aktakdara.blog.hu
    Ha érdekel egy olyan ember véleménye az évadokról, aki eddig még nem látott X-akták részt (tudom-tudom...), akkor olvass bele :D
  • Phery
    #5525
    Sziasztok!

    Lenne egy pár eladó x-aktás cuccom:

    X-Akták - A mozifilm (eredeti dvd) (régebbi, feliratos kiadás, viszont animált menüvel és extrákkal!) 1000Ft
    X-Akták - A mozifilm (eredeti vhs) exkluzív kiadás 500Ft
    X-Akták - Tét a jövő! regény írta: Elizabeth Hand 500Ft
    X-Files Movie - Angol nyelvű (eredeti VHS) 500Ft
    Szeress, ha tudsz! F.sz.: Gillian Anderson (eredeti VHS) 500Ft
    Marhabunda - Gyilkos Hangyák F.sz.: Mitch Pileggi eredeti dvd magyar szinkronnal 500Ft
    X-Akták - Zérópont. Kevin J. Anderson regénye puhakötésű 500Ft

    érdeklődni itt lehet:
    [email protected]
  • IMYke2.0.0.0
    #5524
    9 évad, és eddig 2 nagy mozifilm.

    A VHS-n kiadott "filmek" a sorozatbeli dupla epizódok, illetve a tematikában összefüggők egymás mellé rakásával jöttek létre - egyik sem különbözik a sorozatbeli társától.
  • revi73
    #5523
    Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy, a sorozatnak csak 9 évada volt?
  • Leslie Striker
    #5522
    :)))
    Nem tudom, Te hogy vagy vele, de nekem kedvem támadt kiverni ... valakiből a szuszt. - mondja Mulder, miután jól megnézte hátulról (is) a miniruhás gyanúsítottat.
  • Broafka
    #5521
    hmm, akkor vezetsz, én holnap nézem meg az első évad utolsó részét... én is most kezdtem előről. Egyébként szerintem a "misztikus, nem ufókkal foglalkozó" részek sokkal jobbak. Pl egyik kedvencem, ma néztem meg: Leszáll az éj.

    De rengeteg jó rész van.
  • Valezius
    #5520
    Egy éve felmerült bennem, hogy végignézzem a sorozatot, akkor egy ilyen tanácsot kaptam hozzá.

    "ha nincs sok idod, akkor ajanlom az x-files mythology kiadast, amin csak a fo"szal epizodja talalhatoak meg. tudod, ufos, osszeeskuveses, cigarettas reszek. best :)"

    Én maradok a teljesnél, sikerült is idén elkezdeni, egy évadon túl is vagyok már.
    Szóval jó keresgélést, többet nem tudok segíteni.
  • Quantumleap
    #5519
    Na jó, de ez ad abszurdum, hogy beszerezted a teljes sorozatot, de mert mostanában nincs időd megnézni, ezért úgy döntöttél, hogy sose nézed meg. Vagy én értettem esetleg félre valamit?
  • berczely
    #5518
    Hát aki megteheti...

    Amúgy meg " időm és energiám" - nem kedv kérdése
  • Quantumleap
    #5517
    Semmi. Na, megyek, letöltöm a Lost és a Sopranos összes epizódját. De nem lesz kedvem megnézni, tehát valaki majd legyen szíves és mondja el mik történnek bennük!
  • berczely
    #5516
    Úristen és ezen most mi olyan nagy szám?
  • Quantumleap
    #5515
    Tehát beszerezted a részeket, de nem akarod megnézni őket, és inkább valaki mesélje el, hogy mi lesz a sorozatban? Vagy micsoda???
  • IMYke2.0.0.0
    #5514
    Nem véletlenül tettem idézőjelbe... :)
  • NeverwinterKING
    #5513
    de van egy rész ami fekete-fehér :D
  • IMYke2.0.0.0
    #5512
    Sokkal-sokkal jobban jársz, ha végig nézed a teljes sorozatot.
    Miért is?

    a, mert az UFO/konspirációs/múltbeli eseményeket feldolgozó, vázoló epizódok száma elenyésző az igazi "X-Aktás" történetek számához képest [beleértve az utolsó két évadbeli - átmeneti - szereplő kieséssel kialakuló helyzetet is]

    b, mert amikor az "UFO"-kkal foglalkozik a történetszál, akkor sincs egyértelmű konzekvencia... a nézőnek kell eldöntenie, mit hisz el belőle és mit nem

    c, mert a sorozat többi - ezek szerint, számodra azok "kitöltő" - epizódjai sokszor izgalmasabbak, mint az UFO-kergetés

    d, mert nincs "fekete és fehér" a sorozatban.
  • ZilogR
    #5511
    ...hát ez nem egy egyszerű kérdés...
  • DecenS
    #5510
    talán.
  • berczely
    #5509
    Na közben beszereztem a részeket, de nem nagyon lesz időm és energiám nézni őket szóval X-Akták téma nálam lezárva!
    Megkérnék valaki arra hogy röviden mondja el miről is szól az egész kiderül e az a bizonyos igazság és Mulder ügynök eléri e a célját?
  • berczely
    #5508
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    esetleg tud valaki valami gyors torrentet vagy ftp-t ahol fentvan az összes egyben?ilyen rapidshare meg megaupload nem érdekel!
  • berczely
    #5507
    Na felkeltetted az érdeklődésem!
    "A 9. évad második fele pedig a leleplezésről szól."

    Be kell szereznem az összes részt!
  • IMYke2.0.0.0
    #5506
    "Tudom hogy szinte majdnem mindegyik rész erről szól, de engem azok érdekelnek amiben tényleg UFO-t mutatnak vagy kis zöld emberkéket " = akkor nagyon kevés részt tudsz csak megnézni a sorozatból...
    Főképp a 7. és 8. évadban találsz ilyen epizódokat.
    A 9. évad második fele pedig a leleplezésről szól.
  • IMYke2.0.0.0
    #5505
    A rész, amikor "az a bizonyos izé bele tud olvadni a környezetbe és pirosan világít a szeme..." = A gumiember c. epizód. [01. évad 02. rész: Sqeeze eredeti címmel.]

  • sz4bolcs
    #5504
    bocs a szófosásért, késő van..