118
\"Az élet a világmindenség meg minden\" :)
  • The Garrett
    #118
    meg van ugy hogy sajtból van a hold :D
  • [DFL]vajdi
    #117
    "van úgy, hogy vörös a Hold! és van úgy hogy kereket old!"
  • [DFL]vajdi
    #116
    :D
  • [DFL]vajdi
    #115
    mocskos állatkínzók! :@(
  • [DFL]vajdi
    #114
  • Augustus Gigo
    #113
  • mikike
    #112
    nekem nincs állásom

    se
  • Augustus Gigo
    #111
    igen ez a hozzáálás a baj, mi lett volna ha newton , mikor fejére esett az alma, azt mondta volna ugyanmár, milett volna ha a nagy csillagászok behódoltak volna az egyháznak, ugyanmár....
  • [DFL]vajdi
    #110
    *aztán megY dolgozni :)
  • [DFL]vajdi
    #109
    Minket is sejtek építenek fel... amit gondolunk amit látunk az azért van mert a testünket külömbözö képpen összekapcsolodó atomok építik fel. ezek tök érdekes dolgok, ha mindenki gondolkozna csak egy picit rajta a világban akkor tök hamar előrébb jutnánk mindenben. de a sok ember meg csak rávágja hogy "ugyanmár" aztán meg dolgozni :)
  • Augustus Gigo
    #108
    nem mondtam ,hogy egy állatnak részei vagyunk hanem egy élő szevezetnek, amelyet nevezhetünk világnak
  • [DFL]vajdi
    #107
    nem egy állatnak, csak egyszerűen a természetnek :)
  • mikike
    #106
    hát így biztos nincs ahogy te leírtad

    az én is elképzelehtőnek tartom (sőt inkább valószínűnek), hogy mi részei vagyunk egy nagyobb dolognak ami egy még nagyobbnak része, de nem abban a formában, hogy mi vagyunk a sejtjei egy nagy állatnak
  • Augustus Gigo
    #105
    miért beelgondolsz valós lehet, sőt.... honnan tudod hogy nem így van?heliocentrikusa világnézet miatt hány embert égettek meg, csak azért,mert máshogy gondolták, mint amit a nagyközönség/egyház/elfogadott
  • mikike
    #104
    nem mintha tévednének...
  • Augustus Gigo
    #103
    micro-univerzumok
  • [DFL]vajdi
    #102
    Hmm, ugyanugy ahogy atomok egymást vonzzák és keringenek egymás körül külömbözö alakban, pl a gázoknál, ugyanugy keringenek a bolygok egymas korul... az is elkepzelheto hogy a paranyi atomokon is vannak eletformak, es az azokat alkoto reszecskeken is :))
  • [DFL]vajdi
    #101
    ehh, de az is csak azért mert az agyad azt gondolja :) talán harapott már ketté egy oroszlán?
  • Augustus Gigo
    #100
    ezeket max íde írom le ,mert másnak ha elmondom totál hülyének néznek
  • [DFL]vajdi
    #99
    Ez elképzelhető , ezen sokat gondolkodom :)
  • Augustus Gigo
    #98
    vááá! belegondoltam amit írtam, eléggé hajmeresztő!
  • mikike
    #97
    na persze

    hidd el, ha egy oroszlán kettéharap, nem azért halsz meg mert az érzelmeid el akarják hitetni veled, hanem mert nem kapnak elég vért a sejtjeid
  • Augustus Gigo
    #96
    vagy mi van akkor , ha az összes bolygó, vagy naprendszer csak egy sejt, egy élő szevezetben, mi csak alkotó elemek vagyunk!
  • Augustus Gigo
    #95
    Mivan akkor, ha a föld egy galaktikus reality show?hááborúk, sztrájkok , válsághelyzetek , minden élőlény számára érdekes. Mi van , ha mi csak mulattatunk egyfelsőbb intelligenciát?
  • [DFL]vajdi
    #94
    Honnan tudod hogy létezik bármi is, sztem csak érzelmek vannak... :) A világ csak azért létezik mert te látod érzed hallod (amit az agyad kreál).
  • Kutyika
    #93
    Miért ismered, vagy nagyon közel vagy hozzá, mert akkor talán több esélyed van, mint nekem (nekünk) az átlagpolgárnak... Hiába ami szép az szép meg kell hagyni. Persze nagyon sok szép nő van, fáj is a szívem ha ollan látok, és itt a neten sokat látok.... Gyönyörűek, csak hááát...ehh, kár ezen gondolkodni, a holdra előbb eljutok mint egy ilyen szép nő mellé........
  • Kutyika
    #92
    Nade, megbocsáss de miért logikátlan a halál? Örökké élnénk? Ez egy folyamat része, énszerintem egyértelmű az hogy meg kell halnunk egyszer, és mivel hiszek az "odaátban" és abban, hogy újjászülethetek egy másik testben, nem tartom logikátlannak azt hogy egyszer vége... (nem a halál borzalmas, hanem az a szenvedés ami előtte van...) szerintem...
  • mikike
    #91
    vagy hogy miért nem akar velem lefeküdni palotás petra
  • The Garrett
    #90
    A világ létezik az agyadtól függetlenül. Az agyad csak egy kis részét fogja fel. Nem is hinnéd milyen kicsit. (és most nem aztmondtam hogy gyenge értelmi képességű vagy:D )

    Sz.tem sok dolog teljesen logikátlanul történik a világban. Vegyük pl a halált...
  • mikike
    #89
    ez így van, de azért általában az agyunk a valós világot látja, nem olyan könnyű átverni
  • Calver
    #88
    Káosz Amigos!
  • [DFL]vajdi
    #87
    A világ az amit az ember agya kreál, esetemben az én agyam, mindíg csak olyan történik ami az agy számára logikus...
  • The Garrett
    #86
    A tökéletes világokkal csak az a gond hogy 1 nem léteznek, 2 sok esély nincs a megvalósulásukra.
    Mivel maga a világ a tökéletlenségen és a véletleneken alapul. Azokat pedig nem lehet előre kigondolni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #85
    lol :)
  • tomsolo
    #84
    ...engem annyira idegesít hogy nem tud érdekelni semmi!!!!!!!!!:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #83
    mért neked még nem sikerült? :o)
  • Kutyika
    #82
    Üdv! (hosszú volt az éjszaka...)
    Szerintem élne, úgymond testileg, de hogy lenne-e tudata, tudna-e értelmesen gondolkodni, abban már nem vagyok biztos. De el lehet játszani a gondolattal, hogy ugyanazt gondolná-e a másolat is mint az eredeti, szerintem nem, mivel az egypetéjű ikrek sem gondolkodnak egyformán, az viszont elfogadott tény, hogy ezek az emberek másabbak mint mi "egykék", megérzik egymást valahogy egy hullámhosszon vannak, aszem.
  • Calver
    #81
    Ez a "Gondolkodom tehát vagyok" akkor lenne nagy okosság, ha mikor megtisztitanánk az agyunkat mindenféle gondolattól akkor pukk és eltünnénk...
  • [HUN]PAStheLoD
    #80
    és ha nem gondolkodunk csak azt hisszük hogy azt csináljuk? Ez végtére is csak kémiai folyamatok összessége!
  • tomsolo
    #78
    ja volt ilyen film is hitlerrel.... az is ezt feszegette..