32
Van még magyar aki játszik rajta?
  • Sziklamester
    #32
    Elég kihalt a téma, valaki tudja, hogy mi újdonság a sírból visszahozott játékkal? Annyi a legutóbbi információm, hogy a játék ingyenes lett és privát szervereken él tovább.
  • Botond #31
    6 év hallgatást asszem azt jelenti, hogy nem :)
  • Botond #30
    játszotok még?
  • Daoine
    #29
    Noh nálam kis technikai malőr történt, Pénteken computer bővítés volt és persze nem jó az egész, fagy ahogy bármi 3d-t elindítok. Hétfőn majd viszem vissza a cuccok egy részét. De addig is Keresd Roguish Angel-t vagy Draco Malfoy-t
  • steweee
    #28
    na, működik, bár most nincs időm vele játszani
  • steweee
    #27
    a fileplanetról nem tudok tölteni mert nincs accountom meg nem is lesz. de találtam más forrást. 975MB. jó sok. ha lejött megpróbálok fellépni a Dawsongon szerverre.
  • Daoine
    #26
    Noh hát akkor: A játék amazonon amerikában megrendelve, aztán a kedves ismerős haza hozta. Igy volt 20 dollar. HAvi dij 12.95 azaz 2800 HUF korulbelul. Boxman mi neve mesélj kiváncsi vagyok melyik szebb ennél? Az SWG az szebb de ház az scifi. Letöltési cim: http://www.fileplanet.com/files/120000/122435.shtml
    ehhez ugye kell csinálni egy fileplanet accountot mert anélkül onnan nem lehet tölteni ha jól emlékszem. Magyar szerver nincsen. 3 Europai szerver van a Dawsongon jáccunk 3 magyarok.
  • steweee
    #25
    nagyon kihalt lett ez a topic néhány napos újbóli fellálgolás után
  • steweee
    #24
    le lehet vhonnan szedni a demóját? szeretném kipróbálni
  • Xboxman
    #23
    Hát asszem én tudok egyet aminek szebb a grafixa
  • Xboxman
    #22
    "magyar szerver címek "
    LOL
    ?
  • kev
    #21
    Előfizetési díj, program ára - forintban ?
  • kev
    #20
    Letöltési címek, magyar szerver címek stb.. ?
  • Daoine
    #19
    Ja és akkor mindenkit várunk szeretettel ezek után :D
  • Daoine
    #18
    Na végre egy kis élet már ha nem is pozitív az általános vélemény. Szerintem a mostani MMorpg-k közül még ennek van a legjobb grafikája a megfelelő vason, gyönyörűek a tájak. 3-an játszunk bent szinte minden este Trial van kipróbaálható még mindig 14 napos. Egyébként hónapról hónapra kiegyensúlyozottab és havonta bövül a tartalom is. Szeptemberben Egy teljes új sziget jött a játékba. KvK csak magas szinten ajánlott, mi egyszer belekeveredtünk egybe baromi jó volt feelingre bár kihaltunk, de aztán hivtunk az allegianceből pár 50es szintű csávót és visszamentünk kicsinálni a Shadow-kat. Egyedül télleg elég nehéz néha, Erősen ajánlot csapatokba vonulni. Most mi 34 szint környékén vagyunk ez a rész kissé még feltöltetlen, asszem jövő hónapban kapunk 30 körüli questeket egy csomót. Craft rendszer is megújúl teljesen, egyébként nekem tetszik a mostani is, bár magasabb szinten már nagyon sok cucc kell egy-egy tárgy craftolásához. Daocból láttam screenshotokat meg az Everquestből is azok asszem messze elbújhatnak az ac2 mellett. Talán ha a DAOC meg az EQ az első generáció az EQ 2 meg a második akkor ez valahol 1.5-nél van. Három Europai szerver van a Dawsong az angol, mi ott játszunk mert se a francia sem a német nem megy nekünk. A Ping nem vészes 110-200 között.
