6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #1564
    vagyis 9 :D
  • Alien
    #1563
    10 perc múlva X-Files
  • skristof
    #1562
    sztem arra a indneki
    az klasszikus :)

    amikor még MTVn ment, féltem mint állat :P
  • akyyy
    #1561
    a gumiemberes részre én emléxem
  • akyyy
    #1560
    és persze lehet ezen héten vasárnap lesz vagy legalábbis akkor mikor elfelejtem megnézni
  • Alien
    #1559
    Hamarosan kiderül, nincs sok hátra az utolsó szezonból, pláne, ha megint kihagynak majd részeket
  • Tuvok #1558
    Nem fogjuk, kötött a műsoridő .
    És örüljünk, ha egyáltalán leadják ...
  • Alien
    #1557
    Most nézem, hogy az Igazságot(az utolsó két részt) egyben leadták Amerikában, van egy olyan érzésem, hogy mi majd egy gyönyörű to be continued feliratot fogunk majd látni... Pedig jó lenne a zárást egyben nézni. Na hátha...
  • Alien
    #1556
    Asszem elolvasom annak a két résznek a forgatókönyvét :)
  • Alien
    #1555
    kapják be
  • Tuvok #1554
    Mert faszok ?
    Meg drága, mert új, üzletpolitika, aki nem jár így utána a részeknek annak fel se tűnik ...
  • Tuvok #1553
    aha
  • Alien
    #1552
    Eddig az Underneath és a Scary Monsters epizódokról maradtunk le az utolsó szezonból...Nem értem miért hagyták ki őket...
  • Alien
    #1551
    22:00 X-Akták

    Nagy valószínűséggel a Gumiember lesz ma.
  • skristof
    #1550
    nem
    ami az emberekben volt, az egy világpusztito mérges gáz volt, ami 8kor aktivizálódik.
    egy faszi után rohantak, de kiedrült, h az csak átbaszás volt. a másik meg éppen vmi biológiai konferenciára "tévedt be". nagy nehezen utolérték, de elmenekült, és akkor ez a három faszi megtalálta, de már nem volt idő megműteni, meg semmi. ezért az épület azon részén benyomták a tűzjelzőst, ami hermetikusan lezárta éppen azt a kis részt
    faszikámból 8kor kijött az anyag, ezek meg hősként meghaltak, csak a világ nem tudta meg, h mekkora hősök voltak
  • Tuvok #1549
    Ja hogy ők, végül is róluk szólt ..
    De hogy nyiffantak ki ? Lelőtte őket vki ?
  • akyyy
    #1548
    az a három hacker csávó a kicsi törpe szerű szemüvegeske, a hoszú hajú punkos , meg a szakálas faszi
    nemrég volt egy részben hogy Scully rájuk bízta a gyerekét egy furgonba de aza nő meg majdnem lelőtte őket
  • Rafaelo
    #1547
    szivesen
  • Tuvok #1546
    Ezekkel most ki lettem segítve ... köszi
  • akyyy
    #1545
  • Rafaelo
    #1544
    a szemüveges a porszívóügynök meg az öreg csóka akik segítenekmindig malteréknak
  • Tuvok #1543
    Miezasokszpem ???
    És kik haltak meg ? A végéről lemaradtam :/
  • Rafaelo
    #1542
    meghalt a 3 ufókutató manus ???? nemá kibaszott hősök voltak
  • akyyy
    #1541
  • sanzik
    #1540
    hat remelem nem valami olyan lesz az utolso resz mit a Dallasban,hogy Bobby nem is halt meg csak almodta az egeszet Pamela
  • akyyy
    #1539
    pontosan ugyanez a véleményem nekem is
    Főleg mer szerintem kis utalás az Enterprise első részére is van

    nemrég jött le 2 napi folyamatos letöltés árán. szal sima xvidesl vagy divx-es film.

    de annyira nem is off, mer x aktákra is van utalás rendesen főleg a végén:)
  • Alien
    #1538
    hát jobb mint az első kettő :D a második rész az egy s**r, de a harmadikban kellemesen csalódtam! :) amúgy hol nézed? dvd-n?
  • akyyy
    #1537
    Off:jó film ez a horrora akadva 3
  • Alien
    #1536
    aham, értem :)
  • RelakSfromhome
    #1535
    nemtom, mindig ugyan ott adták le, valamelyik évad váltásakor
  • Alien
    #1534
    De az gondolom nem a sorozaton beklül volt, hanem külön, nem?:)
  • 2XP
    #1533
    Ehh, én előbb a 4. évadot akarom látni :) Még régebben láttam a filmet, aztán vagy 20 részt azt hiszem a 6. évadból, aztán előről kezdték, el is határoztam, h akkor végignézem, most meg megint elkezdték :( De azért nem fogom megnézni most az utolsó 10 részt :) Már így sem nagyon tudom, mi melyik rész után jön :D
  • RelakSfromhome
    #1532
    meg volt egy rész, a kulisszatitkokról, ott mondták, hogy az x-aktákban senki sem hal meg igazán :D
  • Alien
    #1531
    Különben amikor Mulder kilépett, Amerikában a sorozat népszerűsége elkezdett csökkenni, és amikor Gillian Anderson bejelentette, hogy nem vállalja tovább Scully szerepét, akkor döntöttek, hogy a kilencedik szezon lesz az utolsó, és, hogy legyen a végén egy oylan, amiben fény derül dolgokra. Ez tetszett Muldernek is, és elvállta, hogy visszatér addig ő is. Hát nagyon kiváncsi vagyok a befejező részre, de gondolom nem vagyok egyedül :)
  • akyyy
    #1530
    én az utsó részről csak anyit tok amiket páran leirtak ide......meg még anno mikor az x aktákat néztem a régebi részeket , vagyis mikor épp befejezték, akkor a BRAVO -ban írtak róla hogy Mulder kilépett a sorozatból... aztn ksőb írták hogy az utsó részben visszajön....hát igen akkor forgatták anno.....
  • Alien
    #1529
    Amúgy légyszi nehogy írj az utolsó részről valamit, mert én még nem láttam, és szerintem sokan nem láttuk, csak annyit tudok, hogy az összes fontosabb szereplő benne lesz elvileg.
  • Alien
    #1528
    mégis meghaltak ők is
  • Alien
    #1527
    hehe, a cigarettázó férfi meg Alex Krychek is lesz az ucssó részben
  • skristof
    #1526
    nem lehetett nem elolvasni


    ettől függetlenül gondoltam h nem haltak meg

    a fickó mondta
    scully meg naiv kis pics* :D
  • Rohamoszti
    #1525
    [SZPOJLER]

    Nem szerepelnének az utolsó részben ha tényleg meghaltak volna.

    [/SZPOJLER]