6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • akyyy
    #1845
    de ugyértem a köv résznke a tartalmás nem akarom megtudni. jó ez amit Alien leírt, ha nem az lesz, is jó lesz
  • Tuvok #1844
    Hát akkor ne kapcsold be a TV-t, majd szólunk, hogy az van-e vagy nem :D
  • akyyy
    #1843
    de a köv az már a befejező résznke az első része én nem akarom megtudni...
  • Tuvok #1842
    Múlthéten nem maradt ki, szal ma fog .
  • akyyy
    #1841
  • Tuvok #1840
    Tedd be a kövt. mer ez ma kimarad ...
  • akyyy
    #1839
    hát, bocsi, de ez meg igy eléggé 'humoros' résznek tűnik
  • Alien
    #1838
    22:00 X-Akták - Sunshine Days (Napsütéses napok)

    A kaliforniai Van Nuys-ban, két fiatal, Mike és Blake, a kocsijuk motorházán fekve iszogatnak, amikor Blake azt mondja, hogy az előttük álló házban forgatták egykor, a hetvenes években, a népszerű tévésorozatot, a Brady-családot. Mike ezt nem hiszi el, így a két fiú bemegy az üres házba körülnézni. Mike kénytelen elismerni, hogy a ház belülről tényleg úgy néz ki, mint az a műsorban is látható volt. Hirtelen egy focilabda gurul le az emeletre vezető lépcsőről és Blake visszaemlékszik az egyik epizódra, ahol az egyik főszereplő orra betört, mert megrúgták egy labdával. Mike megijed és kirohan, de Blake felmerészkedik az emeletre. Itt szembetalálkozik két gyerekkel, akik pont úgy néznek ki, mint a sorozat szereplői. Pillanatokkal később Blake teste nagy erővel rázuhan annak a kocsinak a tetejére, amelyben Mike várakozik...
  • grebber
    #1837
    Az az.
  • akyyy
    #1836
    hát ha szerencsések vagyunk , akkor leadják a 2 kimaradt részt. ha nem akkor:
    most jön az utsó rész, aztá na 2 részes befejező epizód!
  • Sil3nt
    #1835
    még hány rész lesz ? mert a viasaton (vasárnap) 5 hónapja mondják, hogy befejező részekkel--tehát még hány rész várható?
  • Serpa
    #1834
    ez az amikor fritcek vannak a hajón ?
  • grebber
    #1833
    Valaki elmondaná mi lett annak a résznek a vége (6. széria 3.rész Háromszög) mert nincs meg végig a rész ez az amikor a Bermuda 3szögben elökerül egy hajó?És nem tom hogy menekülnek meg róla.
  • Alien
    #1832
    Scully volt a csali, belelőtt a fickó, de golyóállómellény volt rajta, Mulder pedig lelőtte a csávót, különben ugyanolyan helyzet volt, mint a videoszalagon, hogy egy túszt vett maga elé, de most lőtt a Mulder. Aztán a kórházban még megpróbálták elkérni tőle a dolgokat (asszem a cigarettás férfi volt) de meghalt végül.
  • Alien
    #1831
    Szerintem igen, és nem kell előre leírnia dolgokat, én örülök, hogy lesz negyedik évad. (igaz, hogy láttam már, de az régen volt)
  • Alien
    #1830
    Tegnapi részt azért nem írtam be, mert épp format volt, meg a fejem is rohadtul fájt,inkább nem gépeztem, de holnap jön a holnapi rész tartalma :)
  • Serpa
    #1829
    1x minden véget ér.
  • akyyy
    #1828
    nemtom, de én azért sirok mer utsó rés, jövöhéten meg a vége
  • Serpa
    #1827
    tegnapinak mi lett a vége ?
  • akyyy
    #1826
  • Rohamoszti
    #1825
    Viasat3
  • Rohamoszti
    #1824
    Megkérdezhetné valaki, hogy sikerült e legalább a 2 főszereplő régijét megszerezni az új szinkronhoz...
  • Tuvok #1823
    Igen, pl . Star Trek ...
  • 2XP
    #1822
    Szerintem még sokan emlékszünk a Voyager emélkezetes szinkronjára :)
  • Rohamoszti
    #1821
    Te jó ég...A VIASAT SZINKRONIZÁl??? ÉS TI ENNEK ÖRÜLTÖK????... Halottatok már Viasat3 által szinkronizált sorozatot?? ...
  • RelakS
    #1820
    Még mindig első évad?
  • Serpa
    #1819
    nemsoká ...
    :)
  • skristof
    #1818
    honnan szedted le?
  • Serpa
    #1817
    egyetértek.
  • grebber
    #1816
    zsír ez a sorozat legelejétől elkezdtem nézni gépen most vagyok a 6. szériánál.
  • Alien
    #1815
    Szerintem megint leadják a második és a harmadik szezont is és utána.
  • Alien
    #1814
    meglátjuk :) Bár nagyjából mintha emlékeznék ebből a részről pár dologra. Majd este kiderül :)
  • Serpa
    #1813
    ez nem hangzik izgalmasnak ...
  • Alien
    #1812
    22:55 X-Akták - Lázár

    Scully és ügynöktársa, Jack Willis, rajtaütnek egy bankfiókon, miután egy informátoruk szerint rablótámadást terveznek ellene. A tipp igaznak bizonyul, Warren Dupre és felesége, Lula Phillips, valóban felbukkannak a bankban és megpróbálják azt kirabolni. Dupre-t felszólítják a megadásra, de az rálő Willis-re. Scully visszalő és halálosan megsebesíti Dupre-t. A kórházban az orvosok sikeresen újraélesztik Willist, de arról fogalmuk sincs, hogy mialatt Willis élet és halál között lebegett, Dupre lelke átszállt az ügynök testébe és átvette felette az irányítást...
  • Alien
    #1811
    Biztos most vették meg volna, csak ellopták :) vagy nem tudom :)de azért jó, hogy lesz season 4, abban is van pár jó rész.
  • Tuvok #1810
    no comment
  • Serpa
    #1809
    azaz.
  • BaLeeX
    #1808
    Ez egyfelől jó hír.
    De ez magyarország megint... Nem hiszem, hogy olcsóbb újraszinkronizálni egy egész évadot, ahelyett, hogy megvennék az mtv-től a jogokat...
    Rohadt gazdag országban élünk, hogy itt mindent újraszinkronizálnak ahelyett, hogy megvennék valakitől a jogokat, aki már megcsinálta.
  • deicide
    #1807
    ha ez tényleg igy van az jó!

    de én már irtam nekik levelet..és érdeklődtem miért adják le úgyanazokat a részeket amik már egyszer voltak..!

    és le sem szartak..!

    és azt nem tudod mikor lesz 4. szezon...?
  • Alien
    #1806


    Képzeljétek mit tudtam meg, alaptalanul szídtuk a viasat3-at, ugyanis azért nem ment le a negyedik szezon, mert az mtv1-ből ellopták a szinkronokat, és most újraszinkronizálják a negyedik évadot. Jó mi?:) Szal lesz negyedik szezon :))