  • inecromancer
    #17
    kvk = kingdom vs kingdom
    bizonyos siznt elerese utan valaszhatsz hogy milyen "birodalomhoz " tartozol allitolag vannak nagy haboruk is de ezt nem elvezhettem (nem voltam eleg magas hogy ilyen teruletekre eljussak) minden birodalomnak vannak kulonleges "kepessegei"
    daocban rvr realm vs realm ittis birodalmak harcolnak ilyen 120vs120 nagyon nagyon elvezetes:)
  • Methylisocloro
    #16
    Mi az a kvk (rvr) rendszer ha szabad kérdeznem? Én is kipróbáltam ezt az ac2 trial-t, igaza van kakk-nak hogy tápológame
  • inecromancer
    #14
    o az emlitett haver;>
  • inecromancer
    #12
    en vegigjatszottam a 2 hetes trialt az egyik haverommal, találkoztunk par magyarral, nem volt rossz. igazabol szerintem a grafika elavult (bar egyertelmuen nem ez hatarozza meg az mmorpgket max nalam nyom sokat a latba) a harcrendszer atlagos, a daochoz hasonlo kvk (rvr) rendszer tetszett egyedul, de a szigeteket kicsit sablonosnak (bar csak az elso 2on fordultam meg), egyhangunak talaltam, osszessegeben nem nyerte el tetszesem. A questek az egyetlen lehetosegek arra, hogy komoly szintet erjen el valaki, a craft eroltetett, es nehany quest EROSEN kiegyensulyozatlan. Nem beszelve nehany barlangrol. Pl. vagyok mondjuk (hasamra utkok) 7. szintu hogy elmenjek a szintemhez illo barlangot vegigirtani, de az odafele vezeto uton 1x es monsterekkel talalkozok es ertelemszeruen begyaknak. GG, kiprobaltam, gyenge kozepes, eleg is volt
  • steweee
    #11
    egyiket sem láttam még előben, kíváncsi vagyok a véleményekre.egy trailer vagy egy screenshot csak a grafikát mutatja, a játékélményt nem. meg hogy mennyire lehet játszani Mo-on, nem akad e
  • Xboxman
    #10
    szerintem iszonyat szutyok a game...
  • antijedi
    #9
    lol, látom nagy mmo megismerési akcióba kezdtél :DDD
  • steweee
    #8
    ennyire nem játszik vele senki?
  • steweee
    #7
    le lehet vhonnan szedni egy demót? kipróbálás nélkül nem akarom megvenni, meg össze akarom hasonlítani a többi hasonlóval, csak eggyel akarok játszani, meg kipróbálni hogy nem szaggat e a szerver.
  • magus
    #6
    Milyen gép kell neki?
  • Daoine
    #5
    Miért van az, hogy 3 Magyar van aki játszik ezzel a baromi jó mmorpg-vel, van 14 nap trial ki lehet próbálni, jöjjön mindenki
  • Daoine
    #4
    Na kijött a szeptemberi patch, csomó jó dologgal. Alkezdőddtek a Hero Questek, egyre több lvl 50 hero közlekedik a világban. Új sziget is van (bár még nem láttam, amin ráadásul teljesen új terran type van méghozzá dzsungel.
  • Daoine
    #3
    hahó emberek jöjjön már valaki játszani, tök sz*r, hogy nem látni egy magyart sem a szerveren!!!!!!!!!!!!
  • Daoine
    #2
    ezek szerint senki nincs aki játszi ezzel a játékkal?
  • Daoine
    #1
    Sziasztok! Még májusban kezdtünk el vele játaszni a haverjaimmal amikor az ingyenes trial kijött. Aztán megakartuk rendelni de kiderült magyarországról nem lehet rá előfizetni. Akkor azért még akadtak a Dawsong szerveren magyarok is. A trial lejárt és mi sehogy sem tudtuk a játékot előfizetni. Pár hete visszanéztem a Faq-ra és nagy örömömre frissitették a listát. Már Magyarországról is lehet vele játszani. elkezdük ujra a trial hárman most épp lejárt de a dobozok már itt vannak, pár nap és megkapom. De a mostani trial folyamán nem találtam magyarokat, Kiváncsi lennék senkinek nem jön be a játék? És eggyúttal biztatok mindenkit, hogy jöjjön játszani mert a játék nagyon király és gyönyörű.