179
MGS Gamecube-on
  • CSOCSO
    #59
    IGN van kurvasok kep meg vagy 15 video...
  • CSOCSO
    #58
    hehe nekem is... no mindegy...
  • Petyus_
    #57
    Nem a gyorsaság miatt, csak így két játék árából megveszek hármat, azért az nem mindegy. Twin Snakes meg speciel hamarabb kijön USÁban, és minél előbb itt van annál jobb. =)

    A Freeloaderes töltést kibírom, azért _ennyire_ lusta még nem vagyok (bár tényleg sokkal jobb a PAL játék ebből a szempontból). :D
  • mb66
    #56
    Miért ntsc ben veszed meg? gyorsabb lesz vagy mi?
    akkor viszont mindig szarakodhatsz előtte a freeloaderrel, megér annyit?
  • Petyus_
    #55
    Hát egyre jobban kezd tetszeni ez a borító, a Sons of Liberty mellett állatul mutatna, ha lenne nekem olyan.

    Nekem NTSC verzsön lesz, az nem így néz ki. :]
  • mb66
    #54
    Mostmár kezd engem is érdekelni a gém, vazz!!
  • CrucifX
    #53
    ...from .: Metal Gear Solid Hungary :.
  • SaVaGe
    #52
    Minden bizonnyal ez lesz a PAL változat borítója.
  • barret
    #51
    hát,az miatt megéri!tarolni fog,az biztos!
  • CSOCSO
    #50
    meguntad?
  • Kaplan
    #49
    Sajnos nemrégen adtam el a GC-t.
    Viszont vettem egy PS2-t.
    De azt hiszem nyáron veszek újra egy GC-t.
    Már csak a MGS:TTS miatt.

    Kaplan
  • CSOCSO
    #48
    szvsz az pont jo lett:)) egy dolog zavar.. hogy a revolver ocelot bejovetele nagyon el lett huzva.. 5 percig forgatja azt a szaros fegyvert...
  • barret
    #47
    sniper wolf kicsit kihívóra sikeredett,tán még a köldöke is látszik...
  • barret
    #46
    csak nehogy csúcsidőben tesztelj,mert áramszünetet okozol a városban!
  • CSOCSO
    #45
    :) siman
  • Petyus_
    #44
    Hát én ezt nem hinném.. csak sasold meg Liquid izomzatát pl.
  • Davidus
    #43
    Vagy csak soványabbak:) Sniper Wolfnál kivert a víz:D
  • Davidus
    #42
    Nekem úgy tünt a videobol hogy a karakterek kevesebb poligonbol állnak mint a MGS2-ben.
  • Petyus_
    #41
    OFF: Mi ez a config CSOCSOkám felcsaptál rakétamérnöknek bazzeg? =))
  • CSOCSO
    #40
    amcsiban mer nem nyomjak???:(
  • Petyus_
    #39
    Na ez is mekkora állatság már az N részéről, hogy csak japánban adja ki ezt a bundle-t.

    Az MGS sok játékosnál már szinte vallás, és ők mind tuti vennének egy ilyen csomagot..
  • Petyus_
    #38
    Március 6.
  • barret
    #37
    ezt nem csodálom!vagy 5x toltam végig zsinórban,és nem azért,mert nem volt más...
  • SaVaGe
    #36
    Itt egy kép a MGS: TTS Gamecube packhoz. Teljesen beleszerettem.
  • CSOCSO
    #35
    amcsiban mikor jelenik meg??? amugy a video megdobbento.. vegig futkosott a hatamon a hideg!! eszmeletlen lett!!!! mar alig varom!
  • Petyus_
    #34
    Gondolom ezzel akarja a srác bizonyítani, hogy tényleg jétszik a játékkal, mivel ilyen sajtófotó nagyon valószínűtlen. =)
  • Seth
    #33
    Hát hogy valaki már keményen nyomja a game-t
  • mb66
    #32
    mi az érdekes ebben a memory card manage ben?
  • Petyus_
    #31




  • Petyus_
    #30
    Tényleg késik Európában..


    January 23, 2004 - Publisher Konami of Europe today announced that the UK release of Metal Gear Solid: The Twin Snakes would ship on March 26 -- or roughly two weeks after the US build.

    The game will come packaged with an exclusive image by lead artist Yoji Shinkawa.
    The Twin Snakes, developed by Konami and Silicon Knights, marks the first time a Metal Gear Solid title has appeared on GameCube. The third-person action title is a fully enhanced remake of the original PlayStation 1 hit complete with entirely overhauled graphics, re-choreographed cut-scenes, and all of the additional play mechanics from the PS2 sequel Metal Gear Solid 2. Players control Solid Snake, a rough, gruff special operative sent in to infiltrate the compounds of a terrorist organization and put an end to the mysterious 'Metal Gear Project.' Gamers will use a combination of stealth, weapons, and gadgets to accomplish the mission.
  • CrucifX
    #29
    Új képek és videók:

    http://metalgear.inf.hu
  • barret
    #28
    576-on fent van a 27 perces video!!!zip.
  • barret
    #27
    nem tudom megnézni a videokat,csak a hangot hallom!!!
  • barret
    #26
    ez igy van,megnézi a memokártyát!de nem tudom mit ad érte,ha talál valamit...nem volt konami mentésem sajnos...
  • Seth
    #25
    Egyébként a PS1-es be ,amikor a Psycho Mantis-el harcolunk, és az elején mondja, hog belenéz a múltunkba, ott állítólag, ha van a memókártyán valamilyen Konamis játék, akkor mond valamit. Hallotta már valaki?Leírhatná. (U.I:ezt nem én találtam ki, több helyen is olvastam...:)
  • Seth
    #24
    Gyerekek meghűlt bennem a vér. Ez nagyon király. Nem is értem, hogy még miért nem csináltak belőle filmet(persze nem élőszereplőset,hanem valami CG-t). Egyébként nem értem a Konamit, hogy miért adta ki ezt a hossú trailert, mert lelőtt egy csomó poént(mármint a fasza jelenetek közül-nem a story-ra gondolok). Mondjuk örülök is neki, mert úgyse tudok GC-t venni..........Naszóval, aki még nem látta az töltse le!!!!---(kurvajó az a két poén a végén)
  • barret
    #23
    ha lejön,lementem! ez lesz az ötödik videóm.
  • barret
    #22
    lejött már 11 mega,és még nincs kép!!!!a hangot hallom,új és régi kererve.nem tök ugyan az,mint a régi.
  • barret
    #21
    kössz!ezt akartam kérdezni...
  • Petyus_
    #20
    Én már láttam, szétbüntet mindent. Nézd meg! =)