11900
  • Matthewpamer
    #8178
  • DONGUBA
    #8177
    ????????
  • Konszuela
    #8176
    Sziasztok!
    Jo a jatek nagyon igy hogy minenki 20as kosz Guba a progit vagy mit, orok halam meg sosem nyertem 13:0ra de msot igen. Tenyleg kosz te vagy a legnagyobb manager!
  • DONGUBA
    #8175
    Ja jok a kepek.....Ficege legyszives tartsd meg a velemenyed magadnak es masok elott ne sarozz legyszives....foleg ne hazugsagokkat terjessz...ha mar ezt szeretned akko tedd ezt privatban.Koszi
  • Matthewpamer
    #8174
    királyak a képek,de amúgy itt a cm5 topic!
  • robotnyk
    #8173
    vettem
  • Neville04
    #8172
    robotnyk gyere mircre quakenetre #hunhattrick csatira mert vulcanius beszelni akar veled
  • Neville04
    #8171
    Jók a képek...
  • robotnyk
    #8170
    pofás ez az ál 3D
  • szoltan
    #8169
    jók a képek!
    Már régóta nem írtam, megnyertem 3. idényemben Atalantával a bajnokságot + uefa kupát!
  • colomano
    #8168
    Sziasztok! Új Cm5 képek:









  • Neville04
    #8167
    hm... 50 milléárt adta el owent. ez azé furcsa (+ 3 játékosért). Igaz én 38-ért Crespot :-)
  • Matthewpamer
    #8166
    nézz meg egy-két játékosat,lesz egy pár 20-asuk,amikor apalba nincs is,meg kibaszott sok pénze van
  • Neville04
    #8165
    ja és ő szokott lenni a host
  • Neville04
    #8164
    hm... ez érdekes! 1-2 dolog gyanus volt. Honnan lehet rájönni h csal?
  • Matthewpamer
    #8163
    ha ő indította a szervert,akkor 100% hogy csal.Multkor is azért szálltam ki,mert rájöttem.
  • Neville04
    #8162
    Sztetek guba csal? Mert akkor azé lehet h mindig olyan erős a csapata hozzám képest...
  • Matthewpamer
    #8161
    aha vannak.kérdezd gubát,ő ért hozzá :)
  • Neville04
    #8160
    Igaz csak probálgatam
  • Neville04
    #8159
    De vannak ilyen editorok? Mert a beépitett nálam mindig kiakad...
  • Matthewpamer
    #8158
    az a baj,hogy guba beteg.nem tehet róla,elkell viselni.
  • zaki
    #8157
    mi a fasz bajod van?
  • DONGUBA
    #8156
    na zaki felebredt...lol
  • Matthewpamer
    #8155
    na megszólalt a csiter!öreg,nemtudom ki állította a 15 éves játékosainak a tulajdonságait 20-asra?meg editorban felcsalod a pénzt.meg robinhonak amikor beraktad a képet hogy 2008-ban leigaolták,ott is 20-as befejezést raktál neki,amikor köztudott hogy minden indításnál kb.12-14-es befejezése van...
  • Matthewpamer
    #8153
    az van ott amikor te mondtad hogy kit érdekel???
  • Matthewpamer
    #8149
    már egy csomo képet raktál fel,és nemtudod????
    iaro.srv.hu
  • Matthewpamer
    #8148
    persze.valaki indít egy szervert,és az ő ipjre csatlakoznak a többiek.
  • tepi5
    #8146
    interneten az ip cim megadásával lehet játszani?
    probálta már vki?
  • Matthewpamer
    #8144
    legalább ne hazudj!honnét tudod hogy több van belőle ha nem látod?jaj guba..
  • robotnyk
    #8142
    mondd ez neked valamit guba?



    nem tudom eldönteni, melyikőtök a nagyobb idióta.
  • Konszuela
    #8141
    Nekem meg Illes Belaert jelentkezett be a Barcelona es 95Millio dolcsit elfogadta en is es ebbol a penzbol erositem most meg az mtk keretet nagyon allat.
  • Takezó
    #8140
    Ó, a topik haldoklik, de Ti mindig tudtok valami kis életet csempészni ide ;)
  • Matthewpamer
    #8138
    és kit érdekel???
  • Grenzjager
    #8136
    az a gondom,hogy a kezdéshez képest 7 év elteltével, a magyar ligát elözönlik a latin-amerikaiak, s hiába vagyok magyar szövkap szinte NB.I/B-ből szedem össze a hazaiakat. van egy pár kivétel:Bajzát/Diósgyőr/,Éger,Kiss,Gyepes/FTC/,Bergmann,Terjék/UTE/, Bodor/Győr/. A légiósok meg szinte már nullák.
    ha veszek egy fiatal olaszt, mondjuk 17 évest, és soha nem engedem el U21-es olasz válogatott meccsre,a nagy olasz csapatba meg nem fér be, 5 év elteltével megkapja a magyar állampolgárságot??? más ötletem nincs már a javításra....
  • Grenzjager
    #8135
    Hogy mennyire vagy jó edző az attól is függ hogy mennyi ligát állítottál be az elején, mert ha keveset akkor kevés manager közül könnyü kitünni. A legnagyobb adatbázis esetleg lelassíthatja a géped, érdemesebb a medium szerintem, ott is vannak ujjak. hogy tehetcségesek azt már nem felétlenül mondanám de akadt rá példa, arra is hogy nem volt "aktív játékosa" egy jó pár nemzetnek. Érdemes ezért választani egy dél-amerikai bajnokságot is, mert akkor ott is "zajlik" majd az élet....
  • robotnyk
    #8134
    igen, patchek nélkül nem is érdemes nekiülni, mert sec-perc alatt elmegy a kedved tőle.
  • pluhi
    #8133
    Hi All!
    Most kezdek nyomulni a játékkal, de sok a sérülés. 3 meccsen három játékosom sérült le sok időre, aztán az egyik eltörte a lábát edzésen!!! A patchek javitanak ezen? Mert ez igy röhej.
  • DONGUBA
    #8132
    Ez attol fugg hogy milyen ligakat inditottal el.
  • SmallGreenET
    #8131
    A szövetségi kapitány klérdéshez szeretnék hozzászólni:
    Az ETOval nyomom már kb 7. szezonja, közben minden magyar bajnokságot, s egy kivétellel a magyar kupákat +nyertem, az UEFA kupát és a BL-t elhódítottam. A magyar szövetségi kapitányi címre áhítoztam, de amikor 3 kudarcos selejtezősorozat után leváltották a kapitányt(Gellei), nem hirdettek állást. hanem 1ből leszerződtették Egervárit. Ésszerű döntés volt... Azóta a 2008-as EB után 1 csomó válogatotthoz beadtam a jelentkezésemet, végül a Szerbek le is igazoltak. Velük simán kijutottam a VBre (Töröko-ot idegenben vertem 3-0ra, akiktől fél évvel korábban a déli szomszédaink kaptak ugyanennyit), fél év múlva kezdődik az első világversenyem. Azóta több nemzet is megkeresett (pl Csehország), de ezt már végigcsinálom a szerbekkel. VB után viszont tuti lemondok, mert sajna a keret nagy része nagyon öregedik. (28-30-32 évesek).
    Lenne még 1 kérdésem. Sajna anno small database-zel kezdtem el a játékot, s nagyon kevés az új fiatal tehetség. Pl várható, hogy Dél-Amerikában vagy Afrikában a gép generál új játékosokat, vagy lassú kihalásra vannak ezek a kontinensek ítélve???
  • DONGUBA
    #8130
    Koszi----a foci az eletem.