179
MGS Gamecube-on
  • CSOCSO
    #99
    arghhh.. alig birom ki hogy ne olvassam el:)) no nembaj
  • barret
    #98
    Semmi baj, remélem jó lesz a game!Legyen jóóóó!
  • CrucifX
    #97
    SPOILER!!!!! AKI MÉG NEM VITTE VÉGIG NE OLVASSA TOVÁBB!!!





    én szóltam


    Elég érdekes lett a végső üldözéses videó. Természetesen itt is alkalmazni kellett a bullet timeot (baah), Snake meg átmegy Swarziba. Ettől független összeségében elég jó!
  • CSOCSO
    #96
    mi a baj?
  • barret
    #95

    Ezt az érzést ugysem tudják visszaadni!!!
  • Gábor
    #94
    Legalább ugyanaz a szerző írta újra?
  • SaVaGe
    #93
    Azt tudom, hogy a zene változott, de konkrétan a Tappy dalra gondoltam. Nagyon remélem, hogy azt meghagyták, mert annál csodálatosabb zene nem sok van.
  • Petyus_
    #92
    Nem, még nem jött meg sajna, de van rá halovány (nagyon halovány) remény hogy jövő hét vége felé megjön mert szerdán postára lett adva. =)

    A zene más ezt a neten olvastam vagy preview-ban vagy review-ban de Martin is egész biztos meg tudja erősíteni az infot.
  • Gábor
    #91
    Neked megjött már, vagy olvastad vhol?
  • Petyus_
    #90
    A zene változott.
  • barret
    #89
    A grafikán kívül semmit nem szabad módosítani,mert akkor elrontják!!
  • SaVaGe
    #88
    Remélem a TTS-ben megmaradnak a MGS1 záró képsorai. Bűn lenne módosítani, a zenére ugyanez vonatkozik (habár azt biztosan nem fogják). Néhány órája fejeztem be a játékot és fellobbant a régi tűz, felkészültem március 26-ra ;)
  • balu87
    #87
    én tudzam,hogy csak VR missziók,én tájékozott gyerek vagyok ám! :)
    de én azt is kipörgettem.
  • Sephi
    #86
    Ha' en is kattantam 1000-el. De amikor kijott az a mission disc en meg voltam rol gyozodve hogy az valami folytatas de amikor kiderult hogy csak VR misziok vannak rajta tok ideg voltam (:
  • balu87
    #85
    tudod mia kkor nagyon rákattantunk!
    voltunk vagy 13 évesek :)
  • Sephi
    #84
    Aze' nekem eleg volt a negyszer...
  • balu87
    #83
    hohó,én azt vagy 15ször végignyomtam.
    egy haverommal egy éven keresztül csak azt nyomattuk!
    (MGS1)
  • Gábor
    #82
    Most melyiket? :) Az újat vagy a régit? Amúgy a Konzolos cikk a PS1es MGSről az egyik legjobb az újság történelmében,szvsz.
  • Sephi
    #81
    En ma' negyszer toltam vegig es mar elege ismerem a storyt... jojon ma' a hamradik resz hihe :)
  • Martin576
    #80
    Én is végigtolom mégegyszer!
  • Gábor
    #79
    Megvan origi ps1 re! Egyik kedvenc mai napig!
  • Petyus_
    #78
    Én is ebben bízom. Nekem ha csak múvi lenne akkor is megérné a pénzt.. Snake rulz! =)

    Nagyon kiváncsi vagyok az MGS3 milyen változásokat fog hozni a játékmenet terén.
  • barret
    #77
    2 óra 53 másodperc,Commander room!!!! Mantis,Meryl, és én Snake!!!ez volt akkor a gyönyör!!!arrrgh!Mantis.
  • barret
    #76
    remélem "élvezni" fogod! anno négyszer élveztem végig zsinórban! még mindig megvan az uccsó mentés!
  • Gábor
    #75
    Remélem azért még az "eredetit már halálra játszó" emberkék egyikeként még fogom tudni élvezni! :)
  • Martin576
    #74
    A game nem tipikus "remake" - ez az eredeti játék felturbózott GC verziója, ergo nem az eredetit már halálra játszó PS-tulajoknak szánták...
  • Martin576
    #73
    Nagyon bitangok az új, sokkal hosszabb átvezető videók...
  • CrucifX
    #72
    Komoly újítások egy remakeben? Ez kb. olyan, mint ha valaki egy jéték 14. epizódjától forradalmi változásokat várna.
  • Gábor
    #71
    Gamespot tesztelte: 8.2
    A cikk alapvetően pozitív felhangú, csak a komoly újításokat hiányolja.
  • Petyus_
    #70
    Persze a PAL kényelmesebb, de így két játék árából hármat kapok.. meg ki lehet bírni azt a 20 mp-et.
  • aabyssx
    #69
    Mér' nem várjátok meg az EU megjelenést. Megéri mojolni a freeloader cserélgetéssel?
  • Petyus_
    #68
    Nekem már preorderen van máshol, kár, pedig erre lecsaptam volna. :(

    Na mindegy, 9-én az enyém is útnak indul, 2 hét alatt ide is fog érni szépen. =) (US NTSC 45 dolcsiért - plusz egy 59 blokkos memóriakártya ingyér')
  • player1
    #67
    Na fiatalok! Ezt figyeljétek!

    www.lik-sang.com :
    05 Mar 2004:
    GameCube Metal Gear Solid: The Twin Snakes in stock at Lik Sang 6 days prior Official Release

    Information:
    Genre: Action
    Format: Japanese NTSC
    Players: 1

    Product Features:
    Voices are English by default, menu and sub-titles can be changed to English


    60 dolcsi + ingyenes a posta!

    http://www.lik-sang.com/info.php?category=52&products_id=4079

  • Gábor
    #66
    Csak ezért a gameért (na meg a zeldaért vele:)) veszek holnap Gct!:)
  • barret
    #65
    fincsi lesz!
  • Kaplan
    #64
    Nagyon király lesz a game

    Kaplan
  • CSOCSO
    #63
    dog!!!!
    kivancsi leszek 8 ev mulva milyen grafu gamezok lesznek..aarghh mikor lesz mar cgi szintu real time game?
  • Petyus_
    #62

  • CSOCSO
    #61
    lehet hogy mar volt idebenn..sooot biztos innen van a link.. de mind1... epitsd magad metal rex
  • CSOCSO
    #60
    Soldier on fire videot ne lessetek meg!! tul jo poent lonek le!!!